Tata-nita• 22 сентября в 10:16

Де народжувати в Дніпрі

Дівчата, хотіла поділитися своєю історією пологів. Народжувала втретє, перші дві вагітності в 1 пологовому, а третя вагітність народжувала в ЦРБ на Холодильній і це яскравий контраст по відношенню лікарів і увазі.
Народжувала з лікарем Черненко Дмитро Васильович. Це Лікар дійсно з золотими руками і багатим досвідом. Раджу його тепер всім подружкам. Бо той спокій і впевненість, що все буде добре, яким він заряджав, то 90% вдалих пологів. Я так йому вдячна за народження своєї дитинки❤️ в такій спокійній і впевненій, що в надійних руках, обстановці. Все було організовано, вчасно, всі лікарі на своїх місцях, активно, бодро з юморком) ) Відношення лікаря і персоналу максимально приємне і сповнене уваги. Якісь особисті поради від акушерочки і по тому як до пологів підготуватися і по меню після пологів для годуючої. Лікарня чистенька і тиха, немає напливу вагітних і гучної метушні. Я була з чоловіком в сімейні палаті. Медсестри заходять декілька разів на день, особливо після пологів, щоб перевірити чи все гаразд зі мною і з дитинкою. Відповідають спокійно на всі питання і якесь таке обережне тендітне ставлення до вагітних і після пологів. Я потім приїжджала робити дитинці БЦЖ, то мене всі впізнали, пам´ятали, посміхалися віталися.
ПироженкА• 22 сентября в 10:44
Всіх трьох народила у першому пологовому. Все норм , зауважень нема.
Весела моль• 22 сентября в 10:50
Двоих рожала в Железнодорожной больнице .Всем советую.
автор Tata-nita • 22 сентября в 10:57
Ответ дляПироженкА
А з ким народжували? Чи на дежурку потрапляли?
автор Tata-nita • 22 сентября в 10:57
Ответ дляВесела моль
А що саме радите? Якесь особливе відношення чи просто досвід лікарів?
Весела моль• 22 сентября в 11:18
Ответ дляTata-nita
Там очень маленькое отделение, тихо, мало палат, нет большого скопления народа. Доктора все опытные, отношение доброжелательное. Есть и реанимация, если нужно, так как это большая больница.
Свекруня• 22 сентября в 11:30
Ответ дляПироженкА
у главврача Щербаковой кесарили в 1-м, шикарный доктор
Для драки• 22 сентября в 11:53
Рекламу робите ? Ще суму напишіть в скільки Вам це обійшлося ( пологи )
ПироженкА• 22 сентября в 11:53
Ответ дляTata-nita
На ,,дежурку,,. В мене мама гінеколог в іншому місті і вона всих лікарів першого полового знає.
Я пані прохана...• 22 сентября в 14:32
На космической. С дежурной бригадой
автор Tata-nita • 22 сентября в 20:57
Ответ дляДля драки
Та нє, відгук, а де реклама 😅 свого щастя хіба що
автор Tata-nita • 22 сентября в 21:02
Ответ дляСвекруня
На жаль так, саме у неї, стосовно саме Олени Іванівни сказати нічого не можу, можливо то мені так не повезло, бо вона робила 1шу операцію з асистентом інтерном.. і дозволила йому мене шити. От тут і була проблема, бо шов виявився не сталий ... І у лікарів при других пологах був шок в шоці, вони з круглими очима питали, а хто вас оперував до цього...
автор Tata-nita • 22 сентября в 21:04
Ответ дляДля драки
А пологи разом з палатою не секрет, обійшлося в 7 тис. грн. я думаю адекватна ціна. Це операція кесарів розтин
А звичайні пологи і того дешевше, якщо все добре в процесі, а може й так само
dahashutka19• 26 сентября в 11:18
Перший пологовий Ван лав .
Безкоштовно природні пологи та кесарів розтин.
автор Tata-nita • 27 сентября в 09:44
Ответ дляdahashutka19
Перший пологовий Ван лав .
Да ну, реально у вас вийшло безкоштовно? І кесарів і природні
Я в 2014 році платила 9000 за кесарів розтин у 1му пологовому, а що зараз не знаю. Там двічі народжувала
А акушерки на 2 му поверсі досі бабусі за 70? Які гоняють за те що вчасно не попередила, шо в них на кроваті в палату куди поселили, матрацу немає? Чи щось змінилося? І за соску так вичитували. Наче в 90ті роки потрапила. Саме через тих бабусь і ставлення. Як на кріслі переглядають табуном в черзі всіх дівчат після пологів. Стоїш і трусишся, бо чуєш як дівчат оглядають. Може хоч зараз щось змінилося саме по ставленню до дівчат, що щойно народили.
dahashutka19• 27 сентября в 17:34
Ответ дляTata-nita
В 2013 році я також платила .
В в 2020 році вже реформа почала діяти, тому кесарів безкоштовний. Ні, бабусь таких не було . Або не попадались за 5 днів. Навпаки, всі привітні і відношення, як до рідної. На кріслі потім не дивились, тільки на УЗД водили. Всі уколи робили в палаті, приходила медсестра.
автор Tata-nita • 27 сентября в 19:10
Ответ дляdahashutka19
В 2013 році я також платила .
Оце вже рівень☝🏼👍🏻👍🏻👍🏻 значить осучаснити систему.
dahashutka19• 27 сентября в 19:38
Ответ дляTata-nita
Так, це супер 🙏