Банка з медом• 22 сентября 2025

Які шикарні ціни в Німеччині. Хоч би на шоколад

Та і на все інше
На тиждень на двох вистачає 90 євро
( з дитиною)
Свезло так свезло• 22 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Звичайно вистачить
Але рівень життя абсолютно різний
Девочки, на самом деле это правда. Касается не только цен в магазинах. Я бы это не поняла, если бы осталась в Украине
В Германии лично я чувствую СПОКОЙСТВИЕ, финансовую помощь от государства, возможность купить то что я хочу из питания/вещи и др. (без фанатизма конечно).

Я никого не уговариваю. Это лично мое личное восприятие.
Если бы не было войны, я бы осталась конечно в Украине.
Мастер Пис• 22 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Це магазини для людей з низьким рівнем доходів , малим асортиментом і нижчою якістю
Ви були у лідлі? Знаєте у чому відмінність лідла від українських Новуса, Сільпо, Фори, Мега маркета? У лідлі ви купуєте їжу, навіть дешеву, і вона неочікувано їстівна і смачна. В українському маркеті можна купити їжу, яку в принципі важко назвати їжею.
П.С. про магазин для людей з низьким рівнем доходів посміялася)
БезникаЯ• 22 сентября 2025
Ответ дляМастер Пис
Так, була. Купую там лише горішки, все інше - кращий вибір в інших магазинах. Марки лідлу мене не влаштовують
маминаБубочка• 22 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Так рассуждают те, кто отлично живет за чужие деньги. Хозяин кв, которую я снимаю, ооочень богатый человек, фабрики, недвига в разных странах Европы. Надо сказать ему, что он лох, что захаживает в Лидл.
Локшина на вухах• 22 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Такі коментарі дно у цей час
Десь з Запоріжжя пишете ?
Дно то ваша тема
Хлопаю ресницами• 22 сентября 2025
Чому накинулися на Автора? Смакові рецептори якщо не брати до уваги, а просто оцінити рівень цін - в Україні вже європейські ціни по факту, але немає ні зарплат європейських, ні страхування яке покриє складні медичні випадки, ні такого як в ЄС громадського транспорту - нічого.
От де трагедія. Я короткий час на початку війни пожила в Німеччині, прозріла що там якісні норманів продукти не сильно дорожче України, потім повернулися і охрініла від наших цін і вони постійно ростуть і ростуть.
90x60x90• 22 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
В 1.5 рази дорожче
Не так уж и дёшево, я из Чехии приезжала, со своей чешской (не минимальной) зарплаты, не много могла купить. Мороженное 4 евро в Макдональдс, это 100 корун. В Чехи в 2 раза дешевле
неДоЖиру• 22 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
В Лидл продается много тех же ТМ, что и в кауфланде, маркткауфе. Так что не вижу поводов называть его магазином для малоимущих.
БезникаЯ• 22 сентября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Це дисконт магазин, від того, що ви не хочете його так називати, суть мережі не зміниться
БезникаЯ• 22 сентября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Є просто скупі від природи, які нічого собі не дозволяють. А є ті, що люблять якість і комфорт
Khmelnichanka• 22 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Так в Лвдлі часто кращі товари, ніж в тому ж Кауіленді )))).
ніколи такого не було• 22 сентября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я только Рошен ем. Он изготовлен из натуральных продуктов, без химозы.
Петро, ти?
ніколи такого не було• 22 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
что именно? йогурты по 40 грн или курица по 100?
что по 100 грн? Крылья? Филе по 220 грн кг
БезникаЯ• 22 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я не знаю що таке Кауленд. А в Лідл нема що вибрати, там дуже обмежена кількість марок
Khmelnichanka• 22 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Ну так, я помилилась. Про Кауфленд писала )))). Звісно, що у кожного власні вподобання і смаки. Та як на мене - Лідл точно не гірший за АТБ.. ))). І помідорки там найкращі, польські :). Але звичайно - то тотвсе справа смаку і можливостей.
БезникаЯ• 22 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Мені німецькі продукти більшість не подобаються, коли буваю проїздом, то беру лише ковбаски і пиво
Аноним_Русалка• 22 сентября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Просто пищевые привычки , муж работает с немцами очень давно , там в компании +- один доход , и у всех по разному, многие покупают все био у фермеров сразу , либо им развозят те же фермеры продукты домой, большинство едека , и кауфланд , норма, лидл, нето, как то они его не очень считают , лучше типа алди , Но мне этот лидл как магнит 🙄, там такой классный хламушник как в атб, без покупки не уйдешь
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Так и правда, объясните пожалуйста чем вам не подходит Лидл?
Аноним_Русалка• 22 сентября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Еще добавлю , вот лично моя знакомая , немка , у нее зп 4 тыс чистыми , она покупает конфеты которые на грани срок годности и с большой скидкой , и так удивляется если кто то не хочет угощаться))), Остальные продукты она покупает дорогие , мясо по 35 евро , но вот конфетки такие
БезникаЯ• 22 сентября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Асортиментом, в них нема вибору торгових марок, а я маю свої улюблені товари в кожній
А я кумедна• 22 сентября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Це було в 22 році. Зараз мілка маленька 1,99. А велика майже 5
Я сегодня стоку купила за 0.99, но это по акции. А обычно 1,99.
А я кумедна• 22 сентября 2025
Ответ дляАнонім-ка
Тот, в котором приличное содержание какао-бобов и какао-масла. Конфеты мало употребляю.
Едите и плачет, потому что нормальное содержание какао? У вас дети есть? Ребенку нравится именно молочный шоколад. Я сладкое не люблю, но иногда могу съесть кусочек, нормальный вкусный молочный шоколад.
Мама Никитки-2• 22 сентября 2025
Ответ для90x60x90
Де 4 євро морозиво з мака? В Україні?
Головний кошак• 22 сентября 2025
Милка такое гавно. Только Рошен! Или ХБФ (Харьков) шоколад
90x60x90• 23 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Де 4 євро морозиво з мака? В Україні?
Тема же про Германию
Мама Никитки-2• 23 сентября 2025
Ответ для90x60x90
Тема же про Германию
Ясно. Не відразу ваш допис зрозуміла
Анонім-ка• 23 сентября 2025
Ответ дляА я кумедна
Что за фантазии пошли про ’ест и плачет’? Я наслаждаюсь вкусом настоящего шоколада.

Ну если Вам все равно что ест Ваш ребенок - лишь бы ел, ему нравится... Мне точно без разницы что едите Вы и дети, хоть половину таблицы Менделеева смешайте в миске и ешьте)
Мастер Класс• 23 сентября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
У вас трьохразове харчування: понеділок, середа, пʼятниця чи як?
Господи Як смішно
Невидимка Майя• 23 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Я не про цю, ви ж обрали найдевшу
У нас вони всі 0,95
А-аа, перепрошую, в моїй сім´ї таке не вживають, але по картинках ніби таке саме як у вас.
Невидимка Майя• 23 сентября 2025
Ответ дляМастер Пис
Рівень життя вимірюється можливістю не дивитися на ціни. Багато хто в Україні може собі дозволити купувати хоча б харчування, не дивлячись на ціни? Тут через день теми ’що за ціни’? В Європі нема таких тем, хоча ціни теж ростуть. Але люди можуть собі дозволити їсти геть усе.
Ви цікаво мислите, а цей форум це якій відсоток жителів України, щоб судити по темах ’через день’? І ’в Європі нема таких тем’, а форум такий самий є?)