Банка з медом• 22 сентября в 13:54
Які шикарні ціни в Німеччині. Хоч би на шоколад
Та і на все інше
На тиждень на двох вистачає 90 євро
( з дитиною)
На тиждень на двох вистачає 90 євро
( з дитиною)
Свезло так свезло• 22 сентября в 22:20
Ответ дляБанка з медом
Звичайно вистачить
Але рівень життя абсолютно різний
Девочки, на самом деле это правда. Касается не только цен в магазинах. Я бы это не поняла, если бы осталась в Украине
В Германии лично я чувствую СПОКОЙСТВИЕ, финансовую помощь от государства, возможность купить то что я хочу из питания/вещи и др. (без фанатизма конечно).
Я никого не уговариваю. Это лично мое личное восприятие.
Если бы не было войны, я бы осталась конечно в Украине.
Мастер Пис• 22 сентября в 22:25
Ответ дляБезникаЯ
Це магазини для людей з низьким рівнем доходів , малим асортиментом і нижчою якістю
Ви були у лідлі? Знаєте у чому відмінність лідла від українських Новуса, Сільпо, Фори, Мега маркета? У лідлі ви купуєте їжу, навіть дешеву, і вона неочікувано їстівна і смачна. В українському маркеті можна купити їжу, яку в принципі важко назвати їжею.
П.С. про магазин для людей з низьким рівнем доходів посміялася)
БезникаЯ• 22 сентября в 22:30
Ответ дляМастер Пис
Так, була. Купую там лише горішки, все інше - кращий вибір в інших магазинах. Марки лідлу мене не влаштовують
маминаБубочка• 22 сентября в 22:33
Ответ дляБезникаЯ
Так рассуждают те, кто отлично живет за чужие деньги. Хозяин кв, которую я снимаю, ооочень богатый человек, фабрики, недвига в разных странах Европы. Надо сказать ему, что он лох, что захаживает в Лидл.
Локшина на вухах• 22 сентября в 22:34
Ответ дляБанка з медом
Такі коментарі дно у цей час
Десь з Запоріжжя пишете ?
Дно то ваша тема
Хлопаю ресницами• 22 сентября в 22:35
Чому накинулися на Автора? Смакові рецептори якщо не брати до уваги, а просто оцінити рівень цін - в Україні вже європейські ціни по факту, але немає ні зарплат європейських, ні страхування яке покриє складні медичні випадки, ні такого як в ЄС громадського транспорту - нічого.
От де трагедія. Я короткий час на початку війни пожила в Німеччині, прозріла що там якісні норманів продукти не сильно дорожче України, потім повернулися і охрініла від наших цін і вони постійно ростуть і ростуть.
90x60x90• 22 сентября в 22:46
Ответ дляБанка з медом
В 1.5 рази дорожче
Не так уж и дёшево, я из Чехии приезжала, со своей чешской (не минимальной) зарплаты, не много могла купить. Мороженное 4 евро в Макдональдс, это 100 корун. В Чехи в 2 раза дешевле
неДоЖиру• 22 сентября в 22:48
Ответ дляБезникаЯ
В Лидл продается много тех же ТМ, что и в кауфланде, маркткауфе. Так что не вижу поводов называть его магазином для малоимущих.
БезникаЯ• 22 сентября в 22:51
Ответ длянеДоЖиру
Це дисконт магазин, від того, що ви не хочете його так називати, суть мережі не зміниться
БезникаЯ• 22 сентября в 22:53
Ответ длямаминаБубочка
Є просто скупі від природи, які нічого собі не дозволяють. А є ті, що люблять якість і комфорт
Khmelnichanka• 22 сентября в 22:58
Ответ дляБезникаЯ
Так в Лвдлі часто кращі товари, ніж в тому ж Кауіленді )))).
ніколи такого не було• 22 сентября в 22:59
Ответ дляЯкось так і живу
Я только Рошен ем. Он изготовлен из натуральных продуктов, без химозы.
Петро, ти?
ніколи такого не було• 22 сентября в 23:00
Ответ дляЛовлю капці
что именно? йогурты по 40 грн или курица по 100?
что по 100 грн? Крылья? Филе по 220 грн кг
БезникаЯ• 22 сентября в 23:02
Ответ дляKhmelnichanka
Я не знаю що таке Кауленд. А в Лідл нема що вибрати, там дуже обмежена кількість марок
Khmelnichanka• 22 сентября в 23:06
Ответ дляБезникаЯ
Ну так, я помилилась. Про Кауфленд писала )))). Звісно, що у кожного власні вподобання і смаки. Та як на мене - Лідл точно не гірший за АТБ.. ))). І помідорки там найкращі, польські :). Але звичайно - то тотвсе справа смаку і можливостей.
БезникаЯ• 22 сентября в 23:06
Ответ дляKhmelnichanka
Мені німецькі продукти більшість не подобаються, коли буваю проїздом, то беру лише ковбаски і пиво
Аноним_Русалка• 22 сентября в 23:17
Ответ длямаминаБубочка
Просто пищевые привычки , муж работает с немцами очень давно , там в компании +- один доход , и у всех по разному, многие покупают все био у фермеров сразу , либо им развозят те же фермеры продукты домой, большинство едека , и кауфланд , норма, лидл, нето, как то они его не очень считают , лучше типа алди , Но мне этот лидл как магнит 🙄, там такой классный хламушник как в атб, без покупки не уйдешь
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября в 23:22
Ответ дляБезникаЯ
Так и правда, объясните пожалуйста чем вам не подходит Лидл?
Аноним_Русалка• 22 сентября в 23:22
Ответ длямаминаБубочка
Еще добавлю , вот лично моя знакомая , немка , у нее зп 4 тыс чистыми , она покупает конфеты которые на грани срок годности и с большой скидкой , и так удивляется если кто то не хочет угощаться))), Остальные продукты она покупает дорогие , мясо по 35 евро , но вот конфетки такие
БезникаЯ• 22 сентября в 23:39
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Асортиментом, в них нема вибору торгових марок, а я маю свої улюблені товари в кожній
А я кумедна• 22 сентября в 23:40
Ответ дляСкорая помощь
Це було в 22 році. Зараз мілка маленька 1,99. А велика майже 5
Я сегодня стоку купила за 0.99, но это по акции. А обычно 1,99.
А я кумедна• 22 сентября в 23:42
Ответ дляАнонім-ка
Тот, в котором приличное содержание какао-бобов и какао-масла. Конфеты мало употребляю.
Едите и плачет, потому что нормальное содержание какао? У вас дети есть? Ребенку нравится именно молочный шоколад. Я сладкое не люблю, но иногда могу съесть кусочек, нормальный вкусный молочный шоколад.
Мама Никитки-2• 22 сентября в 23:50
Ответ для90x60x90
Де 4 євро морозиво з мака? В Україні?
90x60x90• 23 сентября в 00:40
Ответ дляМама Никитки-2
Де 4 євро морозиво з мака? В Україні?
Тема же про Германию
Мама Никитки-2• 23 сентября в 01:41
Ответ для90x60x90
Тема же про Германию
Ясно. Не відразу ваш допис зрозуміла
Анонім-ка• 23 сентября в 08:13
Ответ дляА я кумедна
Что за фантазии пошли про ’ест и плачет’? Я наслаждаюсь вкусом настоящего шоколада.
Ну если Вам все равно что ест Ваш ребенок - лишь бы ел, ему нравится... Мне точно без разницы что едите Вы и дети, хоть половину таблицы Менделеева смешайте в миске и ешьте)
Мастер Класс• 23 сентября в 08:42
Ответ дляШобВам_КакНам
У вас трьохразове харчування: понеділок, середа, пʼятниця чи як?
Господи
Як смішно
Невидимка Майя• 23 сентября в 08:55
Ответ дляБанка з медом
Я не про цю, ви ж обрали найдевшу
У нас вони всі 0,95
А-аа, перепрошую, в моїй сім´ї таке не вживають, але по картинках ніби таке саме як у вас.
Невидимка Майя• 23 сентября в 08:59
Ответ дляМастер Пис
Рівень життя вимірюється можливістю не дивитися на ціни. Багато хто в Україні може собі дозволити купувати хоча б харчування, не дивлячись на ціни? Тут через день теми ’що за ціни’? В Європі нема таких тем, хоча ціни теж ростуть. Але люди можуть собі дозволити їсти геть усе.
Ви цікаво мислите, а цей форум це якій відсоток жителів України, щоб судити по темах ’через день’? І ’в Європі нема таких тем’, а форум такий самий є?)