Банка з медом• 22 сентября 2025
Які шикарні ціни в Німеччині. Хоч би на шоколад
Та і на все інше
На тиждень на двох вистачає 90 євро
( з дитиною)
На тиждень на двох вистачає 90 євро
( з дитиною)
Khmelnichanka• 22 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Хлеб там - это отдельный вид искусства)
О да )))₴
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Хлеб там - это отдельный вид искусства)
Не зря ж в Германии больше всего сортов хлеба в мире ))
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В суботу брала свіжі домашні по 75
А в Німеччині органік яйця в яку ціну?
Да ладно. Вы в Украину вернулись?
Околовита• 22 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ну не знаю, я в неделю на 4-х трачу меньше чем 90 евро (по курсу в грн.). На фото вообще непонятно что за набор продуктов и что вы собираетесь готовить из них на каждый день. Похоже на какую то гуманитарку, все как будто рандомно сложили, не основываясь на недельном меню для семьи.
Ну а Україні я думаю так і є. А ми тратимо 200 євро на тиждень на 4-х на їжу
Але ми багато солодкого їмо, булки також купляємо через день майже
Околовита• 22 сентября 2025
Ответ дляСама собі лікар
так, хліб, сосиски, свинина - це краще в Німеччині, з рибою та морепродуктами погано
Дивно, знайомий живе в Німеччині на кордоні з Бельгією і Нідерландами, біля Аахену. То вони їздять чи туди чи туди на ринок часто
Сама собі лікар• 22 сентября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мы тоже ездим за рыбой в Нидерланды. А также сыр, овощи и фрукты. Картошка там самая вкусная нам. Плюс погулять.
О, про картоплю забула, точно. Дуже смачна.
Червона рута• 22 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Що саме було нормальнім? Чорній хліб з варенням чи мандарини раз на рік?
Твке було в 80ті.
Або ви не тут жили.
Батончики, фр і тур і нім шоколад. Анкл Бенси, Ферерро Роше, жуйкі всіх видів.
Краще ніж зараз по якості.
Початок 90х так було складно - купоно-карбованці и бандіти , але к 95 року стало цікавіше, і багато чого було доступно. Люли пішли торгувати, почався обіг товарів грошей - не було скрути, лише початку 90х
Або ви не тут жили.
Краще ніж зараз по якості.
Червона рута• 22 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Зато с пивом все хорошо.
И шоколад и вафельки.
Научительница• 22 сентября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я только Рошен ем. Он изготовлен из натуральных продуктов, без химозы.
ну да, ну да
Анонім-ка• 22 сентября 2025
От чого накинулися на авторку?
Людина видно тільки в Німеччині наїлася досхочу. От і радіє тому мотлоху з лідла. А як врахувати, що те все купувалося на гроші, які по суті з неба впали...
На шару и уксус сладкий.
МатьЧасть• 22 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Не надо ля ля
Фу, я бы её и бесплатно не взяла. Мешок сахара в одной плитке. Аж слезы из глаз от этой сладости. Хотя я сладкое очень люблю. Но Милка - это нечто.
Мрію про пончик• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
20 тисяч на харчі і дома вистачить на дорослу і дитину
Тільки вдома 20 тис це зарплата за місяць ,а в Німеччині 1/4 від мінімальних пенсій та зарплат.
Як_наготую...• 22 сентября 2025
Ответ дляОколовита
Вообще перестала сладкое покупать, я склонна к полноте. Люблю и булки, и шоколадки, но увы.
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября 2025
Ответ дляЧервона рута
Со скумбрией
Со всем ))) А если свежую селедку привезти и с хлебушком… ммм. Пора ехать в Нидерланды 😁
ШобВам_КакНам• 22 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Мова про ціни, а не про правильне харчування
Я можу їсти все, що хочу -52 кг
Что мне нравится в Германии, я когда приехала в 2022 году, цена на молоко 1 литр была 0.99 евро, сейчас в 2025 году 1.09 то же самое молоко, это цена за три года поменялась, яйца десяток 1.99 как были в 2022 году, так и стоят в 2025. Цена на базовые продукты не очень поменялась, стабильность чувствуется, так можно планировать бюджет
ШобВам_КакНам• 22 сентября 2025
Ответ дляМастер Класс
Не погоджусь з вами взагалі. Я, і впевнена що і більшість так само робить. Краще з´їм щось більш якісне і смачне один раз в три дні, ніж кожен день буду їсти срань якусь, просто щоб що? Щоб забити шлунок? Їжа повинна приносити задоволення, я прям смакую щось смачне))
У вас трьохразове харчування: понеділок, середа, пʼятниця чи як?
Викачую яйцями• 22 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Ну, але ж дитині надають харчування, правда? І дах над головою. Без сирен і прильотів. І кишенькові гроші, певно, теж дають. Табір - це не рай. Але це безпека. І він тимчасовий.
Ви б хотіли свої 18 просидіти в такій безпеці????? Вони шкодують,що поїхав, адже зараз можна вже виїхати до 22, але хто знав
ЗдохниПуйло• 22 сентября 2025
Ответ дляЧервона рута
Твке було в 80ті.
Або ви не тут жили.
Краще ніж зараз по якості.
Або ви не тут жили.
Краще ніж зараз по якості.
Ага, розскажіть мені, як ви на день Народження, НР, чи на обід батончики на стіл ставили....я про їжу, а не про батончики, зп видавали бумажками, в кінці 90- их стало трішки легше, бо з´явився європейський асортимент
Khmelnichanka• 22 сентября 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ну так і в тому то й справа, що ніхто не знав і не знає, що і як буде далі (((((.
Але.
Є прірвтетні моменти в житті.
Я з дітьми- пвдлітками (15 і 16 років) просиділа в 3 різних таборах якраз 8 місяців.
Щоправда, ще в 2022, і наші табори були від благодійних організацій, тобто, більше комфортними, ніж ангар з перегородками.
Але все ж таки це були притулки.
З купою чужих людей рвзних національносией, незвично їжею (син - з низько функціональним аутизмом - взагалі почував себе сильно дискомфортно), але я розуміла, що це все - трудднощі, а не небезпека.
Тимчасові труднощі.
Після того і до цього часу живемо в окремій квартирі, то вже значно легше і краще.
Але.
Є прірвтетні моменти в житті.
Але все ж таки це були притулки.
Тимчасові труднощі.
Мама Никитки-2• 22 сентября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да ладно. Вы в Украину вернулись?
А я завжди казала, що повернусь в Україну
Шо вас так вразило?
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Шо вас так вразило?
С Никиткой?))
Слобожаночка• 22 сентября 2025
ой какие шикарные цены особо на недвигу и медицину при зп 1300евро уборщицей.хватить 5 терых детей поднять
в германии
Не гавкаю- но охраняю• 22 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
в германии
Мань, смотри чтоб тебя не разорвало по всем темам бегать
Khmelnichanka• 22 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
в германии
Не переживайте за чужих детей :). На них в Германии платят 255 евро на каждого киндергельд, независимо от того, работают ли родители.А если не работают, то соцпомощь на детей (да и на взрослых) значительно больше. И если зарплаты не хватает, до доплачивают до прожиточного минимума или помогают с арендой жилья. И за медстраховку - половину оплачивает работодатель, а безработным страховку оплачивает государство. Так что нищих среди немцев точно нет.
Латвийские_Номера• 22 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Кому ви це пояснюєте.
Соціальна держава так і працює, щоб не було голодних та тим кому, де нема жити. Тим самим знижуючи правопорушення і взагалі турбота про населення вища. Це не пенсія в 60 євро чи виплата мамам по 860 гривень до 3 років.
Khmelnichanka• 22 сентября 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Кому ви це пояснюєте.
Я просто Маню не одразу впізнала ))))