Простоваля• 22 сентября 2025
Ремонт стеля натяжна
Бляха ціни космос...за те щоб зробити отвір для люстри або світильника від 300-до 500 грн. Просто за плівку і профіль порахували 37 ти на 75 квадратів. Відповідно ще карніз металевий коштує 9тис. це на 3 вікна по 2,5 метра один
Сусідка знизу• 22 сентября 2025
Это самый дешевый вариант, гипс дороже, карнизы дорогие у вас, я брала металл по 1000 грн 3м. Просчитайте у других, может кто дешевле сделает. Выбрали какой, глянец? мат?
Простоваля
• 22 сентября 2025
Ответ дляТумба-юмба
Ваша кімната 75 м чи це три приміщення?
Квартира 75 квадратів 2х кімнатна
Простоваля
• 22 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Мат, біле чорна резинка.
Самая СоветЧиваЯ• 22 сентября 2025
Автор, пошукайте ще варіант з гіпсокартоном, можливо є якісь вільні хлопці поруч, так буде дорожче і довше, але реально результат набагато краще… просто якщо самий простий він не вартує тих грошей і відповідно якість його не найкраща.. а переробити на щось інше буде дуже складно… я робила в будинку і так хотіла швидше закінчити, якраз в грудні-січні до початку війни мені з люстрами і лампами вийшло не так і дорого до 20 тис 75 м2але він теж матове біле полотно, мухи смішно об нього вдаряються як на батуті… виглядає норм, але другий поверх ми зробили гіпсокартон набагато краще , якісніший і на довший термін.