Пишу вірші, дорого• 22 сентября в 22:02
В продолжение темы про шикарные цены в Германии
Скупилась на 3968 грн в Украине на троих на 10 дней. Не бойтесь возвращаться из Германии, с голоду не умрете
Лама_мама• 22 сентября в 22:24
Ответ дляПишу вірші, дорого
Кров´янки немає.
Бог з нею.
Дівчата, шо ви все харчі і продукти? Гайда в тему вище, там для нас якась пані акційні піжами з лідл кинула.
Пишу вірші, дорого
• 22 сентября в 22:27
Ответ дляОливьЕЖечка
Ооо, то це супер ціна! Враховуючи, що я беру такий же пачку 180г за 41 грн. Я теж хочу за 150 кіло
Це якась оптова ціна?
Це в нас оптовий магазин, Делікат B2B називається.
Тут надолго• 22 сентября в 22:28
Ірландія
Закупка
Фото не мої, це з інету підрахунок, але порівняння з нашими цінами, то біля 1000 різниця
Але різниця в зарплатах, соціальному забезпеченні колосальна в 300%
Закупка
В курсі діла• 22 сентября в 22:28
Ответ дляKhmelnichanka
Мені здається, що слід порівнювати не лише ціни, а й купівельну спроможність.
А вона, на жаль, для багатьох - не на користь Украіни ((((.
Хоча, суто з фото, тут явно недостатньо їжі для великої родини на 10 днів.
Проте - мені і в попередньому дописі німецької їжі теж здалося замало :)
Ненажера я ))))
Бо в нас цей культ іжі непоборний. Мені подобається як в деяких странах немає тої зацикленості на їжі
Пишу вірші, дорого
• 22 сентября в 22:29
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор, Ви всі втрьох тричі їсте вдома? Сніданок, обід, вечеря?
Так, чоловік на роботу судок бере, син в школу якусь випічку з дому, сік, фруктове пюре, пастілу.
Моторошні троянди• 22 сентября в 22:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Що їсти 10 днів?
Там на три максимум
Ще одна жриця
Квітка Миру• 22 сентября в 22:30
Ответ дляМоторошні троянди
Ще одна жриця
Та нормально там їжі. Ну може ще шось докупить. Теж не зрозуміло
Коник-стрибунець• 22 сентября в 22:30
Ответ дляСамохвалова
Нижчі в абсолютному виразі. В євро, чи доларах, як зручно рахувати.
угу)))) це така самотеребонька-утішалка? В якому абсолютному виразі може бути дана величина, коли вона прив’язана до купівельної спроможності населення в кожній країні?
Коник-стрибунець• 22 сентября в 22:31
Ответ дляKhmelnichanka
Ненажера я ))))
зараз і Вам напишуть про ’абсолютний вираз’
Моторошні троянди• 22 сентября в 22:32
Ответ дляГарні диньки
Особенно удивил пакет молока и пачка масла на 10 дней на троих
А скільки треба? В нас молоко в каву йде, рідко донька кашу вівсяну попросить, на вихідних іноді млинці можу спекти.
Гарні диньки• 22 сентября в 22:33
Ответ дляМоторошні троянди
Это молоко даже не хранится 10 дней. Если люди используют молоко исключительно в кофе, то и покупают пол-литровые упаковки.
сладкий_ноябрь• 22 сентября в 22:33
Ответ дляМоторошні троянди
Ще одна жриця
Ну реально.
Там овочів і фруктів мізер.
Риби на 1 раз
Там овочів і фруктів мізер.
Риби на 1 раз
Khmelnichanka• 22 сентября в 22:34
Ответ дляВ курсі діла
Можливо.
Я зараз в Німеччині.
Святкові столи тут дійсно НАБАГАТО скромніші за українські.
А от щоденні - не знаю…. судячи з фото, то особисто мені всього би вистачило, та м»ясо і рибу в нашій родині їм лише я )))). Якби ж це їли всі - то реально було б мало.
Але я дійсно вважаю, що тут не може бути універсальних рецептів.
У всіх по-різному.
Я зараз в Німеччині.
У всіх по-різному.
ПоЗиТиВнАя• 22 сентября в 22:34
Ответ дляГарні диньки
А что с пачкой масла не так? Вполне хватит на 10 дней. Вы масло ложкой едите?
Гарні диньки• 22 сентября в 22:34
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пачкой
Квітка Миру• 22 сентября в 22:35
Ответ дляКоник-стрибунець
Ага. Реальна заробітна плата. Те що ти можеш купити на свою номінальну зп
В курсі діла• 22 сентября в 22:36
Ответ дляKhmelnichanka
Можливо.
Я зараз в Німеччині.
У всіх по-різному.
Я зараз в Німеччині.
У всіх по-різному.
Я теж в Німеччині. Щоденні столи в них теж набагато скромніші. Так вони не їдять. А в нас просто пункт перетравлення
Khmelnichanka• 22 сентября в 22:36
Ответ дляВ курсі діла
А пиво ящиками? )))))₴)
Чтооооооооооо?• 22 сентября в 22:39
Ответ дляВ курсі діла
Страх голоду у більшості населення нікуди не зник. Генетична пам`ять, а також швидкість росту цін і мізерні зарплати, які роками не підвищують, цьому дуже сприяють. Коли звичайні продукти, такі як м`ясо, риба, фрукти стають недоступні, то мимоволі будеш переживать , а що далі? Плюс зарплатні багатьом вистачає на їжу плюс комунальні, ні на який досуг, хобі чи відпустки грошей не зостається, а щось смачненьке єдиний і швидкий спосіб себе порадувати.
Самохвалова• 22 сентября в 22:41
Ответ дляКоник-стрибунець
О боги, на 100 євро однаково продуктів купити можна, ціноутворенню імпортних продуктів по цимбалам наші низькі зп та пенсії
В курсі діла• 22 сентября в 22:42
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я може з вами і була б згодна. Але ті ж самі німці того мяса просто стільки не їдять. І не зрозуміло звідки в нас такі страхи як ви описали. Ну добре, в мого 90-літнього дідуся зрозуміло. Моя 60-річна мама теж просто звикла так грести. А ось у молодого покоління я вважаю то просто харчові звички які не йдуть на користь ні шлунку ні гаманцю
к.Буланова• 22 сентября в 22:45
В Германии цены на большинство продуктов дороже, чем в Украине, + я за мед страховку плачу 700 евро, + коммунальные дороже, + куча дополнительных страховок и дизель для двух авто. Но я не была в Украине с 22-го года, сравниваю с теми ценами. Нам на жизнь хватает, но все равно, я бы не сказала что цены низкие.
Khmelnichanka• 22 сентября в 22:46
Ответ дляВ курсі діла
Ті самі німці на вихідних на барбекю витрачають стільки м»яса, що українцям і не снилось. Ну, або у всіх різна вибірка.
Метелик• 22 сентября в 22:46
Ответ дляЛама_мама
Нормальна у вас закупка.
Я сьогодні купила кг кави, 1 баночку пива і пачку курячих чипсів, це мені на тиждень
Каву в Сильпо брали?
Домашня Зюзя• 22 сентября в 22:46
Ответ дляТут надолго
Ірландія
Закупка
клубника и малина в три раза дешевле чем у нас. только что была в сильпо, смотрела. в этом году ни разу малину не купила
Моторошні троянди• 22 сентября в 22:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну реально.
Там овочів і фруктів мізер.
Риби на 1 раз
Там овочів і фруктів мізер.
Риби на 1 раз
Півкіло. Я засолюю і тягаю тижнів два на сніданки.
В курсі діла• 22 сентября в 22:50
Ответ дляKhmelnichanka
Ну де не снилось)) То ми з вами давно в Україні не були. Кожні вихідні шашлик то як здрастє. Я ось в будні дні в них м’яса зась. Вони здивовані що в нас то три рази на день