mAlinka5859• 22 сентября в 22:23

Як переслати кошти із України за кордон?

Підкажіть будь ласка , хто знає якими способами можна переслати кошти з України на банківську карту Казахстану? Або можливо є якісь інші способи по типу крипти або ще щось. Буду дуже вдячна бо через обмеження нашої країни не розумію як це зробити
ReintTycha• 22 сентября в 22:25
Всіма. Казахстан- не рашка
автор mAlinka5859 • 22 сентября в 22:36
Ответ дляReintTycha
Всіма. Казахстан- не рашка
всіма не виходить, НБУ ввело обмеження на грошові перекази з України за кордон, намагалась через А-Банк по swift переказати та мені не дозволило це зробити
Меломанка Маланка• 22 сентября в 22:56
Ответ дляmAlinka5859
только криптой
ReintTycha• 22 сентября в 22:59
Ответ дляmAlinka5859
Моно?
Ой маніграм))
Поліпривіт всім• 23 сентября в 08:08
хай зроблять картку монобанку,і будете гривні переказувть.