Непозбувна Бентега• 23 сентября 2025

Вже і на Хрещатику ці безробітні бігають машини зупиняють в хвилину мовчання

Коли припинится цей популізм і театр абсурду? Краще б грошей на захист хлопцям чи на підтримку впо Київрада виділилиа , так вони рух зупиняють щодня в центрі маста
Кашка-маняшка• 23 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
а можна робити щось що приносить реальну користь і а не показуху? Оте пальне, що витрачають поліціянти для доїзду машинами на перекриття вулиці може краще на фронт? Це все одно що прикривати килимом дирку в підлозі...
Тобто ці пару хвилин заважають приносити користь? Правда???
Хто її хоче приносити, той приносить!
А хто не хоче, тому навіть хвилина мовчання заважає
ТаПрямТам• 23 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Дітям пора щось в голови трохи вкладати також
Померлих після пасхи? Ви зараз смієтесь?
Хвилиною мовчання вшановують невинно вбитих!
Шо вкладати? Смерті, війну? А тоді нехай по психіатрам зодять? Дітям взагалі не треба в цьому варитися.
Все будет, но потом• 23 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Страшнее в пробках постоять или на поле боя погибнуть, как думаете?
Гни свою линию ... Головой думать не обязательно
Самоучка• 23 сентября 2025
Я підтримую це рішення .
В памʼять про наших героів
Моторошні троянди• 23 сентября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Хто її хоче приносити, той приносить!
Поліціянти вже всю злочинність побороли? Тільки перекриття руху на 1 хв проблемного лишилося?
Перекриття руху це не просто вийшов паличкою помахав. Виділяється наряд, купа людей, бензин, машини, вони їдуть туди заздалегідь щоб на 1 хв зупинити рух. Це доцільне використання ресурсу??? Чи скоріше показуха?
Молчунья• 23 сентября 2025
А що для вас вирішить та 1 хвилина.
У нас теж в центрі міста всі зупиняються і я вважаю це нормально, вшануйте пам’ять загиблих це ж всього лише хвилина
Цвіпканя• 23 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Я теж за те,щоб всі ці структури йшли на фронт
Але центр міста повинен зупинитися
На те він і центр
Занадто багато жертв і треба завжди це пам´ятати
Тобто ви за те, щоб загинувших було ще більше, а ви їм за те - шанування хвилиною мовчання?
Вапщета• 23 сентября 2025
Я считаю, всех активистов разного толка - сразу на фронт! Они явно готовы воевать, пусть идут.
ПироженкА• 23 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Вот так вот воюй, погибай, а масса потом устроит кипишь и истерику потому что минуту помолчать заставили и остановиться..... Даже стыдно перед погибшими героями. За кого они жизнь отдали((
Крещатик им остановили на минуту......
Удалено администрацией...
Замріяна• 23 сентября 2025
Ответ дляМост_Устал
А вы знаете что есть маршруты которые невозможно построить не через центр?
Тоді терпіть
Від хвилини ви вже помрете?
Люди,що з вами?
Замріяна• 23 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
То вивозьте своїх бубочок, задрали вже їх всюди пихати
Ваші діти це не найважливіше
ТрамвайGirl• 23 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Центр міста повинен зупинитися у хвилину мовчання, я вважаю
@@@,@@@@
КучМала• 23 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
в контексті свавілля можновладців, цивільних та при погонах, шаленої корупції у ЗСУ, безправності військових , незахищеності ВПО + постійних розважальних масових заходах в тилу - оці показушні перекривання на 1 хв виглядає як глузування...
В цьому винні загиблі захисники???
Хвилиною мовчання ви вшановуєте їх памʼять ! Страдає народ, прості люди, і вони ж вас захищають - майте совість це цінувати і розуміти !

Питання до влади залишаються само собою …
Моторошні троянди• 23 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Тоді терпіть
Від хвилини ви вже помрете?
Люди,що з вами?
Питання не в хвилині - ніхто ж не проти хвилини мовчання. Питання що саме перекриття руху це неабиякий ресурс, котрий куда правильніше використати для фронту...
Кручу хвости• 23 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Это отвлечение внимания особо активных граждан от реальных проблем
Кишмишная Мая• 23 сентября 2025
А в чому проблема зупинитися і думками подякувати тим, хто віддав життя.
Замріяна• 23 сентября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
@@@,@@@@
Букви заблокували?
Замріяна• 23 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Яким чином це стосується питання вшанування померлих людей?
Яка вам різниця?
Цвіпканя• 23 сентября 2025
Ответ дляПироженкА
Бідні дітки! За що їм це? Кожного ранку підіймати свої втмлені дупки в пам´ять про якихось незрозумілих загиблих. Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ганьба-це ось таке лицемірство і показуха від диванних воїнів.
ТрамвайGirl• 23 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
І дітей в школах з цьошо року почали примушувать совєтський досвід не проп´єш.
А то,как плохо оно действует на детскую психику- насрать?. Не училкины ж дети...
А сердечники это переносят плохо..
Но ! Срать на живых детей с больным сердцем. Стадо должно выполнять команды.
Кручу хвости• 23 сентября 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А вам зупинитися щелепа не дає?

Це елемент культури. Можна і зупинитися, і донатити, одне одному не заважає.
Знания ПДД не даёт.
Почему это с этой стороны не рассматривают
ПироженкА• 23 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
Раз на рік, в День пам´яті жертв Голокосту, останній прояв якого трапився більше 80 років тому, діти в Ізраїлі зачитують список євреїв, яких вбив режим націонал-соціалістів. В Дахау, Аушвіці, Бабином Яру, Варшавськом та Будапештськом гетто. Зачитують вголос. Довгий страшний перелік з дусятків тисяч імен.
Поки ви не зрозумієте, наскільки важливо, щоби ’в цьому’ варилися, в тому числі, і діти, росія не програє.
Хоча, кому і навіщо я це розповідаю...
Кручу хвости• 23 сентября 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Да, прям на дороге. Есть во многих странах такая традиция. В раше, нет, мы знаем.
В каких странах?
Украиночка• 23 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Хвилина мовчання це теж показуха?
Замріяна• 23 сентября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
А сердечники это переносят плохо..
Причому тут учілкіни дєті?
Які сердечнікі?
А як далі у житті ваша сніжинка виживатиме?
Замріяна• 23 сентября 2025
Ответ дляПироженкА
Хоча, кому і навіщо я це розповідаю...
Росія і так не програє
Єдине,що ми можемо,це пам´ятати про жертв,які загинули у страшній війні за амбіції політиків
Сумка з негодою• 23 сентября 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну якщо ви не можете виховати в дитині повагу до людей, завдяки яким вони в школу ходять, то хоч там побачать щось.
Они ходят в эту школу только заявляет своим родителям, а не каким-то другим людям. Хватит этих дешевых манипуляций
Моторошні троянди• 23 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Яка вам різниця?
Тим чином що ті літри пального котрі витратили поліціянти на доїзд для перекриття вулиці на 1 хвилину може не вистачити на фронті щоб вивезти пораненого... щоб купити зайвий дрон чи додатковий захист... РІзниця суттєва!
Так точно!• 23 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
100%
Радикальная• 23 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Я вважаю, що це показуха. Для картинки.