Непозбувна Бентега• 23 сентября в 10:17
Вже і на Хрещатику ці безробітні бігають машини зупиняють в хвилину мовчання
Коли припинится цей популізм і театр абсурду? Краще б грошей на захист хлопцям чи на підтримку впо Київрада виділилиа , так вони рух зупиняють щодня в центрі маста
Трільчиха• 23 сентября в 10:47
Ответ дляМоторошні троянди
в контексті свавілля можновладців, цивільних та при погонах, шаленої корупції у ЗСУ, безправності військових , незахищеності ВПО + постійних розважальних масових заходах в тилу - оці показушні перекривання на 1 хв виглядає як глузування...
100% лицемерие.
Радикальная• 23 сентября в 10:47
Ответ дляЗамріяна
То вивозьте своїх бубочок, задрали вже їх всюди пихати
Ваші діти це не найважливіше
А щ найважливіше за життя і здоров´я дітей? Цікаво.
Замріяна• 23 сентября в 10:47
Ответ дляТак точно!
Сердечники плохо переносят минуту постоять, помолчать, подумать? Не поняла....
Яжемама чергова
Вже навіть в тему про військових своїх чад приплели
Украиночка• 23 сентября в 10:47
Ответ дляЦвіпканя
Так, лицемірна показуха
Все ясно з Вами.
’Їх ніхто туди не посилав’? Да?
ТаПрямТам• 23 сентября в 10:47
Ответ дляПироженкА
Раз на рік, в День пам´яті жертв Голокосту, останній прояв якого трапився більше 80 років тому, діти в Ізраїлі зачитують список євреїв, яких вбив режим націонал-соціалістів. В Дахау, Аушвіці, Бабином Яру, Варшавськом та Будапештськом гетто. Зачитують вголос. Довгий страшний перелік з дусятків тисяч імен.
Поки ви не зрозумієте, наскільки важливо, щоби ’в цьому’ варилися, в тому числі, і діти, росія не програє.
Хоча, кому і навіщо я це розповідаю...
Раз на рік? Не кожен день? Странно. Ви мені жвреїв в приклад приводите?
серйозно? Тих хто зайняв територію іншої країни і воює з нею?
Замріяна• 23 сентября в 10:47
Ответ дляНепозбувна Бентега
Щоб що? До чого хвилина мовчання до зупинки транспорта? Навіщо створювати додаткові затори і потенційні аварійні ситуації? Мало біди в цій країні?
Створіть петицію
Я вважаю,що це правильно
Ви вже як хочете
Я вважаю,що це правильно
Ви вже як хочете
Ничего, кроме глухого раздражения, эта минута молчания не вызывает. И для заинтересованных в процессе это выглядит как ’стоят, скорбят, думают о вечном’, а в голове у стоящих в этот же момент ’ йбтвмть, как же они задрали’ Это точно та мысль, которую нужно запускать во вселенную каждый божий день?
КучМала• 23 сентября в 10:48
Ответ дляТрамвайGirl
А то,как плохо оно действует на детскую психику- насрать?. Не училкины ж дети...
А сердечники это переносят плохо..
Но ! Срать на живых детей с больным сердцем. Стадо должно выполнять команды.
А сердечники это переносят плохо..
На моїх дітей гірше діють звуки сирени, вибухи і гул шахедів !
Це ваших не травмує ? Ви далеко на заході, не знаєте, що травмує насправді дітей ???
Ваші хоть раз чули звуки прильотів, дріжання скла, вибухи вночі, автоматні черги, бачили наслідки в своєму місті ?
Замріяна• 23 сентября в 10:48
Ответ дляПироженкА
Махорошая
Можна було навіть цього не писати.
Для чого відкрита ця тема, було ясно з першої букви.
Можна було навіть цього не писати.
Нічого не зрозуміла
Моторошні троянди• 23 сентября в 10:48
Ответ дляЗамріяна
Хто вас змушує донатити?
Тобто вважаєте що донатити не треба, а треба витрачати ресурси на показуху? А військові там якось самі нехай пораються. Головне аби вистачило ресурсів вулиці перекривати.
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:48
Ответ дляТак точно!
Так я и спрашиваю, что? Взрослое население выехало/убито/погибли на фронте. дети не важны. Что важно этой стране?
Країни в нас вже нема
Є божевільний клоун
Йому важлива війна і гроші
Є божевільний клоун
Йому важлива війна і гроші
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:49
Ответ дляКручу хвости
Не факт, там может быть физически невозможно в час пик в потоке машин, в некоторых местах проехать.
Да, я понимаю, что многие люди не могут думать несколько шагов в перед, но не до такой же степени
То хай їдуть іншим шляхом
Я жодного разу швидку і центрі міста не бачила
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:49
Ответ дляТрамвайGirl
Вы притворяйтесь? Или в жизни такая?
Не все в жизни должны размножаться- после ваших текстов я это понимаю.
Дякую, ми й не бажали
Дашенька из Киева• 23 сентября в 10:49
Ответ дляYour Sweetheart
То хай їдуть іншим шляхом
Да ладно в центрі Києва купа лікарень. Як ви думаєте туди швидкі потрапляють?
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:50
Ответ дляРадикальная
Це для вас найважливіше
Тема про хвилину мовчання,про людей, життя яких обірвалось через кляту війну
А ваші ліниві отприски не можуть постояти хвилину?
Навіщо ви про них скрізь пишете?
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:51
Ответ дляPrervana
Це нагадування, пам´ять
Ми у швидкому темпі життя забуваємо , що довкола нас війна і купа жертв
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:51
Ответ дляКучМала
Та там сєрдєчнікі, всьо,тіко сидіти можна і все
Вже б перевела на сімейне навчання й не ганьбилас
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:52
Ответ дляМоторошні троянди
Я не вважаю це показухою
А те,що ви хвалитесь донатами, котрі йдуть незрозуміло куди і кому, вважаю
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:52
Ответ дляДашенька из Киева
Центр міста це Хрещатик
Головна площа
Strelka_007• 23 сентября в 10:56
Не розумію обурення, що не так з постояти одну хвилину? Лише від людини залежить ЧИМ вона ту хвилину для себе наповнює. Наповнюйте світлом, подумайте про вічне, подякуйте полеглим. Це важко хіба?
Magnifique_• 23 сентября в 10:56
Ответ дляПироженкА
Хоча, кому і навіщо я це розповідаю...
Про загиблих у Голокості розкажіть місцевим борисфенкам. За гроші гарно переписується історія і багато незручного забувається.
А наші діти не повинні варитися у помилках некомпетентних політиків.
Magnifique_• 23 сентября в 10:58
Ответ дляЗамріяна
Причому тут учілкіни дєті?
Які сердечнікі?
А як далі у житті ваша сніжинка виживатиме?
Які сердечнікі?
А у вас ідея зробити життя дітей, які і так живуть у війні, якомога нестерпнішим?
Дашенька из Киева• 23 сентября в 10:58
Ответ дляYour Sweetheart
Я не вважаю це показухою
Де хтось хвалиться донатами? Мова була за раціональне використання ресурсу.
Your Sweetheart• 23 сентября в 10:59
Ответ дляzajka12
Про це треба було казати люлям в 2022році, а то правда заради чого воюють вилащить тільки щараз. А то спочатку казали, що це все щаради майбутнього дітей
Не знаю хто там таке і що казав
Самі відповідайте за своїх дітей,їм ніхто й нічого не повинен
Ходите в державну школу - вставайте в хвилину мовчання
Your Sweetheart• 23 сентября в 11:00
Ответ дляMagnifique_
Мені байдуже на них,не я ж приймаю ці рішення