Непозбувна Бентега• 23 сентября в 10:17

Вже і на Хрещатику ці безробітні бігають машини зупиняють в хвилину мовчання

Коли припинится цей популізм і театр абсурду? Краще б грошей на захист хлопцям чи на підтримку впо Київрада виділилиа , так вони рух зупиняють щодня в центрі маста
Замріяна• 23 сентября в 10:41
Ответ дляМоторошні троянди
Тим чином що ті літри пального котрі витратили поліціянти на доїзд для перекриття вулиці на 1 хвилину може не вистачити на фронті щоб вивезти пораненого... щоб купити зайвий дрон чи додатковий захист... РІзниця суттєва!
Ідіть вже завезіть їм те пальне,так переживаєте за це
ТрамвайGirl• 23 сентября в 10:42
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну якщо ви не можете виховати в дитині повагу до людей, завдяки яким вони в школу ходять, то хоч там побачать щось.
Плохие слова у меня закончились
Сумка з негодою• 23 сентября в 10:42
Ответ дляВсе будет, но потом
Как это остановиться? Прямо посреди дороги? У нас нет такого, слава Богу!
Да. Представляете?
У меня конкретные ассоциации с моим совковым детством. Но, сейчас наверное уже и похлеще дрессировка, чем тогда
Радикальная• 23 сентября в 10:42
Ответ дляМоторошні троянди
в контексті свавілля можновладців, цивільних та при погонах, шаленої корупції у ЗСУ, безправності військових , незахищеності ВПО + постійних розважальних масових заходах в тилу - оці показушні перекривання на 1 хв виглядає як глузування...
Це точно. Як і відношення до поранених, інвалідів...
Кручу хвости• 23 сентября в 10:42
Ответ дляЗамріяна
Тоді терпіть
Від хвилини ви вже помрете?
Люди,що з вами?
Подумайте о том, что это может заблокировать движение скорой помощи. Люди могут с большей вероятностью попасть в ДТП.
Уже молчим про банальное опоздание.
Цвіпканя• 23 сентября в 10:42
Ответ дляЗамріяна
Тоді терпіть
Від хвилини ви вже помрете?
Люди,що з вами?
Що з тими людьми, які топлять за продовження цього всього?
Тут хвилина мовчання, а поряд тицикуни відловлюють потенційних смертників. Яких свідома диванна побєдунья потім тут вшанує
КучМала• 23 сентября в 10:42
Ответ дляТаПрямТам
Шо вкладати? Смерті, війну? А тоді нехай по психіатрам зодять? Дітям взагалі не треба в цьому варитися.
Вкладати розуміння цієї трагедії !
Розуміння, що в українського народу є лютий ворог, а не «братський народ» - це поняття вам не вкладали в голову останні 50 років ?

А потім незнання історії, аби не травмувати діточок, повторюється новою війною з цим клятим сусідом … і всі роблять круглі очі, як так ??? Також ж ніколи не було раніше, нас не вчили, ми не знали, росія ніколи не нападає і не розпочинає війни !

Це знання і усвідомлення збереже наступні покоління від помилок попередників, які хотіли заглядати в очі скаженій собаці …
ПироженкА• 23 сентября в 10:43
Ответ дляЗамріяна
Тоді терпіть
Від хвилини ви вже помрете?
Люди,що з вами?
Удалено администрацией...
Замріяна• 23 сентября в 10:43
Ответ дляКручу хвости
Уже молчим про банальное опоздание.
Швидку пропустять
Опозданіє через те,що була хвилина мовчання?
Не година, а саме хвилина? Цтрк
Цвіпканя• 23 сентября в 10:43
Ответ дляЗамріяна
То вивозьте своїх бубочок, задрали вже їх всюди пихати
Ваші діти це не найважливіше
А що найважливіше? Пусті ваші гасла і зомбування?
Так точно!• 23 сентября в 10:43
Ответ дляЗамріяна
Ваші діти це не найважливіше
А шо ж тогда найважливише залишаеться в этой стране?))
ТаПрямТам• 23 сентября в 10:43
Ответ дляТрамвайGirl
А то,как плохо оно действует на детскую психику- насрать?. Не училкины ж дети...
А сердечники это переносят плохо..
Но ! Срать на живых детей с больным сердцем. Стадо должно выполнять команды.
Нас взагалі потизеньку примушують всіх ходити строєм. Інколи замислюєшся, що цей самий треш відбувається і на росіх, діти в садіках в пілотках. Так мою малу на дпю теж попросили купить військову форму! Якщо раніше хлопці автомат складали а дівчата повєязки робили, тотепер і дівчата і хлопці повзають по окопах (Нахіба?!) то ж для чого ця війна, що саме ми зазищаємо, якщо і при рашкі було б так само понані, тільки люди були б диві, міста цілі.
Сумка з негодою• 23 сентября в 10:44
Ответ дляТаПрямТам
Це шана через примус. Яко вам так добре, то мені ні. А померлих шанують свохми родинами через тиждень після паски. Або ще дні призначають вшанування, і роблять в вихідний в цей день і тоді саме хто зоче йдуть шанувати на площі. Як було з 9 травня.
Да у нас и так праздников уже нет, только дни жалобы, памяти, мовчання и тд
Замріяна• 23 сентября в 10:44
Ответ дляЦвіпканя
Я проти продовження війни, я ЗА вшанування жертв у цій війні
Замріяна• 23 сентября в 10:44
Ответ дляПироженкА
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 23 сентября в 10:44
Ответ дляЗамріяна
Так отож! Людям доводиться донатити, з-за того , що недоцільно витрачає влада на показуху. А поранені військові місяцями, якщо вже не роками , в чергах на протез стоять.. Зато гроші на перекриття руху є... абсурд...
Кручу хвости• 23 сентября в 10:45
Ответ дляПрибираю щодня
Вот так вот воюй, погибай, а масса потом устроит кипишь и истерику потому что минуту помолчать заставили и остановиться..... Даже стыдно перед погибшими героями. За кого они жизнь отдали((
Крещатик им остановили на минуту......
Не думаю, что люди воюют за минуту молчания
ТрамвайGirl• 23 сентября в 10:45
Ответ дляВсе будет, но потом
Я к вам!
Радикальная• 23 сентября в 10:45
Ответ дляПрибираю щодня
Крещатик им остановили на минуту......
Погибшим это нужно, да.
Замріяна• 23 сентября в 10:45
Ответ дляЦвіпканя
Точно не ваші діти
Вчіть їх дома самі,разі вас все не так
Тоді й не буде хвилини мовчання,буде ще одна хвилина сну
Замріяна• 23 сентября в 10:45
Ответ дляТак точно!
Не діти точно
Так точно!• 23 сентября в 10:45
Ответ дляТрамвайGirl
А сердечники это переносят плохо..
Сердечники плохо переносят минуту постоять, помолчать, подумать? Не поняла....
автор Непозбувна Бентега • 23 сентября в 10:45
Ответ дляЗамріяна
Центр міста повинен зупинитися у хвилину мовчання, я вважаю
Щоб що? До чого хвилина мовчання до зупинки транспорта? Навіщо створювати додаткові затори і потенційні аварійні ситуації? Мало біди в цій країні?
ПироженкА• 23 сентября в 10:45
Ответ дляЗамріяна
Росія і так не програє
Єдине,що ми можемо,це пам´ятати про жертв,які загинули у страшній війні за амбіції політиків
Махорошая
Можна було навіть цього не писати.
Для чого відкрита ця тема, було ясно з першої букви.
ТрамвайGirl• 23 сентября в 10:45
Ответ дляМост_Устал
Почему должен и зачем? Мало заторов? Уважение и почет погибшим не выражается в остановке транспорта.
Стадо должно быть управляемым
Цвіпканя• 23 сентября в 10:46
Ответ дляУкраиночка
Хвилина мовчання це теж показуха?
Так, лицемірна показуха
Так точно!• 23 сентября в 10:46
Ответ дляЗамріяна
Не діти точно
Так я и спрашиваю, что? Взрослое население выехало/убито/погибли на фронте. дети не важны. Что важно этой стране?
Замріяна• 23 сентября в 10:46
Ответ дляМоторошні троянди
Хто вас змушує донатити?
Кручу хвости• 23 сентября в 10:47
Ответ дляЗамріяна
Швидку пропустять
Не година, а саме хвилина? Цтрк
Не факт, там может быть физически невозможно в час пик в потоке машин, в некоторых местах проехать.
Да, я понимаю, что многие люди не могут думать несколько шагов в перед, но не до такой же степени
ТрамвайGirl• 23 сентября в 10:47
Ответ дляПироженкА
Бідні дітки! За що їм це? Кожного ранку підіймати свої втмлені дупки в пам´ять про якихось незрозумілих загиблих. Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вы притворяйтесь? Или в жизни такая?
Не все в жизни должны размножаться- после ваших текстов я это понимаю.