ВсеПроВсехЗнаю• 23 сентября в 12:01

Expigment 4%

Добрий день!
Дерматолог призначила дитині 10 років крем Expigment 4% для видалення посттравматичної (механічної) пігментаціі. Читаю відгуки і мене беруть сумніви. Не впевнена в його безпечності, тим більше, для дитини.
Можливо, в когось є досвід використання цього препарату або, можете щось порадити?
Банан-барабан• 23 сентября в 12:38
Я доросла тетка самостійно використовувала його в минулому році щоб позбутися пігментної плями
Крім невеликого почервоніння і шилушіння ніяких поганих впливів не було, пляма з 10 копійок зникла на 80 % і я закинула далі не робила мене типу влаштував результат
Це тільки мій досвід
автор ВсеПроВсехЗнаю • 23 сентября в 13:50
Ответ дляБанан-барабан
Це тільки мій досвід
Дякую вам за відгук)