МаксХмара• 23 сентября 2025
На сколько выгляжу?
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
я Вас в парку бачила сьогодні
ще подумала що мій вік й потрібні такі самі косметологічні процедури, планую смас, теж худа, за тиждень 54
САМ_ТАКОЙ• 23 сентября 2025
Ответ дляМорковку дай
То может через фильтр специальный придающий возраст фото пропущено.
Нет, это любительница естественного старения, результат на лицо
Морковку дай• 23 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так при естественном в 44 так все равно не должно быть
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
Я бы кольнула ботокс,увлажнила лицо, цвет волос немного ткмнее и помаду бы подобрала.
на такі очі можна ботокс, от в мене навислі повіки то не можна на жаль( взагалі набряки страшенні
ТигрЛьвович• 23 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В 44 года?Это не естественное старение.
Намазюкана нішою• 23 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
я Вас в парку бачила сьогодні
А що ще робите окрім смас?
Бюст Березуцкого• 23 сентября 2025
Мне тоже не верится что вам 44. Если это так, то пойду своего косметолога расцелую. Я всего на 2 года вас младше.
САМ_ТАКОЙ• 23 сентября 2025
Ответ дляМорковку дай
Почему не должно? Люди разные, способ жизни тоже
Мафиозная• 23 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Да, у автора нет шкуры нависшей над веком, ей в этом плане повезло
Щебетуха• 23 сентября 2025
Какое доброе, приятное, располагающее лицо
Знаете, пофиг на возраст. Это счастье такое иметь
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
А що ще робите окрім смас?
я як раз смас ще не робила, робила тільки шию два тижні назад смас, хотіла глянути чи буде результат, щоб вже робити все обличчя. сам повний результат 2 міс чекати, але в мене вже видно що коли згинаю шию то складки стали в два рази ширші, тобто шкіра потроху стає плотнішою
зараз ще реджуран буду робити під очі, вже затрималася, треба було трішки раніше, робила дуже гарний RF-ліфтінг індіба, він краще за звичайний, не мікроголки, але дієвий
на початку колола ботокс, але він саме під мій тип не підходить на жаль, тому я б краще до косметолога йшла
коли був зайвий жирок ендосферу робила, а до того тріаду колола, то ендосфера по грошах те саме, але тріада то ж капець як боляче, ендосфера ні
ще бланшинг роблю періодично, ось вже треба поновлювати бо на лобі стало видно зморшки, це дуже-дуже мілкими уколами філера заповнюються дрібні зморшки, їх не видно
частково ендосфера+індіба прибрала обвисання, але смас хочу бо того замало мені
миссАрфография• 23 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
На самом деле меньше...
Меньше 50? Да ладно….выглядите на 55 плюс/минус пару лет
Лупаю цю скелю• 23 сентября 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
не спешите расцеловывать, лучше фото сюда поставьте)))
миссАрфография• 23 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Не думали про блефаропластику?
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
я вам більше скажу, можу себе в 44 показати взагалі без косметолога, але косметика доглядова завжди дорога була + вітамінки
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
100% мені от ні, навіть хотіла зробити блефаро верхнє, але два хірурга сказали що зарано. складка мала ще
миссАрфография• 23 сентября 2025
Ответ дляЩебетуха
Что иметь?
Когда хорошее настроение, то и искренняя улыбка появляется и выражение лица располагающее. Это у всех так)
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
И я не верю, такие заломы жуткие
ну існує ще генетика, крім того ми не знаємо які у автора життєві обставини, буває так, що людина за одну ніч старшає на 20 років зовнішньо
Мяо мой мяо• 23 сентября 2025
Ответ длямиссАрфография
Не думали про блефаропластику?
думала, два хірурга сказали зарано
Щебетуха• 23 сентября 2025
Ответ длямиссАрфография
Что иметь?
Совсем не у всех
Лицо светлое. Человек светлый
А тут все как всегда
Лицо светлое. Человек светлый
А тут все как всегда
Гола з конопель• 23 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
44 будет
Это шутка? Если да, то с черным юмором у вас всё хорошо
Не зацілована• 23 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
44 будет
Что ж Вы так себя запустили, что выглядите аж на 20 лет старше.