Пусин Кукин• 23 сентября в 21:51

Треба вирвати зуби мудрості

Поділіться досвідом будь ласка, хто видаляв за раз зуби мудрості всі 4, під седацією 🙏 як все пройшло, і чи задоволені. Чи краще з місцевою анестезією і нема чого переплачувати. Дякую
Квітка папороті• 23 сентября в 21:53
зачем все 4 сразу?
Встидаюся запитать• 23 сентября в 21:53
Ой, автор, может сначала с одной стороны два, а потом с другой два? Это слишком тяжело, вы ж вообще есть не сможете пока не затянутся лунки
Мальдивирую• 23 сентября в 21:58
Якщо є показання, то дорослому краще по 2( з однієї сторони).
У нашому випадку ( дочці 14 років) зуби у зачатках видаляли одразу 4. Під седацією. Тиждень посиділа дома. Трохи підпухша. Їла без проблем. Їжу їй перебивала бленлером. Через тиждень все пройшло.
Да будет так• 23 сентября в 22:01
Одразу всі легше, особливо якщо буде складне видалення. Не треба розтягувати задоволення, все заживе більш-менш одночасно. Перших два дні будете пити супчики, а далі - нормально.
ТебеОноНадось• 23 сентября в 22:02
Я один под местным,а три под седацией
Под седацией в разы лучше
Котики-муркотики• 23 сентября в 22:18
Ответ дляВстидаюся запитать
Зможе.
Дві вісімки знизу видалила за раз. Ну, перші дні все одно рідка їжа: смузі овочеві і фруктові, пюре, супчики протерті. Були б верхні, видаляла б разом)
Потім дві сімки також
Простоваля• 23 сентября в 22:34
Видаляла два з одного боку під місцевою анестезією. За півгодини я вже виходила від лікаря. Лікар з золотими руками - ні набряку, ні синця. Німесіл приймала всього двічі.
Седації просто боюсь і не бачу необхідності, краще за два рази видалити з кожного боку
Всюди влазю• 23 сентября в 22:39
Залишки від зубів (корні) рахуються? Обговоріть з лікарем етапність. Наприклад розпочніть з однієї сторони. Верх, низ. Далі дивіться по відчуттям. Якщо Вам норм, то переходите до другої сторони.
Плюси всіх відразу:
- антибіотики один раз пити
- один раз витерпіти у лікаря
- за один раз обмеження в їжі, відходняки.

Теж в планах була саме седація. Але потім якось перегралося і на диво під уколами виявилося цілком нормально. Але напевно ще залежить від лікаря. Благо мені пощастило.

Відразу після лікаря важко було говорити. Рот в крові і ще під обезболюючим . Перший день кровило. Наступний ранок і ще пару днів превентивно жодних фіз нагрузок, різких рухів, гарячої ванни ітп. Але відчуття були вже більш-менш норм. Ну і звісно як же не згадати спонсора цього свята - каша манна. Пару днів можна на ній, а потім ще певний час все блендерити, в пюре. Це не так вже і страшно. Нагородою буде те відчуття, що вже вийшло відстрілятися за один раз і не треба буде повторно ці обмеження з їжею
Всюди влазю• 23 сентября в 22:46
Ответ дляВстидаюся запитать
Їсти точно зможе. Всеодно спочатку манка, пюре максимум.
А стосовно тяжкості - все індивідуально. Якщо теж хороший лікар і не буде якихось нюансів то не так вже і напряжно. Ну бувають індивідуальні складні випадки коли 1 зуб можуть годину видаляти. Просто в цей момент можна по своїм відчуттям прийняти рішення що на цьому досить. В більшості випадків 4 за один прийом норм. Лікарі ж про такі випадки пишуть (буває і більше). Тут навпаки організм отримує стрес та травму один раз, а не двічі чи 4 рази. Тому насправді якщо все йде норм то навіть легше чим на 2 рази
Завтра не пью• 23 сентября в 22:58
Зависит от рентгена.

Я удалила 3 зуба у обычного хирурга а гос стоматологии постепенно.
Маю натхнення• 23 сентября в 23:40
Ми видаляємо під седацією всі 8, якщо пацієнт готовий
Один раз перетерпіти і все.
Бо вони з часом можуть погано поводитися і тоді всеодно біль і проб