Цикавенная• 23 сентября в 22:37

Як зрозуміти, що невістка й-та. Історія.

Мій молодший син хотів побачити свого племінника. Був проїздом поряд з місцем де живуть невістки рідні, і де вони зараз гостюють. Хотів заїхати до дитини. Зателефонував старшому сину і повідомив, що через годину буде. Спочатку старший син, дав згоду. А потім перетелефонував і сказав, що зустрінуться коли вже приїдуть додому. Тому що зараз не варіант, ніхто не готувався, старший сказав, що вдома не порядок, нічого не готували. Тому краще вже зустрітися у них вдома, коли приїдуть. І що він вислухає потім від жінки. Це так не гарно. Якась причмеляна просто. За час можна все встигнути і запросити людину. А вона просто не хотіла, молодший образився на старшого. Але зрозуміло, що там все колотить невістка, не було б її все було інакше б. Тепер і їхати до них додому не хочу і молодший також не горить бажанням їх бачити.
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 22:38
Причмелена у вас не невістка
Перекус беру завжди• 23 сентября в 22:38
Знов епопея про погану невістку? Все ніяк не вгомонитесь?
Prervana• 23 сентября в 22:38
Здрасьте приехали. А с фига ли бы ей подрываться, всё бросать и готовиться к приему гостей? Чтобы что? Вы ей денег мешок завезете?
Примарочка• 23 сентября в 22:39
Ну то не їдьте, зробіть їй гірше.
Юпитерная• 23 сентября в 22:40
А як можна назвати жінку, яка, дізнавшись, що дівчина старшого сина вагітна, і діти одружуються, почала радити сину кинути вагітну дівчину, бо він ’вартий кращої’??
Теж причмелена, чи радше кончена?
Ну, автор, як себе назвете?
Prervana• 23 сентября в 22:40
Я прям вижу, если бы она приняла родича в сраче, с бутербродом с салом и минералочкой. Было бы о чем поговорить, даааааа
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:40
Ответ дляPrervana
Він їхав до дитини, а не до них. Він був за і просто на вулиці з малим погуляти.
Prervana• 23 сентября в 22:41
Ответ дляЦикавенная
Ага, конечно. А потом ’хозяйка, а пожрать есть?’
Кофр для ноги• 23 сентября в 22:41
Вы странная. Нет у родных никакого права вторгаться в личное пространство людей без их согласия. Это могут только экстренные службы делать.
Сын ваш прекрасно знал заранее, что планирует визит. Предупредил бы раньше - приняли бы как хотел.
Гопница-Советчица• 23 сентября в 22:41
’За час можна все встигнути і запросити людину’? А нафига?
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:41
Ответ дляДівчина Гілмор
Причмелена у вас не невістка
А хто? Нормальні люди себе інакше поводять.
Гопница-Советчица• 23 сентября в 22:42
Ответ дляЦикавенная
Вы и младший сын. Нормальные люди точно не ведут себя как вы двое.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 сентября в 22:42
Упаси бог даже врагов от такой свекрови.
Перекус беру завжди• 23 сентября в 22:42
Ответ дляЦикавенная
Так, нормальні люди не пруться раптом в гості, щоб за годину було все готово до їхнього приходу. Причмелена тут саме ви.
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:42
Ответ дляКофр для ноги
Він за час попередив. Цього мало? І старший син був не проти як раз.
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 22:43
Ответ дляЦикавенная
Автор, а до вас отак невістка їде, попереджаючи ща годину?
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:43
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, вона взагалі не приїздить.
Гопница-Советчица• 23 сентября в 22:43
Ответ дляЦикавенная
Это его личные проблемы зачем и куда он ехал. Мама ребёнка сказала ’нет’, значит - нет
Кукусики• 23 сентября в 22:43
Здохла коняка, злазьте.
Вас вже забанили з тої сторони довічно.
Яка розумна ваша невістка
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 22:43
Ответ дляЦикавенная
Ні, вона взагалі не приїздить.
Розумна жінка
Фоточки нема• 23 сентября в 22:43
а его приглашали? он так сказал,что через час будет как буд то его ждали и приглашали.
Мрію про космос• 23 сентября в 22:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Причмелена у вас не невістка
таки невістка, не готувалися, не прибрано. Та кого то цікавить? Чашку чаю б наколотили
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:44
Ответ дляГопница-Советчица
Він їхав взагалі до дитини. А не до них. Це було не гарно з її сторони.
Remensa• 23 сентября в 22:44
Вам 10 рочків?
Гопница-Советчица• 23 сентября в 22:44
Ответ дляЦикавенная
Ещё раз. Это его личные проблемы.
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:45
Ответ дляФоточки нема
Ні. Вони не знали.
Мотористка• 23 сентября в 22:45
Ответ дляМрію про космос
А ничего, что невестка не дома, а в гостях сейчас, скорее всего, у своих родителей. Чего туда переться в гости
Юпитерная• 23 сентября в 22:46
Ответ дляЦикавенная
Ви не відповіли, як назвати жінку, яка радила сину покинути вагітну дівчину.
І як назвати жінку, яка дзвонила сватам, і обзивала їхню доньку наркоманкою, ображала дитину і брехала на неї.
І як назвати жінку, яка після всіх бід, які вона принесла своїй невістці, вимагає до себе поваги і любові.
автор Цикавенная • 23 сентября в 22:46
Ответ дляМотористка
Яка різниця? Де хто знаходиться? Тут проблема в людяності.
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 22:46
Ответ дляМрію про космос
Правильно, при такій сімейці треба весь час бути ’в строю’ і похер на свої плани і бажання😄🤦‍♀️