из_под_тишка• Изменено 24 сентября в 00:36

Мені постійно здається, що ЗВІДТИ виходить рідина

Вибачте за таку відверту тему, але хотілося б обговорити це не лише з лікарем, а й з тими, хто, можливо, стикався з цим.
У мене було двоє пологів, другі відбулись сім років тому. Ускладнень не було, розривів або епізіотоміі також (під час обох пологів), кожен раз досить швидко відновлювалась.
І от приблизно пів року як спостерігаю у себе не зрозумілі мені «явища»: при хотьбі змикається і розмикається ТАМ і ніби постійно підтікає та ще й, вибачте за відвертість, з бульканням. Знаєте, як булькають газовані напої у склянці. Але, що саме цікаве, «на виході» рясних виділень немає, все в межах норми. Тобто, мені здається, що мене «заливає», але насправді ні.
Інфекцій немає, образ життя не змінювався. Напевно це опущення, але чинників, які б посприяли цьому, нібито немає. Вік? 38. Можливо вже він дає про себе знати і мʼязи тазу слабшають?
Хотілося б почути тих, у кого була подібна проблема.
Ужгород• 24 сентября в 00:35
Врач что сказал?
Алина-1240• 24 сентября в 00:36
((((Слабость мышц тазового дна..и простите, наверное подтекание мочи
автор из_под_тишка • 24 сентября в 00:39
Ответ дляАлина-1240
Підтікання при хотьбі немає, але коли чхну чи сильний кашель - так, воно зʼявилось (

Певно і є слабкість, але від чого (
Начебто й вік ще не надто зрілий
автор из_под_тишка • 24 сентября в 00:40
Ответ дляУжгород
Врач что сказал?
Каже, що у межах норми, тобто що це лише мої претензії до себе.
Не знаю, можливо лікар такий, що вирішив не розбиратись у проблемі.
Несу пургу• 24 сентября в 00:50
Сходите к другому врачу. Это может быть и ослабление мышц, и опущение матки. Вам не кажется, проблема есть.
Миззери• 24 сентября в 01:00
Ответ дляНесу пургу
Я думаю точно не кажется , открывается и булткать точно ничего не должно
Небалувана Галя• 24 сентября в 07:07
Автор напишіть чи вияснили
У мене теж таке було і після перших 2 пологів мені 40, а після третіх 2 роки тому ще усугубилос але я помітила, що булькання в дні перед місячними /гормональне?