Бабка-байкерша• 24 сентября в 11:13
У кого зп 20-25 тыс грн кем работаете?
И какой график?
Грушки-яблочки• 24 сентября в 11:46
Ответ дляElizAb
На ворке,там есть графа как удаленная работа и там много предложений
давно уже ищу но все никак, там тоже
мне надо, чтоб без звонков
Какие у Вас обязанности?
мне надо, чтоб без звонков
Какие у Вас обязанности?
всегдаДаДа• 24 сентября в 11:47
Ответ дляБойова
Врачи всегда ездили на машинах
Врачи живут не за счёт зарплаты
Эту аксиому знают все.
Врачи живут не за счёт зарплаты
Эту аксиому знают все.
В сфере медицины всю жизнь. То мама медсестрой была, то я медик. Врачи работают в разных сферах и разных городах. У меня нет машины)
Тролю як можу• 24 сентября в 11:48
Офіс менеджер, Київ. 23 тисячі.
Працюю без напрягу у приємному колективі з 10:00 до 16:00.
Большой секретик• 24 сентября в 11:52
Ответ дляНевидимка Майя
Комірник з залишків на складі. 8-17, але приходжу на 9, плюси роботи - лояльне керівництво, відпускають, можна запізнюватися, контролю практично немає
И такая высокая зп?
Большой секретик• 24 сентября в 11:53
Ответ дляСиниця у спідниці
Менеджер, пн-чт 9-16:30, пт 9-15, 70% робочого дня працюю на іншій роботі або займаюсь своїми справами, не Київ
Это отличная работа
Большой секретик• 24 сентября в 11:53
Ответ дляМайданщица
18 тис на руки (тобто ’брутто’ десь 22 тис). Викладач в коледжі Київ, 2 ставки, вища категорія, великий педстаж, технічні предмети, куратоство. Робота з 8.30-15.00 + купу часу на підготовку лекцій, перевірку робіт тобто фактично до 18-19 год .Але велика відпустка.
Отпуск три месяца летом?
Мишка-шалунишка• 24 сентября в 11:55
Ответ дляElizAb
17000 работаю пол дня менеджером в интернет магазине
Лише консультування та прийом замовлень чи і картки товарів і т.п?
Большой секретик• 24 сентября в 11:55
Ответ дляТролю як можу
Офіс менеджер, Київ. 23 тисячі.
Отличный график
графиняВишенка• 24 сентября в 12:01
Я зараз шукаю на таку ж саму зп, розлядаю і в мед.сфері, і менеджером, і в страховій, навіть дистанційну. Запроси на таку зп скажу дофіга завеликі, графік теж, така сама зп у мене була за декілька років ще до війни. Думаю, що якщо є квартира своя, без кредитів, чоловік є, або батьки допомогають, без дітей, то якось протянуть можна, а інакше навіть не знаю, як можна вижити на 20тис
Настасья Пицун• 24 сентября в 12:01
Столиця.Пакувальник замовлень, офлайн, 5/2, с 10 до 18 , 25 к
Синиця у спідниці• 24 сентября в 12:13
Ответ дляБольшой секретик
И такая высокая зп?
В чому вона висока
Синиця у спідниці• 24 сентября в 12:14
Ответ дляБольшой секретик
Это отличная работа
Мені ні, хочется більшого...
Синиця у спідниці• 24 сентября в 12:22
Ответ дляграфиняВишенка
Зараз діти допомогають батькам, а не навпаки
Слава Українi• 24 сентября в 12:28
Ответ дляМайданщица
в нас викладачі не напружуються роботою. зп більше 20
графиняВишенка• 24 сентября в 12:30
Ответ дляСиниця у спідниці
ну з зп в 20тис сильно вони допоможуть
Майданщица• 24 сентября в 12:45
Ответ дляБольшой секретик
Отпуск три месяца летом?
56 днів (липень та майже увесь серпень). У всіх пед працівників так. Три місяці ні в кого немає. Інша справа що школа в червні не вчиться (хоча вчителі відвідують школу і щось там роблять), а ВНЗ/коледжі вчаться увесь червень.
Майданщица• 24 сентября в 12:49
Ответ дляСлава Українi
Викладачі в коледжі більше 2 ставок мати не можуть тому ЗП більше 20 тис можлива якщо типу кандидат/доктор наук та інші локальні добавки. 20 тис наразі отримувати звичайному викладачу в коледжі неможливо -немає такого рівня зп в тарифній сітці.
МинерАлочка• 24 сентября в 12:56
Ответ длявсегдаДаДа
Там он в іншій темі пишуть, що зараз у лікарів високі зарплаьи і всі на машинах їздять.
Машина это не показатель.
Я тоже на Джипе езжу на работу, работая на госслужбе за 28тыс.грн. С мужем насобирали на него и пригнали с Америки
Давно без алко• 24 сентября в 13:56
Ответ дляНаодинцi
Державна чи приватна школа?
Приватна школа, у мене ставка, 20 тис
Плюс обіди за рахунок школярів
Давно без алко• 24 сентября в 13:58
Ответ дляФФФФристайла
Стабільно біля 25, репетитор, 4-8 год на день.
Так і є, якщо урок 450-500 грн. Але влітку не стабільно
Синиця у спідниці• 24 сентября в 14:09
Ответ дляграфиняВишенка
ну з зп в 20тис сильно вони допоможуть
а з пенсією в 4000 сильно допоможуть батьки?
Слава Українi• 24 сентября в 14:09
Ответ дляМайданщица
ну я її перераховую, я бачу
Синиця у спідниці• 24 сентября в 14:10
Ответ дляМинерАлочка
Машина это не показатель.
ЇЇ ще й заправляти і обслуговувати треба
Майданщица• 24 сентября в 14:11
Ответ дляСлава Українi
ну я її перераховую, я бачу
якщо ви бухгалтер по з/п, тоді ви повинні розуміти що згідно тарифної офіційної сітки на руки отримати звичайному викладачу коледжа 20 тис неможливо.
Маю натхнення• 24 сентября в 14:19
асистент керівника.
25 тисяч
7 годин в день/ 5 днів на тиждень
25 тисяч
7 годин в день/ 5 днів на тиждень
Звезда в шоке• 24 сентября в 14:37
Ответ дляСплюшка
Бухгалтер на первичке 22 тыс ЗП
Как быстро нашли вакансию?
графиняВишенка• 24 сентября в 14:42
Ответ дляСиниця у спідниці
при чому тут пенсія в 4000? в моєму коментарі були перераховані варіанти, коли є якась інша підтримка, з якою можна працювати на 20000, бо інакше фіг виживеш і люди, про яких мова в цій темі з зп 2000 наврядчи допомогають комусь