Додекаэдр• Изменено 24 сентября 2025
Подошовна бородавка чи мозоль. є сенс йти до подолога?
чи купити в аптеці ліки і самостійно видалити.
просто не розумію чим подолог кращий, бо за один прийом не видаляють. це мінімум декілька разів.
і така кругла сума вимальовується ...
як ви впорались з цією проблемою?
і така кругла сума вимальовується ...
як ви впорались з цією проблемою?
Ненька наша• 24 сентября 2025
Веррокутан. Помазать і все пройде.
Не розумію тоже оцих викидань грошей.
Там тоже кислотами видаляють. Іншими
Не розумію тоже оцих викидань грошей.
Там тоже кислотами видаляють. Іншими
Сама вумна тутички• 24 сентября 2025
У сына была этим летом. Выжигали жидким ащотом четыре раза с разницей три четыре недели
Ненька наша• 24 сентября 2025
Ответ дляНа границе
Я за подолога.
Це треба бути геть лінивому, щоб не помазать самому ту бородавку
Ненька наша• 24 сентября 2025
Автор, у сина почали лізти ті бородавки. Причому одну ми провтикали першу і думали мозоль, вона вже виросла велика.
І маленькі поруч. Найближчий прийом був через 2 міс до подолога. Я вирішила спробувать сама. Верокутаном мазала. Маленькі за пару днів висихали. Велику 2 тижні мазали. Нема ні сліду
На границе• 24 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
Це нічого не дасть.
Бабуся мороз• 24 сентября 2025
Плюс цю за Веррукутан , ось нещодавно доньці виводили. Прописала лікар з лазер люкс, не боляче на відміну від лазера, азоту ітд. Мазати кожен ранок і кожен вечір, знявши попередньо плівочку від попереднього нанесення препарату. І так місяць. Правда у доньки днів через 20 відвалилося все
Ненька наша• 24 сентября 2025
Ответ дляНа границе
Це нічого не дасть.
Ви не пробували. Це не подорожник. В аптеці є засоби з кислотами. Акуратно мазать і все.
Принцип той самий, що і в подолога
Пишу_граммотно!• 24 сентября 2025
Только к подологу. Дочку водила к хирургу, удалял радиоволновым методом. Бородавка опять выросла. Пришлось идти к подолгу. Раз 5=6 по-моему ходила.
Снегопадка• 24 сентября 2025
У сина на пальцях руки не одна , ні Верукутан, ні Папілек не допомогли, виписали якусь мазь за 2500 грн, навіть, не знаю, що робити, чи допоможе
Язикувата Хвеська• 24 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
я так сину лікувала, потім на місці тої однієї 25 вилізло
Язикувата Хвеська• 24 сентября 2025
я б вам радила звернутися до кож вен діспансеру, за ел направленням безкоштовно. Там вам скажуть, що робити
І, будь ласка, не займайтеся самолікуванням!
Ух яка ж Я• 24 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
Да нет, нужно просто иметь мнение отличное от вашего.
Козачка• 24 сентября 2025
Було в чоловіка, зі спортзалу приніс. Одна велика і почали поряд ще маленькі з´являтись. Звернувся до дерматолога, рідким азотом видалили. Спочатку азотом, потім якусь мазь накладали, і через певний пооміжок часу (як лікар сказав) знов на прийом, ще раз азотом. Вилікував повністю.
Невдовзі у сина (років 7 йому було) з´явилась одна. Теж побігли до того ж лікаря, азотом прибрали. Не пам´ятаю, чи ходили вдруге на азот, але йому точно вона призначала потім мозольний пластир. Теж вилікували безслідно.
Краще б до лікаря з цим звернутись.
КарамбОлька• 24 сентября 2025
Сыну дерматолог сказала мазать каждый вечер на протяжении месяца этой эссенцией. Раз в неделю+- срезать сухое.Все прошло
бибизяна• 25 сентября 2025
Дівчата а у кого були глубинні бородавки,в пʼяті, азотом їх не прибирають, бо вона в глибині, що Щ власного досвіду порадите?