Мрію про космос• Изменено 24 сентября в 13:57

Люди в селах настільки дикі люди?

Потрібно мати сталевий імунітет та терпіння ,щоб там жити

Можуть тебе обговорювати при тобі прямо і ти це будеш чути за 5 метрів ,який в цьому сенс ,невже це так
важливо обговорювати когось ?

Нездорова релігійність та дивні місцеві звичаї.

Обов´язково потрібно зі всіма незнайомими людьми проходячи на вулиці здороватися інакше ти не такий.

Треба готуватися до того ,що коли робиш щось на вулиці то сусід/сусіди спостерігають за кожним твоїм рухом та словом це підгрунтя для майбутніх розмов.

А от коли ти поїхав звідти то твої родичі дзвонять твоїм іншим родичам і буквально розповідають все до дрібниць,як ти себе поводив в них в гостях,що розказував і таке інше

Я одна не розумію сенсу в цьому?
Kot_v_meshke• 24 сентября в 16:07
Ответ дляIphone25
Засвітились
Та все равно, я не пишу никакой крамолы
Киппи• 24 сентября в 16:32
А мені подобається вітатися і, коли зі мною вітаються незнайомі мені люди. Це так мило. Я завжди вітаюся з людьми і з продавцями, і з консультантами. Це не важко, але всим приємно.
ёжовые рукавицы• 24 сентября в 16:35
Ответ дляМрію про космос
Вода є в криницях, нещодавно і криниці висохли
Газу немає,топити дровами тільки
Хм, велике село і немає газу ??? Не вірю .
Да ладно• 24 сентября в 16:51
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Сидять по під дня бухають. Жінки особливо. Тому і часу нінащо немає. Срачі скрізь в усіх
На дачах теж таких вистачає. От і думаю, або йти у секцію боксу або валити з тієї дачі бо дістали.
Да ладно• 24 сентября в 16:52
Ответ дляНе любовница
Погано відносяться до тварин?Невже в селах стільки ж безпритульних тварин,як і в містах?
Буквально, посадили собаку на цепь и уехали. А соседи подкармливают.
Да ладно• 24 сентября в 16:54
Ответ дляПи Пи Пилюля
Там как и у нас, в селах похожая ситуация, а в больших городах никто никого не обсужлает
Обсуждают.
Blacky_Mik• 24 сентября в 17:38
Ответ дляЧудовий каламбур
Я з села у Вінницькій області. Щось таке ви описали... Є машина і можна поїхати в місто, якщо треба. Вітаються люди, але вголос не обговорюється. Може десь хто, які і в столиці на лавках бабусі. Кілька різних релігій, то особиста справа. Є городи, але є й забори і мури. Городи зазвичай не видно з дороги. То особиста справа хто що саджає. Ну от пирій і хміль як лізеивід сусідів, то проблема буває. Але те саме і на дачах.
Село велике, В Ольчедаїв. Багато за кордоном були й не раз. А відпочивати вміють реально
У Вищеольчедаєві - і відпочивати? Знущаєтесь? до чого село довело контору цукрового, а це унікальний для країни зразок індустріальної неоготичної архітектури. А палац, якби Скальський його не взяв в оренду і не вбухував туди страшні гроші - завалилася б вже найголовніша ваша пам´ятка :((
Blacky_Mik• 24 сентября в 17:41
Ответ дляволосатое стекло
Что у вас там за «мур» был?
Может и вас замуровали?
У нас на Поділлі багато природнього кменю, тому паркани - найчастіше муровані, їх називають мурами. Не будь те настільки обмеженою, Україна - велика і офігенна.
lisulya• 24 сентября в 17:49
Ответ дляМрію про космос
Здороваємось тільки на поверсі , більше нігде
Що за слово таке ’нігде’? Це щось із репертуару ’кУструлі’ і ’каНкулятора’?
Blacky_Mik• 24 сентября в 17:55
Ответ дляlisulya
Діалектизм. Українська дуже багата діалектами, це наша сила і гордість. Літературну мову залишіть дикторам.
prozerpina123• 24 сентября в 17:56
А чем ещё в глухих сёлах заниматься? Ну, не книги же читать, не в кинотеатр и театр ходить, не на выставки, парки культурно отдыхать?
Колхоз всегда отличался любовью к сплетням и тупостью
lisulya• 24 сентября в 17:56
Ответ дляBlacky_Mik
І який же це діалект?))
Blacky_Mik• 24 сентября в 17:56
Ответ дляlisulya
І який же це діалект?))
У мене так говорила подільська моя бабуся, полька за етнічним походженням.
Еленка14• 24 сентября в 19:01
Ответ дляНе любовница
Вони не виживають в селах. Бо не буде сердобольних готових підготувати.
Millie• 24 сентября в 19:02
Ответ дляBlacky_Mik
Ну так зробив же. І от не треба, багато їздять відпочивати. І за кордон теж. Ось тільки четверо приїхали так точно. Принаймі моїх знайомих і друзів. І діти в гарних ВНЗ на платному , і потім багато де працюють, бізнес відкривають. Ось сусідка власниця приватної клініки в столиці. Молода, не за 40 навіть. Хвалять. І жодного разу не чула, щоб хтось на всю вулицю про когось казав. Городів теж з вулиці не видно.
Jifferr• 24 сентября в 19:45
Ответ дляФісташкова кава
Вот только возникает вопрос, а зачем такому человеку еще и головняк с преподаванием
Для підняття цінника.ті ж медики завжди прагнуть мати наукове звання і викладати
Natalia505• 24 сентября в 19:51
Ответ дляБессмертный пони
Серьезно ? Когда человек что-то делает у себя во дворе , все соседи бросают свои дела и сбегаются не отрываясь следить , что он там делает ?
Нічого подібного немає.
Оксана_12• 24 сентября в 20:26
Ответ дляМрію про космос
В місті немає справи нікому до тебе,ми не знаємо навіть своїх сусідів по поверху
Не переживайте, вони вас знають) Диких якихось...
Оксана_12• 24 сентября в 20:30
Ответ дляёжовые рукавицы
У мене немає, село 30 тисяч))) Ну в селі то є, але конкретно ми не підключались
Оксана_12• 24 сентября в 20:32
Ответ дляprozerpina123
Ну хоч не фарисейством і зверхністю, і то добре...
.
prozerpina123• 24 сентября в 20:33
Ответ дляОксана_12
.
Конечно, они обсирают друг друга исключительно по доброте душевной
Alena-brands• 24 сентября в 20:40
Ответ дляШвидка Настя
Есть просто обычаи в селах. Здороваются - потому что в селе почти все типа знакомые друг с другом либо родственники в энном колене. Вообще норм обычай, что плохого сказать «добрий день!». А обсуждают везде, даже в многоквартирных домах, и соседи много что видят, кто к кому ходит, когда выходят-приходят, даже если вам кажется что вы никого не знаете и вас никто не знает))).
Нет
Оксана_12• 24 сентября в 20:41
Ответ дляЦигарний шланг
В мене сусіди по дачі заможні, фермери, за останні років 10 один раз були на морі, а так, роботи уйма, нема коли в гору глянути, ніяких відповідно кафе, кіно, боулінгів, і т.д.
Та ну, батько має ферму. Звісно по макам і боулігнам він просто не любитель, як і просто ’подорожувати’ в ролі. Але є риболовля, полювання, вулики завів для розваги. Зараз з друзями роблять проект - хочуть збудувати в селі церкву. Є чим зайнятись і без ’театрів’. Благо зараз щоб послухати оперу взагалі з дому виходити не треба)
Оксана_12• 24 сентября в 20:42
Ответ дляМрію про космос
Тоді б ще більше почали обговорювати
Але не при вас. Вам же саме це не подобалось?
Оксана_12• 24 сентября в 20:48
Ответ дляprozerpina123
Так ваш коментар також зразок високого інтелектуального рівня, духовності і толерантності. Так що буває, не лишень в ’колгоспах’. А і зі, здавалося б, освіченими інтелігентними містянами. В якому поколінні? Хоча, воно теж нічого не гарантує
ckorpuon• 24 сентября в 21:32
Такі ж дикі,як в в місті. Не настільки ви цікаві людям,щоб інфу про вас прям запам,´ятовували - так погомоніли та й по фіг
solnyhko• 24 сентября в 23:46
Ответ дляЛіньки гуглить
Это вы ещё в Германии не побывали
А Шо там?)
prozerpina123• 24 сентября в 23:55
Ответ дляОксана_12
Назвав условное .омно .омном, сам человек при этом .овном не становится, в лишь констатирует факт.
Или вы хотите сказать, что я не права и в сёлах огромное количество возможностей проводить досуг интересно и полезно и все ими пользуются?)))
Blacky_Mik• 25 сентября в 01:09
Ответ дляMillie
Та зробив. приїхав на Вінниччину зі Львова і зробив. а місцевим то все до лампочки. Сором.
Оксана_12• 25 сентября в 10:46
Ответ дляprozerpina123
Ваш коментар був не про дозвілля, в про обсирання, спеціально перечитала. Тож, поясніть будь ласка, яка принципова різниця між вами? Чи ви обираєте повидлом, а хтось інший лайном? Бо я не бачу різниці між тими селюками та людьми, які залишають подібні коментарі. Хоча ні, в селюки , зрештою, чесніші, хоч не причисляють себе до вихованих еліт, живуть, як уміють. А як у подібних коментаторів усе сходиться - загадка