Сегодня я не я• 24 сентября в 15:13

А как на ваших работах с персоналом?

Закон о выезде парней 18-22 добил полностью , у нас сеть магазинов , трижды поднимали зп эффекта 0, уже проблема и с админами(((
Меня не звали• 24 сентября в 15:16
У нас никак не сказалось, рядом кофейни магазинчики, как молодежь работала так и работает
Солоденька цукОрка• 24 сентября в 15:16
В нас є кілька чоловіків до 25, працюють, є бронь на підприємстві. Але є проблема з кадрами. Якщо раніше вимог було вагон і тележка, то зараз аби адекватна людина була.
Захекалася читать• 24 сентября в 15:18
берите женщин за 40, были недавно в комфи все, абсолютно все продавцы и кассиры молодежь до 30, это позор.
автор Сегодня я не я • 24 сентября в 15:20
Ответ дляЗахекалася читать
Берем, у меня в коллективе двоим по 64 работают давно и хорошо
Качка в тапцях• 24 сентября в 15:24
С персоналом до 25 - вполне норм. Мне плитку во дворе такой малыш ложить собирался)
Бегущаяпо• 24 сентября в 15:25
Отгадайте загадку: пищевое предприятие, почему в 7 утра не может выехать машина с продукцией? Машина загружена, водитель есть

Ответ: не печатает программа, выбивает ошибку. Без накладной машина не может ехать. Нет системного администртора, оператор не знает как сделать накладную, а никого из бухгалтерии еще нет что бы набрать в экселе
Пургену мне• 24 сентября в 15:27
В нас не було таких молодих. Наймолодший 27
Зараз все скажу• 24 сентября в 15:31
Ответ дляЗахекалася читать
комфі - відстій, чого дивуватись.
Коханозадовільна• 24 сентября в 15:33
Ответ дляЗараз все скажу
комфі - відстій, чого дивуватись.
Ви хвора? Хай вам хату підірвуть чи спалять
Зараз все скажу• 24 сентября в 15:44
Ответ дляКоханозадовільна
З твого рота і в твої ворота!
Директриссимо• 24 сентября в 15:45
Ответ дляЗахекалася читать
Женщины за 40, в абсолютном большинстве, просто не выдержат 12 часов на ногах
ТрамвайGirl• 24 сентября в 15:49
Ответ дляДиректриссимо
Так можна зробити коротші зміни. Було б бажання.
Директриссимо• 24 сентября в 15:50
Ответ дляТрамвайGirl
Не можна, бо ви ж не схочете отримати не повну зарплатню, а половину,чи четвертину ставки.
З родзинкою• 24 сентября в 15:56
плохо с кадрами, не связано с детьми 18-22 лет
нехватка профи, зарплаты маленькие, люди увольняются
КПИ
Бритоножка• 24 сентября в 15:57
Ответ дляДиректриссимо
Можна.
Просто вихідних тоді було б менше, але це вже не цікаво.
Багатьох влаштовує працювати по 12 годин 2/2 або 3/3.
І жінок 40+ на такий графік беруть у більшості супермаркетів, заправках і.т.д. було б бажання.
Директриссимо• 24 сентября в 16:00
Ответ дляБритоножка
Можна.
Не можна, бо є певні дні,коли потрібна більша кількість персоналу,і такі,коли потрібно персоналу меньше. І виводити людей для того, щоб вони просто тинялися залою нема сенсу. А якщо не виводити,то вони не нароботають необхідну кількість годин. І так,коли ви будете власником, то дізнаєтеся що таке рентабельність
Девальвация• 24 сентября в 16:00
Ответ дляДиректриссимо
С чего бы это? Это еще довольно молодой возраст, и вообще выдержит-не выдержит зависит от конкретного человека. Малолетки многие тоже не выдержат, и что теперь?
Перемелица• 24 сентября в 16:01
Тричі піднімали зп? І скільки пропонуєте продавцю консультанту? Адміністратору?
ТрамвайGirl• 24 сентября в 16:07
Ответ дляДиректриссимо
Чому ні?
Моя мама зараз із великим задоволенням працює на половину ставки. Це 4 години на день 5 днів на тиждень, з 8 до 12.
Я працюю на ставку, у мене 25 робочих годин на тиждень у першій половині дня. По факту я трохи більше працюю, ніж 25 годин, без доплати, просто тому, що так хочу.
Мамі 74, мені 46 років.
Працювати по 50 годин на тиждень ми обидві не згодні, але ж і не вимагаємо зарплат по 40 тисяч.
ТрамвайGirl• 24 сентября в 16:07
Ответ дляЗ родзинкою
КПИ
Реально викладати у ліцеї вигідніше зараз, ніж у виші :(
забиякина• 24 сентября в 16:13
Ответ дляСегодня я не я
Какой у вас город и график, может мне подойдёт. Женщина 40 лет

У нас все с бронью все ок.
забиякина• 24 сентября в 16:14
Ответ дляДиректриссимо
Да я не соглашусь.
забиякина• 24 сентября в 16:14
Ответ дляТрамвайGirl
А зп будет интересна?
Директриссимо• 24 сентября в 16:14
Ответ дляТрамвайGirl
Чому ні?
Мамі 74, мені 46 років.
Бо ваша мама хотіла половину ставки.А люди не пенсійного віку , зазвичай хочуть мінімум ставку. В працюють за гроші,а не тому, що дома сумно
забиякина• 24 сентября в 16:14
Ответ дляДиректриссимо
Згодна. А проiзд ..
забиякина• 24 сентября в 16:15
Ответ дляЗ родзинкою
КПИ
Какие зп?
Директриссимо• 24 сентября в 16:16
Ответ длязабиякина
Згодна. А проiзд ..
Так, і проїзд, і менша кількість вихідних
Угадайс• 24 сентября в 16:22
Ответ дляДиректриссимо
А власнику потрібен дохід ,як раніше, будь якою ціною
З родзинкою• 24 сентября в 16:39
Ответ длязабиякина
Какие зп?
инженер 8500- 12000
преподаватель 17000-30000
Бегущаяпо• 24 сентября в 16:45
Ответ дляУгадайс
Власнику має сенс щось почитати на тему існування бізнесу у кризу. Ті хто думає про прибутки будь якою ціною, швидше за все не виживуть. Ті хто лишаться, заберуть собі частку ринку тих хто збанкрутує