Солоденька цукОрка• 24 сентября в 15:31
А де треба перевіряти чи потрібний апостиль на документи?
До нас інколи звертаються іноземні клієнти з різних країн, переважно європейських.
Де дізнаватися точну інформацію, чи потрібний апостиль на їхні документи? Хто надає таку інфо? РАЦС? Хтось інший?
Кинг-Конгша• 24 сентября в 15:39
У теорії, кожен іноземний документ повинен бути з апостилем, бо саме він підтверджує, що документ не на колінці намальований. Ви де не можете знати усі норми по оформленню документів з усіх країн
Солоденька цукОрка
• 24 сентября в 16:07
Ответ дляКинг-Конгша
Це неправда. Для поляків та чехів наприклад не треба, між нами є угода про це.
Тому я й питаю де напевне дізнаватися таку інфо.
Кинг-Конгша• 24 сентября в 16:40
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ось там, де взяли знання про угоду.
Кого немає, того немає
Хочу в БАНю• 24 сентября в 23:30
Только в Гаагской конвенции это указано - какие страны присоединились к ней, в тех странах и от тех стран нужен апостиль
И есть соглашения с отдельными странами на сайте ВРУ относительно отмены применения апостиля