Яичница с беконом• 24 сентября в 17:59

Ненавиджу школу. Як змусити дитину вчитися?

Кінець місяця жодної домішки з жодного предмету не зроблено. 8кл 13років. В минулому році в першому півріччі ще якось. А в другому тупо 0. Оцінки відповідні. На все відповідь мені не треба, мені не цікаво. І тп. Ні покарання ні позитивна мотивація не працює...
Як дізнатися домашні якщо в єшкола вчителі не пишуть, і дочка ніде не записує. Щодня писати в групу класу щоб мами скидували ну теж так собі варіант і то можуть не написати. Класний керівник із серії питайте в дитини. І от що його робити? В сина такого немає і не було він в 10му. А тут хоч головою об стіну бийся.
Забереш телефон, не пустиш гуляти, не дасть гроші, ну ок, буде сидіти ліпити малювати читати те що їй цікаво грати на гітарі.
Пропонуєш давай ми тобі купимо ноутбук наприклад чи поїздку в табір це те що вона хоче і просила, вона одразу в тоді мені не треба обійдуся. Ну що його робити?! Я в розпачі.
КинДза• 24 сентября в 18:20
Ответ дляЯичница с беконом
Ну як заборонити малювати то треба півкімнати кудись винести ?! І глину і фарби і тп
Значет вынести.
МастерЮля• 24 сентября в 18:20
Ответ дляКинДза
Кто платить будет?
Той, хто виховав таку ввльну і оригінальну рсобистість, хто ж іще?
So_so• 24 сентября в 18:25
Вы не в розпаче, Вы головой в песке.
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:25
Ответ дляSo_so
Вы не в розпаче, Вы головой в песке.
В сенсі?
Сиджу тихенько• 24 сентября в 18:26
А если узнать домашку и чтобы при вас ее делала? Пусть при вас читает, вы проверяете, обсуждаете, помогаете. Не выходить из комнаты пока не сделает. Не разрешать делать что-то другое пока не сделает дз. И так каждый день, чтобы вошло в привычку.
So_so• 24 сентября в 18:27
Ответ дляЯичница с беконом
В сенсі?
Так мы с Вами 150 раз уже переписывались на эту тему. Вы страдаете, дочь ленивая, школа плохая, репетиторы не дают результата.
И сидите дальше.
Ведите ребенка к специалистам, Вы прекрасно понимаете о чем речь.
Шлях до зірок• 24 сентября в 18:30
Ответ дляЯичница с беконом
Дефіцити є. П´є вітаміни. Вона з першого класу не хотіла вчитися, тоді мала була якось я вмовляла допомогла.
Якщо це мульиівітаміни-то вони не закриють дефіцити, і форма там зазвичай погана для засвоєння
Шлях до зірок• 24 сентября в 18:31
Ответ дляЭмчЭндЭм
Актрисою буде
Мамі з папою концерти влаштовувати
КинДза• 24 сентября в 18:31
Ответ дляЯичница с беконом
Не просто вынести, а выкинуть
Шлях до зірок• 24 сентября в 18:32
Ответ дляКинДза
Например разрешать что-то делать что-то нравится, у нас так было.

В вашем случае я бы запрещала рисовать
То ви ненормальна, якщо чесно
КинДза• 24 сентября в 18:33
Ответ дляШлях до зірок
То ви ненормальна, якщо чесно
Эй Нормальная, куда там поступил твой ребёнок?
Шлях до зірок• 24 сентября в 18:34
Ответ дляКинДза
Аа, таки не помилилась
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:35
Ответ дляКинДза
Не просто вынести, а выкинуть
Удалено администрацией...
КинДза• 24 сентября в 18:37
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
А как вы хотите?
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:38
Ответ дляШлях до зірок
Від лікаря призначення. Не мулььі вітаміни. Поки вітаміни Д в дозуванні 2000.
Л карнітин кардіолог призначив
Анантаві від невролога. В жовті записані на еег і рег.
Чекаємо консультації гематолога що він скаже по феритин 15 що приймати. Записані ще до лікарів і на обстеження.
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:41
Ответ дляСиджу тихенько
Ну я так і хочу і раніше так і робили. Але в єшколі вчителі не пишуть номери з алгебри в геометрії наприклад. Чи з біології. Мені треба щодня в когось дізнатися що задавали. Література не цікава ітп. Вона не дурна. Коли розуміє і пояснити оцінки покращення, але оце не хочу не буду воно мені не треба ну хоч об стіну бийся... починається я писати нічого не буду руки складає і все. Читати не буду. Дуже важко бо хочеться кричати і бити а не можна....
Ответ дляSo_so
И сидите дальше.
Воду поки нічого не знайшли
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:42
Ответ дляКинДза
А как вы хотите?
Це не педагогічно і жорстоко , і це не дасть жодної мотивації тільки гірше зробить
So_so• 24 сентября в 18:42
Ответ дляЯичница с беконом
Воду поки нічого не знайшли
Идите к государственному психиатру, если Киев, к Харитонову и советуйтесь.
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:44
Ответ дляSo_so
Були в психіатра в державного на окіпної, діагнозу немає. Тестування ніякі не проводили. На словах сказала аутизму немає. А те що вибірковість і не їсть то не до мене а до гастроентеролога. І постійно торочила моїй дочці, ти хочеш мабуть бути хлопчиком?
ЭмчЭндЭм• 24 сентября в 18:47
Ответ дляШлях до зірок
Мамі з папою концерти влаштовувати
Геніально! Браво, браво!
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:49
Ответ дляSo_so
Ого 3800 за прийом?! В мене немає можливості платити аж стільки (((
So_so• 24 сентября в 18:53
Ответ дляЯичница с беконом
Это не врач, а фикция.
+380 67 990 4374 Владимир Игоревич
https://helsi.me/doctor/40a2b10c-bf9b-4fa5-992d-22...
Звоните и просите проконсультировать на Богатырской, 3800 это совсем дорого, с ума посходили(
So_so• 24 сентября в 18:54
Ответ дляЯичница с беконом
А Кузнецова есть телефон у Вас?
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:55
Ответ дляSo_so
Это не врач, а фикция.
+380 67 990 4374 Владимир Игоревич
Він же приймає і в приватній клініці відносно поруч , прийом 3800. На Богатирську вона не доїде(( я там була колись то дуже далеко і її захитує. Там же метро немає поруч.
So_so• 24 сентября в 18:56
Ответ дляЯичница с беконом
От метро маршрутка идет минут 10.
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 18:58
Ответ дляSo_so
А Кузнецова есть телефон у Вас?
Ні немає
So_so• 24 сентября в 19:02
Ответ дляЯичница с беконом
Ні немає
80679631250 Валерий Игоревич, он тоже хороший врач
Я в шоке от цены 3800, если б знала, не советовала(
Мозговая пилочка• 24 сентября в 19:05
Ответ дляЯичница с беконом
А до онлайн наче краще було? Три роки репетитор з англійської, а в минулому році в семестрі 6, контрольні 2, як?! Старший з нею не спілкується.
Тобто проблема виникла не минулого року? Я з вашого старосту зрозуміла, що вчитися дитина перестала минулого року і в цьому році та сама проблема
автор Яичница с беконом • 24 сентября в 19:05
Ответ дляМозговая пилочка
Зовсім перестала з минулого.