Мой_ужин• 24 сентября в 22:03
Хтось відправляв щось дороге Новою поштою ?
Завтра маю відправити дорогу річ
І от думаю , чи обовʼязково вказувати її оціночну вартість ?
Бо вроді якщо кажеш високу вартість , то збільшується вартість доставки
Спочатку думала поставити мінімальну , а потім думаю
Можливо до передач з високою оціночною вартістю краще ставляться ,тобто не швиряють ,нічого такого , краще упакують
І там вроді це йде як страховка , якщо щось станеться
У когось є досвід ? Як краще ?
Ніколи щось дороге не відправляла Новою поштою
У когось є досвід ? Як краще ?
Шалена красуня• 24 сентября в 22:05
Дороге це наскільки?
Я ставлю реальну вартість завжди. Бо це страховка вашої посилки. Якщо з вини перевізника ваша посилка загубиться чи щось трапиться, то вам виплатять цю суму
Стрекоза любви• 24 сентября в 22:05
Звичайно, вказуйте максимальну реальну вартість. Колись відправляла в Харків, був приліт, компенсували мені вартість посилки повністю.
Бжоли-бандерівці• 24 сентября в 22:06
Отправляла шубы норковые, с доставкой на адрес, указывала полную стоимость.
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:07
Ответ дляСтрекоза любви
А не знаєте на скільки там буде дорожча доставка ?
Амелі на мілені• 24 сентября в 22:07
Естественно нужно указывать полную стоимость вещи. Сколько было случаев, что машины НП загорались, горели склады и отделения. Какое вам дело до стоимости доставки? Тем более она не будет космической. Отправляла товар, который продала за 7 тыс. грн, указывала полную сумму.
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:07
Ответ дляБжоли-бандерівці
А не знаєте на скільки буде дорожча доставка ?
Не стесняюсь• 24 сентября в 22:08
Збільшується страховка.
Я у 22 році відправляла оптику. Вказала ціну 70+, коробка зім´ята, збоку роздерта, нащупали криси лише цукерки в берцях. Але оптика ціла, бо запакована в кейси була
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:08
Ответ дляАмелі на мілені
Ну у мене ноут , думаю поставити тисяч 20/25
От і цікаво на скільки буде дорожча
Стрекоза любви• 24 сентября в 22:09
Ответ дляМой_ужин
Тобто, за ноут вже сплатили, лише доставка залишилась?
Бжоли-бандерівці• 24 сентября в 22:09
Ответ дляМой_ужин
Ну конечно дороже, чем без оценки. Насколько - не знаю. Но это лучше, чем потерять дорогую вещь.
Партизанка• 24 сентября в 22:09
Ответ дляМой_ужин
5 грн за каждую тысячу. Т. е., если оцените в 10 000, то доставка будет 80 грн + 50 грн
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:09
Ответ дляflekder
я отправлял ноут apple, поставил оценку 50к - страховка вышла 250 грн.
Как по мне, оно того стоило, если бы ноут потерялся - я бы купил новый за компенсацию.
Ооо у мене ноут 25 тисяч десь
От якраз і думала скільки вийде доставка
Natal_ka91• 24 сентября в 22:09
Ставте реальну вартість. Інакше при втраті посилки ви отримаєте ту, на яку застрахували
Та й чи висока переплата? Якщо не помиляюся, на кожні 1000 грн +5 грн
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:10
Ответ дляСтрекоза любви
Та я не продавала його
Мені просто потрібно відправити його брату в інше місто
Natal_ka91• 24 сентября в 22:11
Ответ дляМой_ужин
Ооо у мене ноут 25 тисяч десь
Трохи більше 100 грн до доставки
Думаю, це не вартує економії, оцінюйте реальною вартістю
Кудрі кручу сама• 24 сентября в 22:11
так, якось гроші відправляла, 15т уе. діаманти теж було, до 5т уе .
все ок, оцінка вказзувалась близько 1000 грн
Natal_ka91• 24 сентября в 22:11
Ответ дляМой_ужин
Та я не продавала його
Хай брат обов´язково огляне на пошті. Бо і розбити, і пошкодити можуть
Пффф 100%• 24 сентября в 22:12
Я на такі речі ставлю повну оцінку + вказую точний зміст,назву , включаючи серійний номер .
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:12
Ответ дляNatal_ka91
Звичайно, цього теж боюсь 🫢
Natal_ka91• 24 сентября в 22:12
Ответ дляМой_ужин
Звичайно, цього теж боюсь 🫢
Ось вам вище дівчина написала як правильно це все оформити
Стрекоза любви• 24 сентября в 22:13
Ответ дляМой_ужин
Та я не продавала його
Для прикладу, з Вінниці у Київ з оціночною вартістю у 25 тисяч доставка буде 235 грн.
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:17
Ответ дляСтрекоза любви
Ну до речі не так і дорого)
Думала чомусь що вийде дорожче ))
Стрекоза любви• 24 сентября в 22:18
Ответ дляМой_ужин
Ну до речі не так і дорого)
Думала чомусь що вийде дорожче ))
Це з вашим пакуванням. Якщо у вас є додаток можете зайти і ввести точні дані, програма розрахує кінцеву вартість.
Аннуитет• 24 сентября в 22:18
Ответ дляМой_ужин
Ну до речі не так і дорого)
Думала чомусь що вийде дорожче ))
Ви можете в додатку розрахувати вартість, створюючи накладну.
Я однозначно за повне страхування. Не така там велика переплата.
Трохи злякана• 24 сентября в 22:29
Відправляла. Вартість товару -36 тис грн
Було. Ще до війни
Товар великий, на палеті
Вони його загубили. Там 60 кг
Все одно загубили. Страховка повна - писала на генерального
Знайшли на третій день
Було. Ще до війни
Товар великий, на палеті
Вони його загубили. Там 60 кг
Знайшли на третій день
Клевотница• 24 сентября в 22:31
Там с каждой 1000 оценки 5 грн к стоимости. Я по работе отправляю груз стоимостью и миллион, то страхуем всегда, не забывайте, что по терминалам нп тоже прилетает и если стоимость минимальная, то и получите минималку компенсации. Если у вас там какая-то херня за 50 тыс, то лучше 250 грн переплатить.
Марічка• 24 сентября в 22:35
Ага, сервер. І толку від вказаної вартості. Вони його грохнули. Зовні пошкоджень немає, а диску гайки
Мой_ужин
• 24 сентября в 22:37
Ответ дляКлевотница
Добре , дякую вам ))
Так і буду робити ))