Баба Йога• Изменено 25 сентября 2025

Хто відправляв післяплатою (наложкою) Укрпоштою, чи видають фіскальний чек? ДПС

Цікавить саме отримання коштів готівкою через післяплату (наложку) Укрпоштою.

Чи видавала Укрпошта саме фіскальний чек РРО (який автоматично попадає в базу ДПС- податкової) і що саме в тому чеку зазначено (Ваші дані, ІН тощо)?

Чи може є співробітники Укрпошти тут, може хто підскаже.

Дякую.
Мульйонерша• 25 сентября 2025
Знов ви зі своїм бу за 200 грн.??)) Такі нікому ви не цікаві, заспокойтесь.
Мати тріля• 25 сентября 2025
Та нічого там не потрапляє, бо наложка тільки готівкою видається.
ФОП може відправити з післяплатою з потраплянням післяплати на р/р тільки якщо підписати договір з Укрпоштою.
Логічно, це означає, що відправки від населення податкова не бачить.
автор Баба Йога • 25 сентября 2025
Ответ дляМати тріля
Дякую, ось саме це мені і казав юрист.
автор Баба Йога • 25 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
Я лист вже получала від ДПС, тож я, нажаль, цікава. Тому і тема така, щоб зрозуміти як діяти далі і не попадати більше в поле зору.

Але Вам теж дяка, що тему підтримуєте.
Мати тріля• 25 сентября 2025
Ответ дляБаба Йога
Дякую, ось саме це мені і казав юрист.
Ну поки єдиний спосіб це не користуватися доставками маркетплейсів. Тільки відправляти Укрпоштою з отриманням коштів готівкою.
А взагалі, Укрпошта теж готує зміни. Буде і в них своя платіжна система. Тому всі регулярні платежі будуть підпадати під фінмоніторинг.
Тому, якщо ви не хочете сплатити штрафи і податки за останні 3 роки після виявлення не оформленої підприємницької діяльності, то краще вже зараз вивчати тему і відкривати ФОП.
Copy-Paste• 25 сентября 2025
Ответ дляБаба Йога
Дякую, ось саме це мені і казав юрист.
Тут жалуются, про падение продаж, а у вас, видимо подъём, раз к юристу обратились.
автор Баба Йога • 25 сентября 2025
Ответ дляCopy-Paste
С чего такие выводы? Продаж мало, очень мало. Но они есть, и деньги то нужны. Былиб адекватные зарпраты - не занималась бы этим трешем с продажами.
автор Баба Йога • 25 сентября 2025
Всеж таке все підводять під 3 продажі на рік. Ось і все, і хто там що продає без проблем - ну ось проблеми можуть бути. Згодом...