Комиссия50%• 25 сентября в 10:01
Гості без запрошення, як ви на це реагуєте?
Бачила тут на днях тему де, як я зрозуміла, що невістка відмовила у зустрічі молодшому сину своєї свекрухи і залишилась винною, ще й губи надули. А я от дійсно не розумію таких людей, нащо без запрошення і попередження, як мінімум за три години, їхати до людей, які не знаходяться у себе вдома, а також являються гостями у чужому будинку? І дійсно, нормально, що людина може бути не готовою до зустрічі. Чому ображатися? Це ж людський фактор, що у людини свої плани і проблеми. Чому люди не розуміють таких простих речей? Тобто її синочка-корзиночка не може знайти час і приїхати до дитини в Києві, але зміг знайти можливість припхатися в будинок до чужих людей? Для мене це дивно. 😳 А ви як вважаєте?
Нетутешня• 25 сентября в 11:23
Ответ дляТанцепесенная
На цей випадок треба мати замок з щеколдою або гачком або сучасний замок де перемикається зсередини, щоб був час одягтися.
Ми одного разу це зрозуміли коли 1 січня відкрилися вхідні двері ключом і ми почули з новим роком без попередження. Я до того і не знала що таке буває, думала всі дорослі люди попереджають або дзвонять у дзвоник хочаб.
Тепер замикаю зсередини на цю штуку.
В нас є) ночник на нижньому замку))
Нетутешня• 25 сентября в 11:25
Ответ дляТанцепесенная
Невже ж дорослі люди не розуміють що люди коли самі можуть бути і в трусах і без трусів і мають на це право бо це їх життя
Ах так не подумали
Нє. Нам нада. Все. Або хочу зараз. І ні не розуміє. Тільки коли сама каже
ОноВамнадо• 25 сентября в 11:42
Ответ дляТанцепесенная
Ах так не подумали
Так вона ж мама, чому б не зайти, я маю бути рада. Ключі від квартири є.
То я відзеркалила (у мене теж ключі є ;)).