Копирайторша• Изменено 25 сентября в 10:38
Як відмовити орендарю якщо вже домовилась на зустріч?
А після нього подзвонив інший орендар який запропонував більшу суму і я погодилася заключити з ним договір
Це подобово оренда, субота. Саме в суботу навантаження , всі хочуть
І він запропонував мені збільшити вартість оренди але щоб ми не показували минулим орендарям, яким обіцяли
А як мені придумати нормальну відповідь написати, що написати тому орендарі, я обіцяла. Я переживаю за рейтинг в гуглі
Затишне кубло• 25 сентября в 10:41
Это, конечно, ненормально. Люди уже на вас рассчитывают и не факт что вообще что-то найдут до субботы.
Написать/позвонить и сказать, что не получится.
Люди странные, как за денежкай погнаться - все очень легко и просто, ноль колебаний и мучений совести. А как сказать, когда человека кинули - ой, а как это сделать...
Копирайторша
• 25 сентября в 10:44
Ответ дляЗатишне кубло
Так пройшла всього 1 година
100%• 25 сентября в 10:47
Ответ дляКопирайторша
Так пройшла всього 1 година
Вам дали хороший совет- сказать что продолжили аренду гости которые сейчас живут. Передумали выезжать.
Копирайторша
• 25 сентября в 10:48
Ответ для100%
Дякую❤️
Маргарита и Мастер• 25 сентября в 11:29
’вибачте, підтвердили більш раннє бронювання, ця дата зайнята.’ Все. І швиденько пишіть, бо чим раніше напишете, тим менше образ буде з того боку.
Тра Ля Ля• 25 сентября в 11:48
Наступна тема буде: орендарі забронювали хату по завищеній ціні і в останній момент відмінили бронювання, ми втратили гроші.
Бумеранг - він такий. Але ж ви вже будете знати, чому так сталось))
КаРаКаТиЦа• 25 сентября в 11:49
Ответ дляТра Ля Ля
Але ж рейтинг!)))
Тра Ля Ля• 25 сентября в 11:50
Таке враження, що ні автор, ні ті, хто дає поради, про совість не чули і навіть чути не хочуть...