Нога на ногу• 25 сентября в 10:41
Де саме зупинка міської електричка на Вокзальній ? Скажіть будь ласка
Нога на ногу
• 25 сентября в 10:47
Ответ дляKot_v_meshke
Вас забанил Гугл?
Хорошо, как мне найти место чтобы туда спуститься к электричке? Я знаю, что она под мостом, но как туда спуститься?
Ответ дляНога на ногу
Якщо стояти лицем до приміських платформ, направо прямо на сходи до переходу який веде до цирку.перед входом в перехід направо сходи на платформу
Майструю крила• 25 сентября в 11:01
На північній платформі. Підійдіть до тітоньок що стоять на турнікетах приміського вокзалу, вони підкажуть.
Північних платформ 2, залежно від того, в яку сторону ви їдете. Ще один прикол - це ті самі платформи, що й для приміських електричок, тому уважно слухайте оголошення, що прибуває, і дивіться - на міській електричці написаго CITY. А то ще поїдете у фастів :)
Майструю крила• 25 сентября в 11:02
Ответ дляKot_v_meshke
Вас забанил Гугл?
Як не знаєте, то й не пишіть. Нема там ніяких вказівників.
Нога на ногу
• 25 сентября в 11:06
Ответ дляYanahapy
Дякую!
Нога на ногу
• 25 сентября в 11:07
Ответ дляМайструю крила
Дякую!
Лика-прилипка• 25 сентября в 12:12
Ответ дляМайструю крила
А где это?
Львов, Тернополь....
Лика-прилипка• 25 сентября в 12:13
Ответ дляНога на ногу
В бомбоубежище, с такими глупыми вопросами....
Нога на ногу
• 25 сентября в 12:13
Ответ дляЛика-прилипка
А где это?
Львов, Тернополь....
Київ
Нога на ногу
• 25 сентября в 12:13
Ответ дляЛика-прилипка
?
Майструю крила• 25 сентября в 12:27
Ответ дляЛика-прилипка
А где это?
Львов, Тернополь....
Міська електричка є лише в Києві
Майструю крила• 25 сентября в 12:28
Ответ дляЛика-прилипка
Карта городов исчезла, или вы одна такая, без ориентации?
Прийміть ліки.