Ms. Анонимная• 25 сентября в 13:34
Отзывы о школах
Подскажите ,ищу школу в Печерском и Шевченковском районе Киева , упора на языки , 9 класс , подскажите хорошие школы , в которых упор на знания , присмотрела 89 и 57 , но может еще какие то посоветуете ?
Лика-прилипка• 25 сентября в 13:39
Український гуманітарний ліцей
117 школа
Взагалі ви можете зайти на рейтинг НМТ за цей рік (якраз вже дали) і в розділі англ. мова подивитися рейтинг шкіл, які вас цікавлять
117 школа
Ms. Анонимная
• 25 сентября в 13:52
Ответ дляЛика-прилипка
Український гуманітарний ліцей
117 школа
Дякую )
Ms. Анонимная
• 25 сентября в 14:01
Ответ дляМэри Попкинс
86 лійцей, але є щомісячні внески
Яка сума ? Як взагалі вчителі та атмосфера ?
Мэри Попкинс• 25 сентября в 14:05
Ответ дляMs. Анонимная
Трохи більше 6 тис. Нам атмосфера подобається, той рівень знань, що дають, теж. Звісно, є свої нюанси, але де їх немає.
Ms. Анонимная
• 25 сентября в 14:18
Ответ дляМэри Попкинс
Можу з Вами поспілкуватися особисто ?
Antoninaya1• 25 сентября в 15:00
Ответ дляМэри Попкинс
Тобто 6 тис. на місяць в державному ліцеї?