Щоб не втратити страховий стаж, всі громадяни України до 10 червня 2026 року повинні перевести свої паперові книги в електронний формат, — Пенсійний фонд ()
Потрібно відсканувати всі сторінки трудової книжки та документів, що підтверджують страховий стаж. Для перевірки потрібно створити особистий кабінет на порталі Пенсійного фонду або в додатку, перейти в розділ «Електронна трудова книжка» і перевірити оцифровані записи.
❗️Несвоєчасна оцифровка загрожує втратою страхового стажу, скороченням терміну стажу та затримкою оформлення пенсії.
Ответ дляmamadoma
та давно уже перевели
я даже еще не думала
Ответ длянастявика-4343
Удалено администрацией...
Несвоєчасна оцифровка загрожує втратою страхового стажу, скороченням терміну стажу та затримкою оформлення пенсії.
настявика-4343• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Ответ длянастявика-4343
Удалено администрацией...
Потрібно відсканувати всі сторінки трудової книжки та документів, що підтверджують страховий стаж
настявика-4343• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Спочатку перевірте у додатку Пенсійного фонду чи у Вас відскановані трудова, має бути справа вгорі електронна трудоваБеріть всі документи свідоцтво про одруження , свідоцтво про народження дитини, трудову, паспорт, код , талон візьмете, пів дня в пенсійному і за місяць все буде в електронному вигляді