Дівка в намисті• 16 сентября в 18:52

ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців

🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців

Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.

⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.

У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.

Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.

Європич | Наш чат

https://relocate.to/uk/p/jes-gotujetsia-do-zaverse...
когдадеЦкие• 16 сентября в 18:57
Удалено администрацией...
МЧСница• 16 сентября в 18:57
Ну, погостили маленько, пора и честь знать
МЧСница• 16 сентября в 18:57
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
Бесит, да?
Сизоока бестія• 16 сентября в 18:58
Блин, надо документы начинать делать, а я на расслабленном. Понятное дело вечно это продление не будет продолжаться
когдадеЦкие• 16 сентября в 18:58
Ответ дляМЧСница
Нет.
Пора и внж получать. Вы ж не только заголовок читайте
Ol-a• 16 сентября в 18:58
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
Ага. Не пошла новость у Трандычихи, в блоке у большинства. Нужно в анонимном разделе ’пошуметь’)
Ananasprotivogaz• 16 сентября в 18:59
Ну и перейдет большинство, в чем проблема?
Творческий типаж• 16 сентября в 18:59
Это и так было понятно, но не так быстро как хотелось бы некоторым советчицам))) Еще и на дорогу обратно денег дадут)
Р.S. Моя семья перешла на блюкард в ЕС
Подтяжка• 16 сентября в 18:59
Ответ дляМЧСница
Та пора совесть иметь
ВыФсеВрете• 16 сентября в 19:00
Все, кто захочет остаться - останутся, что тут обсуждать
Творческий типаж• 16 сентября в 19:00
Ответ дляВыФсеВрете
from Ukraine• 16 сентября в 19:00
ну й шо?
хто інтегрувався, має роботу - отримає інший статус. пенсіонерів з окупованих мабуть залишать, не чіпатимуть.
Слава Українi• 16 сентября в 19:00
Ой, жду от подруги которая не работает и сидит на халяве, плача, но она же так не хочет возвращаться в Украину)))
всегдаДаДа• 16 сентября в 19:00
Программа рассчитана на 3года была. Продлили на год, а в итоге до 2027
Многие страны поприкручивали гайки ещё в 2024, какие-то в 2025. И постепенно готовят к тому, что или делайте что-то(работа, учёба) для нормальной легализации, или готовьтесь на выход...
Подтяжка• 16 сентября в 19:00
Ответ дляВыФсеВрете
А я хочу квартирку в Торонто и 5к зелёных наличными ежемесячно
когдадеЦкие• 16 сентября в 19:01
Ответ дляМЧСница
Кто добровольно захочет вернуться, помогу, дадут в дорогу подъемные.
Наши и подъемные соберут и в Европе сумудрятся остаться
ВыФсеВрете• 16 сентября в 19:01
Ответ дляПодтяжка
Хотите, я ж не запрещаю
Да будет так• 16 сентября в 19:02
Ответ дляПодтяжка
Тю, мне бы хватило квартирки в Анталии и 2к зелеными
Девальвация• 16 сентября в 19:03
Мене хоч це не стосується, так як маю інший статус, але це було прогнозовано. Нічого нового. Дали вирішення долі на розсуд країнам, які приймали.
Пустощі-веселощі• 16 сентября в 19:06
Ответ дляПодтяжка
Берите в Ванкувере! Климат лучше!)))
Масяня Я• 16 сентября в 19:08
ну и ок
Замурмишка• 16 сентября в 19:09
Из года в год готовится завершить, потом продляет ещё на год. И из года в год подобные темы.
Радостина• 16 сентября в 19:11
Ответ дляЗамурмишка
Что-то и мне мало верится. Войне конца и края не видно, кто там что завершит.
Если что - я сама в Украине.
Khmelnichanka• 16 сентября в 19:11
Ну так логічно, що рано чи пізно тимчасовий статус завершиться.
На те він і тимчасовий.
Хтось повернеться додому, хтось перейде на інші ВНЖ.
Замурмишка• 16 сентября в 19:12
Ответ дляРадостина
Если что - я сама в Украине.
Потому и не завершат временную защиту.
ЧорноброваЯ• 16 сентября в 19:12
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
Радостина• 16 сентября в 19:12
Ответ дляЗамурмишка
Потому и не завершат временную защиту.
Ну так и я про это, будут поодлять.
автор Дівка в намисті • 16 сентября в 19:13
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
Це навпаки гарна звістка для виїхавших. Хто хоче, той залишиться. Хто ні, той повернеться до України. Ще й грошей на повернення дадуть. І ознайомчі екскурсії організують для остаточного вирішення.
Сусідка зверху• 16 сентября в 19:16
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
Представьте как хорошо будет: народ вернётся, будет кому сдавать жилье, кому работать)
Радостина• 16 сентября в 19:17
Ответ дляДівка в намисті
Ну якщо їй вірити - то ніяка вона не гарна, бо ви ж читайте все - для висококваліфікованих працівникіа - це ви випадково не помітили?)
Але я особисто не вірю, війна триває, ніхто нічого не відмінить.