КаРаКаТиЦа• 25 сентября в 14:18
Як ставитеся до діток з аутизмом?
Якщо дитина з аутизмом знаходиться на дитячому майданчику, дозволите своїм дітям з такою дитиною взаємодіяти/гратися? Чи будете уникати таких дітей? Як поставитеся до того, якщо така дитина захоче погратися з вашою дитиною?
Король дивана• 25 сентября в 14:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А що саме дивно?
90% РАС детей вы даже не опознаете, тут не каждый спец с порога диагноз поставит.
А вы такая в песочнице решаете, ггг.
Попельшка• 25 сентября в 14:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Чесні відповіді. Тому що аутизм це спектр, який проявляється різноманітними шляхами і у кожного по-різному. Деякі люди неадекватно реагують на стіми у вигляді вокплізацій, до прикладу. Тому що зараз дуже багато діток з таким діагнозом.
У нас был мальчик во дворе. Он неожиданно обнима и кусал за лицо, до крови.Мы не гуляли с ним, уходили. Зачем мне эти травмы.
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:35
Ответ дляKhmelnichanka
Ви- мама дитини з аутизмом?
Чи це просто опитування з цікавості?
А Ви?
ПушАпница• 25 сентября в 14:35
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А що саме дивно?
На ціх дітях немає табличок з позначками що вони з аутизмом, ставлення таке саме як і до інших дітей
Хи хи, ну ну• 25 сентября в 14:35
Нормально отношусь, если ребенок не агрессивный, то как я могу к этому ещё относиться?
Khmelnichanka• 25 сентября в 14:36
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А Ви?
Я - мати двох нейровідмінних дітей, вже повнолітніх. Один з яких - саме з аутизмом.
Ваша прЭлесть• 25 сентября в 14:36
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вы же понимаете, что помимо родителей, которые могут спокойно реагировать на эмоции любых детей, есть еще дети со своими желаниями. И если ребенок с аутизмом захочет поиграть с нормотипичным и мама не против, то нормотипичный ребенок тоже должен этого хотеть
Дайте подуться• 25 сентября в 14:37
Все залежить від поведінки дитини. Ми якось гуляли на майданчику з двохрічною дитиною. Там були тільки ми і бабуся з хлопчиком приблизно трьох років, я не ставлю діагнози, але поведінка дитини була не нормотиповою. Все було ок, діти катались на гірці, хлопчик бігав, підходив, а потім взяв і схопив мою дитину руками за обидві щоки, мов би щипаючи. Все добре, дітей розняли, але я була напоготові, коли він наближувався. При сильних проявах агресіі прийшлось би піти з майданчика.
Новорічна пальма• 25 сентября в 14:37
жаль таких детей. не бередите такими темами сердца родителей
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:39
Ответ дляВаша прЭлесть
Ні, звичайно, ніхто нічого нікому не повинен. Питання саме до дорослих та їхнього ставлення. Уважніше читайте.
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:40
Ответ дляНоворічна пальма
Я сама така мама
Слухи-руки не распускаю• 25 сентября в 14:41
Ответ дляSo_so
Я скорее буду избегать таких как Вы, а дочку учу взаимодействовать с разными детьми, у нас есть ребенок на кресле колесном и с ним нашли способ как играть.
Так может автор как раз о своем ребенке пишет
Слухи-руки не распускаю• 25 сентября в 14:42
Ответ дляKhmelnichanka
Легкая степень ?
Перемелица• 25 сентября в 14:42
Не всі діти хочуть грати з дітьми з непередбачуваною реакцією. Діти грають у свою гру, свої правила, приходить дитина яка не може\не хоче\ не розуміє правила .. і це не діти з нею не грають, а вона не може грати. А потім мами роблять висновки, що ті діти не виховані і батьки їх налаштовують... Інші діти не повинні обов´язково хотіти грати з усіма хто приходить на майданчик.
Слухи-руки не распускаю• 25 сентября в 14:43
Ответ дляSo_so
Я знаю.
То почему пишете , что будете избегать таких как автор ?
Что не так в ее вопросе ?
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:43
Ответ дляГлаза_в_3_карата
вы бобо? аутизм не заразен
Деякі люди думають, що заразний.
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:46
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Что не так в ее вопросе ?
Тому що потрібно кудись і комусь ’нагадити’
Khmelnichanka• 25 сентября в 14:46
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Легкая степень ?
Ні. Ну як сказати. Не з найважчих, але близьких до того.
Розуміє звернену мову, сам розмовляє, читає, може ’ поумнічати’ )))).
Та в цілому - низькофункціональний..
До 18-ти років була підгрупа А, зараз на дорослу ще не переоформляли, бо ми за кордоном.
Тут оформлена місуева інвалідність і визнано непрацездатним.
Як буде по поверненню в Україну - не знаю.
Та в цілому - низькофункціональний..
Помеха справа• 25 сентября в 14:46
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Детальніше, обгрунтуйте
а как к ним нужно относится? дети они везде дети. По поводу аутичности, у меня родной брат - аутист, физик-фармаколог, в Германии живет, есть семья. дети. Как к нему относились в конце 80х - плохо, изгой в школе и т.д. Но у моих родителей хватило ума и средств чтобы он был максимально здоров и счастлив.
Попельшка• 25 сентября в 14:47
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ребёнок проявляет агрессию? Я и с нормотипичным не стану гулять , если он агрессивен
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:48
Ответ дляПеремелица
Звичайно, ніхто нікому нічого не повинен. Просто цікава ваша думка і ставлення.
Слухи-руки не распускаю• 25 сентября в 14:51
Ответ дляSo_so
Потому что аутизм не заразен, а специфика мышления да, круг общения влияет на человека.
И при чем тут автор ? Где она писала, что заразен ? У нее самой такой ребенок и видимо некоторые родители не хотят, чтоб их дети с ним играли, поэтому и создала тему
Зроблено у 80-х• 25 сентября в 14:55
я бы ограничила общение такого ребенка с моим, т.к. неизвестно его реакция и поведение на ту или иную ситуацию, мой ребенок может испугаться проявлений, даже если они кажуться безобидными...Понимаю что никто ни в чем не виноват, но ответила честно..
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:56
Ответ дляПомеха справа
Судячи з вашої відповіді, ваш брат-високофункціональний аутист. І якщо ви в темі, то знаєте, що аутизм-це спектр, і двох одинакових людей з аутизмом ви не знайдете. І не все залежить від кількості занять та самовіддачі батьків, а ще і від потенціалу дитини. Бувають випадки, коли вище своєї голови не стрибнеш. Ви відноситеся до таких дітей нормально, тому ще торкнулося вашої сім´ї. Не всі люди такої ж думки.
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Общаться с ребенком не вижу проблем. Свою дочь учу, что здоровье не заслуга, а дар и что все дети (и кто не может ходить, как наша соседка, и кто плохо видит, слышит или не понимает, что ему говорят) хотят дружить и иногда нужно пойти навстречу и помочь.
А с автором общаться ни в коем случае и она меня прекрасно поняла.
КаРаКаТиЦа
• 25 сентября в 14:57
Ответ дляЗроблено у 80-х
Дякую за чесність