Весела пiсенька• 25 сентября в 17:55
Сколько языков знаете?
И учите ли на данный момент какой-то?
Пишущаяся• 25 сентября в 18:16
Ответ длямадамГрицацуева
Дочь свободно английский и французский, немецкий и испанский где-то на В2. Она филолог.
Філологу вірю.
Дюагональ• 25 сентября в 18:19
Ответ дляВикупана
Лінгва латіна нон пеніс каніна ест))))
лингва латина нон пенис канис ест
уж коли блещете, блещите верно ))
Коржик• 25 сентября в 18:20
Ответ дляПишущаяся
Філологу вірю.
Ви неспроможні вивчити більше однієї мови і думаєте, що всі такі?
Не відповідайте. Не повірю.
Love_Love_Love_• 25 сентября в 18:21
Ответ дляПишущаяся
Боже, ну кому ви вірите?) Я вірю, що хтось може на хорошому рівні знати одну іноземну мову, щоб можна було спокійно спілкуватись про все на світі. Але вільно володіти 2-3 (російську рахувати не будемо), як тут пишуть і ще напишуть, вибачте, ні.
Тому не засмучуйтеся.
Та ну прям, ви не вірите що бувають здібні люди?
Мій чоловік знає 5 іноземних мов, абсолютно вільно володіє трьома: українською, англійською і іспанською, точніше чотирьма, ще французькою, але це не іноземна.
Пишущаяся• 25 сентября в 18:33
Ответ дляКоржик
Не відповідайте. Не повірю.
Навіть не збиралась, проте саме тому, що знаю скільки потрібно витратити часу для того, щоб вільно володіти однією іноземною мовою, мати величезний словниковий запас, щоб підтримати будь-яку тему (а для роботи мені ще й необхідна технічна мова), я писала той коментар.
Коржик• 25 сентября в 18:40
Ответ дляПишущаяся
Ну то мало хто написав, що володіє 3 мовами на рівні технічного С2.
А В2 рівень достатній, його можна досягнути. І можна вже сказати, що людина знає мову. Не досконало, але і носії володіють у більшості своїй недосконало.
Ви прям такий рівень поставили, більшість людей планети німі за вашими критеріями технічної мови
Я не тону• 25 сентября в 18:44
Русский, украинский, английский хороший, итальянский нормальный, но хуже английского. Продолжаю учить итальянский
Самая СоветЧиваЯ• 25 сентября в 18:44
Кроме украинского и русского, знаю английский, немецкий, польский и чешский
Летчица• 25 сентября в 18:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Писали про вас що у вас чоловік - чорний. Він українську вивчив з вами?
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:03
Ответ дляЛетчица
Ні, він українську вивчив без мене
Летчица• 25 сентября в 19:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, він українську вивчив без мене
А яка мотивація у нього була вчити українську?
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:10
Ответ дляЛетчица
В якому сенсі? По моєму це нормально вивчити мову країни в якій живеш, хіба ні?
Летчица• 25 сентября в 19:11
Ответ дляLove_Love_Love_
В прямому сенсі.
Він чорний студент-чоловік в Україні був?
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:14
Ответ дляЛетчица
В прямому сенсі.
Яка мотивація потрібна щоб вивчити мову країни в якій живеш?
Ні, він був білий студент)))))
Летчица• 25 сентября в 19:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, він був білий студент)))))
Я почала діалог з вами з того що говорять що ваш чоловік - чорний. І у звʼязку з чим було питання про українську
А ви прикинулись що не замітили про чорного.
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:19
Ответ дляЛетчица
В смислі : прикинулась що не замітила? Для чого мені прикидатися?
Летчица• 25 сентября в 19:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Откуда я знаю зачем вы прикидываетесь.
Это ж вы так общаетесь
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:40
Ответ дляЛетчица
Откуда я знаю зачем вы прикидываетесь.
Это ж вы так общаетесь
Ні, це ви так сприймаєте.
Вас мови цікавили чи ви хотіли уточнити дивну дивину - колір шкіри мого чоловіка?
Летчица• 25 сентября в 19:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це ви так сприймаєте.
То что меня цікавило - я задала в первом сообщении к вам.
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:43
Ответ дляЛетчица
Ну я вам і відповіла, що саме не ясно?
Летчица• 25 сентября в 19:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я вам і відповіла, що саме не ясно?
Гонор свой только себе оставьте - «що не ясно?»
Love_Love_Love_• 25 сентября в 19:58
Ответ дляЛетчица
Мда. Одужуйте!
Солоденька цукОрка• 25 сентября в 20:53
Українська, російська, польська на рівні розмовної - все розумію і можу порозумітися сама, тільки повільно, мабуть десь В2; англійська В1 - письмове сприймаю непогано, сама можу складати фрази, але дуже погано сприймаю усну англійську.
Наразі займаюся англійською.
всегдаДаДа• 25 сентября в 21:36
Русский, английский, украинский, крымскотатарский.
Болгарский - А2 примерно.
Сейчас учу испанский.
Болгарский - А2 примерно.
Сейчас учу испанский.