Кофр для ноги• 25 сентября в 23:36
До кого прийшов жити чоловік, а не навпаки, чи дратувало вас це?
У вашу квартиру або будинок батьків? чи було це для вас таким собі каменем спотикання мовляв прийшов на готове? чи навпаки нормально до цього ставитеся?
Копуша• 25 сентября в 23:39
ко мне пришел и к двум моим подругам тоже. уже выкупили его квартиру у его брата после свекров, но останется дочери, обжились тут уже
Жена аллигатора• 25 сентября в 23:40
Ніколи не думала про таке навіть, а от коли свекруха постійно намагалась впихнути і брата до нас, то це нереально дратувало.
Чоловік це те кого я обирала, в от леві елементи мені нахер не потрібні.
Крихітка на всі• 25 сентября в 23:40
Смотрим с дочкой (взрослой) на него и я такая ей говорю ’завела в доме мужа, лучше б кота завели’
Кукусикиииииии• 25 сентября в 23:40
Он же не в наглую заявился и стал там жить. Вы же наверное это обговорили и вас это устроило.
Fashion_besties• 25 сентября в 23:41
Ответ дляКрихітка на всі
В чем проблема, муж свои яйца не лижет?
Красавица писяная• 25 сентября в 23:43
Ответ дляКрихітка на всі
Это вы так дочери об ее отце говорите?
Баррикадница• 25 сентября в 23:43
Купив мені квартиру і прийшов жити, ремонти робити. Свого житла не має, то де йому жити було. До того ми обоє знімали. Квартира куплена до шлюбу.
Може ще третю?• 25 сентября в 23:43
Ответ дляFashion_besties
В чем проблема, муж свои яйца не лижет?
а жена зачем ?
хутряна володарка• 25 сентября в 23:44
Ответ дляКопуша
Один пришёл к троим????
ротцвеники• 25 сентября в 23:44
Все залежить від того які вас чекають перспективи. Чи не будете ви тягнути на собі і далі все. Якщо чоловік в цілому перспективний, хороший, то чому б і ні.
В мене такої ситуації не було, але мій брат пішов до дружини жити. Жили два чи три роки в її квартирі, а він заробляв на власну. Спочатку купили новобудову в нашому містечку, через рік переїхали до міста мільйонника і купили квартиру вже там. А 5 років тому перевіз дружину та вже трійко дітей до Канади і зараз вже внесли перший транш і сплачують кредит за власне житло там. Тобто на старті у мого брата не було нічого, але зараз він своїй родині забезпечує все і постійно прагне до більшого. Дружина з ним як за кам´яною стіною, десятий рік в декреті.
Крихітка на всі• 25 сентября в 23:45
Ответ дляКрасавица писяная
Это вы так дочери об ее отце говорите?
Нет. Новый муж. Дочь взрослая
Може ще третю?• 25 сентября в 23:48
Ответ дляротцвеники
за год купил квартиру в миллионнике ? это сколько же он зарабатывает в месяц ? или у вас брат абрамович рома ?
ротцвеники• 25 сентября в 23:52
Ответ дляМоже ще третю?
Продали квартиру в нашому містечку і доклали, ага. Заробляв на той час біля 10 тисяч в місяць, айтішник. Це був десь 2015 рік. Зараз працює на Майкрософт.
Копуша• 25 сентября в 23:53
Ответ дляМоже ще третю?
та тетя с советчицы. тут тоже за пятилетку хата с ремонтом не ниже, чем в Киеве
Може ще третю?• 25 сентября в 23:54
Ответ дляКопуша
а шоб мы все так жили !
В моїй хаті моя правда• 26 сентября в 00:02
Ответ дляБаррикадница
Ох уж эти местные мечтательницы
Сразу видно, своей хаты никогда не было и не будет
кнопкодав• 26 сентября в 00:03
Пришёл ко мне, делает все в моей квартире, мы не расписаны, живём давно, его пол квартиры в родительской квартире будет его сыну , а вторая половина квартиры его брата.
Больше у него ничего нет, и уже не заработает. У меня тоже ничего нет кроме родительской квартиры где мы живём
Love_Love_Love_• 26 сентября в 00:18
Жити самій і привести ще чоловіка в будинок батьків для мене щось за межею здорового глузду, може комусь таке і ок, але не мені точно.
Так само мені ок жити на своїй території, тому не бачу ніяких проблем коли чоловік приходить жити на територію жінки.
Якщо шось ремонт в моєму домі зроблений за гроші чоловіка, також куплені ним для мене нерухомість ще до шлюбу.
Лукава Кішка• 26 сентября в 00:29
Пришел с приданным.Машинку зануси сразу купил,сделали ремонт в 2х комнатах.Вообще,странный вопрос-не захотели бы,не пришёл.
75В• 26 сентября в 00:38
Я нормально, чоловік прийшов в мою однокімнатну квартиру. Прожили в ній разом 9 років, потім купили більшу спільну, знов я доплачувала. А через декілька років він купив квартиру де ми живемо зараз.
Баррикадница• 26 сентября в 12:00
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ох уж эти местные мечтательницы
В чому мрія? 70-80 квадратів як запорука того, що якщо він десь дінеться, мені з дитиною буде де жити??? Це не мрія, тітонько.
Це базовий мінімум
Страхованная• 26 сентября в 18:35
Ответ дляМоже ще третю?
прокурор из соседней темы