Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56

Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.

А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Барвіночка• 26 сентября в 06:11
Ответ дляруки_Крюги
Зі сторони виглядає так:
Непрацююча дружина, яка не закриває потребу чоловіка в смачній, домашній їжі для чоловіка. Він не розуміє чому, адже він старається для сімʼї, заробляє, створює комфортні для цього умови.
А на порадниці раніше любили писати - «у мене пісєчка, цього достатньо».))
Дружина теж для сім´ї старається. Я наприклад прибираю в квартирі раз в тиждень) Готую зараз мало. Працюю меньше по часу за чоловіка але і заробляю набагато меньше. Але це ж не означає що я не стараюсь))
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:13
Ответ дляСкіфська пектораль
Автор, а прості блюда, що готуєте, це які? Можна приблизне ваше меню на 2-3 дні?
Готую вечерю щодня, і ще окремо обід на роботу, бо купити там немає де, треба їхати за обідом, незручно.
О, ще олів´є любить, теж хоче щоб частіше робила.
Love_Love_Love_• 26 сентября в 06:13
Ответ дляВикачую яйцями
Ага, чоловік повинен, а вона нічого не повинна. Цяця яка.
Ви читали тему? Вона готує, але він хоче більше- ок, має право, але і вона має точно таке ж право
Марічка• 26 сентября в 06:13
Ответ дляруки_Крюги
Зі сторони виглядає так:
Чекаємо тему через рік - зрадив. А мені нікуди йти.
У моєї сестри був хлопець, який казав, що йому не важливо, що вона не готує, головне, щоб була щаслива.
Працює прорабом на будівництві, приходить додому о 22:00, а там миша повісилась. Стає, готує.
Чи треба казати, що через 3 роки пішов від моєї щасливої сестри до дівчини, яка була не тільки красива, а й підвищувала його цінність як чоловіка, добитчика тим, що турбувалась про нього. Й так - приготувати їжу чоловіку, який прийшов о 22 - це турбота.
Ну, якщо чоловіку це важливо, то чому не зробити ті перці фаршировані )))
Викачую яйцями• 26 сентября в 06:16
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він скаже то йди зароби грошей, а я перці зроблю.
І правильно скаже.
Барвіночка• 26 сентября в 06:16
Ответ дляМарічка
У автора вечеря і обід є. Перців немає))
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:16
Ответ дляМарічка
Ну ви привели приклад крайнощів, в нас все ж таки ближче до золотої середини.
Научительница• 26 сентября в 06:16
Ответ дляСіґеле-міґеле
Забезпечує, треба якийсь компроміс знайти.
Он Вам отписал недвижимость, деньги положил на счет, чтобы терять или не наработать навыки зарабатывать деньги. Ничто не вечно.
Love_Love_Love_• 26 сентября в 06:16
Ответ дляМарічка
А чому чоловіку не зрозуміти що їй важливо не здихати на цій кухні? Не вистрибувати з тапок заради його смакових рецепторів?
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:18
Ответ дляНаучительница
Так, я не гола- боса, була й є.
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:19
Ответ дляМіряю від одиниці
Встала, йду варити борщ. Правда не на сніданок
Я сама готую макарони з томатами зараз, але для себе, просто вночі закортило
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:20
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну він не вимагає, тактовно натякає, що треба готувати, що я лінуюсь.
Не хотеть такие блюда готовить каждый день это не лень, это слишком энергозатратно. Пусть ест кулинарию или полуфабрикаты, если хочет именно блины, перцы и пельмени
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:20
Ответ дляКружите меня,кружите
Купували, таке несмачне.
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:20
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну це вже абсурд, але можливо чоловік правий, що стільки можливостей, рецептів, продукти на, не вистачає лише мого бажання.
Он просто хочет чтоб вы не сидели, не отдыхали. Абьюзер
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:21
Ответ дляСіґеле-міґеле
Купували, таке несмачне.
Пусть привыкает. Или зарабатывает на те полуфабрикаты, которые вкусные, но и стоить это будет дороже. Он хочет вкусно и за копейки и каждый день, так не бывает
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі не розумію чоу тут питають чи він забезпечує вас повністю?
Типу якщо забезпечує, то жінка зобовʼязана бути кухаркою, прибиральницею, домогосподаркою?
Чоловік в принципі повинен забезпечувати свою сімʼю бо він чоловік.
Ну типу тоді можливий компроміс
Автопортрет нурофена• 26 сентября в 06:22
Ответ дляСіґеле-міґеле
А что сложного в борще? Или в перце? Не, может у Вас плотный график на руководящей должности и саморазвитие в свободное время, это одно. Но если Вы сидите дома, то раз в неделю можно и борщ сварить.
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:23
Ответ дляТріль підпільний
Мне торт делать проще простого , на спор, 50 дней торты утром и это не часы , а при оптимизации полчаса
Одни коржи пекутся столько. Что это за торт за полчаса? разве что наполеон с готовыми коржами
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:24
Ответ дляСіґеле-міґеле
Анемія, але я дійсно стала ледача, нащо перці фаршировані, якщо є відбивні і гречка?!
Просто чтоб вам труднее жилось.
Викачую яйцями• 26 сентября в 06:24
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не знаю, напевно треба через біль, піт, і сльози, починати готувати більше
Не позорьтесь - біль, піт і сльози. Читати гидко.
ЛолитаНеРазлита• 26 сентября в 06:24
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Знала жінку, два дорослих сина та чоловік (вона працювала) і при цього вставала кожного ранку о 4 ранку
щоб спекти своїм ’мальчікам’ торт на сніданок. Кожного (!) ранку.
Хвора якась
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:24
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та наче ні, просто він мене не напрягав, я розслабились, а тепер він хоче повернути як було, а мені так добре.
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:25
Ответ дляСіґеле-міґеле
Короче, прессует
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я готую каші, картоплю різну, макарони, супи, борщ раз в два місяці, м´ясо тушу в духовці, відбивні, іноді гуляш, яйця варені, смажені, сосиски, салати свіжі літом часто були, плов, жаркоє іноді, ну і пельмені, котлети, вареники з Галі.
В холодное время года можно чаще супы готовить, они проще, их много видов и надолго хватит.
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:27
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так он ей наверное рассказывает, что один суп на один день
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:27
Ответ дляКружите меня,кружите
Це моє правило, ну не люблю я суп вчорашній.
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Сами себе усложняете жизнь
Сало не люблю• 26 сентября в 06:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Три дні ніколи не їмо одну страву, борщ на два максимум, суп на раз.
Галя балувана это у вас)) еще блин и вытребеньки свои малюет)
автор Сіґеле-міґеле • 26 сентября в 06:30
Чого ви про себе не пишете, як у вас?
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:30
Ответ дляСіґеле-міґеле
Просто цікаво як в інших справа, з цією їжею безкінечною.
Колишній звик що мати його готує випічку чи не щодня, складні страви пару разів на тиждень. По 100 пельменів зробе, а вони зі свекром за раз поїли все.
Ну і що, скільки була у шлюбі, я не готувала, хіба що коли якісь посиденьки.