Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56
Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.
А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Барвіночка• 26 сентября в 05:54
Ответ дляСіґеле-міґеле
До іншої це до кого, як зараз ніхто особливо готувати не хоче?!
До мене відправляйте. Через тиждень голодний назад приповзе і все життя буде вам за омлет вдячний
Працівниця року• 26 сентября в 05:54
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну так обов´язки поділені.
Ну так змініть.
Банан-барабан• 26 сентября в 05:54
Ответ дляБарвіночка
Так кухарку знайдіть, якщо так гарно заробляє)
Як виявилось не заробляє
руки_Крюги• 26 сентября в 05:55
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще й працювати, а до плити потім в другу зміну ставати?!
Питання не в цьому.
Ще раз - чому ви не працюєте?
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 05:55
Ответ дляБанан-барабан
Це забезпечує?)
Так, для провінції це хороша зп.
Банан-барабан• 26 сентября в 05:55
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну так обов´язки поділені.
Як? Вам вистачає 50 тис? Це не та зп щоб вимагати від вас щось
Працівниця року• 26 сентября в 05:55
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, для провінції це хороша зп.
І бронь.
Чого не домовились, що готує він. Ви ж крАсіва, хай любить
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 05:56
Ответ дляКружите меня,кружите
или пусть жрет кулинарию из вышеперечисленного или пошел в попу с такими требованиями
Ну він не вимагає, тактовно натякає, що треба готувати, що я лінуюсь.
Банан-барабан• 26 сентября в 05:56
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, для провінції це хороша зп.
Не знаю(((
Працівниця року• 26 сентября в 05:57
Ответ дляСіґеле-міґеле
На двох 50 тис? В далі що.
Барвіночка• 26 сентября в 05:57
Ответ дляБанан-барабан
Як виявилось не заробляє
Та я бачу) Але може люди не в великому місті. А то я б йому хліб з маслом готувала
Банан-барабан• 26 сентября в 05:58
Ответ дляБарвіночка
Ціни однакові скрізь на базові потреби.
Love_Love_Love_• 26 сентября в 05:59
Ответ дляруки_Крюги
Питання не в цьому.
Ще раз - чому ви не працюєте?
Бо не хоче і не працює, чого ви причіпились до людини? А чому у вас виховання погане?
Love_Love_Love_• 26 сентября в 06:00
Ответ дляСіґеле-міґеле
Натякайте що треба заробляти, а він лінується….
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Я теж не розумію як ми від меню перейшли до чого саме я не працюю?!
Барвіночка• 26 сентября в 06:01
Ответ дляСіґеле-міґеле
Грошей нам вистачає, по цьому питанню проблем немає.
Автор, скажіть йому що перці можуть бути раз в рік на його день народження. А в інші дні , ви не плануєте витрачати багато часу а кухню. Може все ж зрозуміє. А то він натякає, ви мовчите, може в цьому і проблема?
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Він заробляє найбільше серед знайомих.
руки_Крюги• 26 сентября в 06:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Я до вас не зверталась. Виховання погане у вас - лізти в чужий діалог)
Love_Love_Love_• 26 сентября в 06:04
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він заробляє найбільше серед знайомих.
Ви ціните те що він заробляє, але він не цінує те що ви робите для нього, це не ок
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:05
Ответ дляБарвіночка
Не знаю, напевно треба через біль, піт, і сльози, починати готувати більше
Love_Love_Love_• 26 сентября в 06:05
Ответ дляруки_Крюги
Тут форум, а не чужий діалог
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:06
Головне, в мене збережено мільйон відео з рецептами, а як до діла, то щось простеньке бігом і все.
Барвіночка• 26 сентября в 06:07
Ответ дляСіґеле-міґеле
Можливо) Це ваш вибір, звісно
руки_Крюги• 26 сентября в 06:07
Ответ дляСіґеле-міґеле
Зі сторони виглядає так:
Непрацююча дружина, яка не закриває потребу чоловіка в смачній, домашній їжі для чоловіка. Він не розуміє чому, адже він старається для сімʼї, заробляє, створює комфортні для цього умови.
А на порадниці раніше любили писати - «у мене пісєчка, цього достатньо».))
Скіфська пектораль• 26 сентября в 06:08
Автор, а прості блюда, що готуєте, це які? Можна приблизне ваше меню на 2-3 дні?
Викачую яйцями• 26 сентября в 06:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі не розумію чоу тут питають чи він забезпечує вас повністю?
Типу якщо забезпечує, то жінка зобовʼязана бути кухаркою, прибиральницею, домогосподаркою?
Чоловік в принципі повинен забезпечувати свою сімʼю бо він чоловік.
Ага, чоловік повинен, а вона нічого не повинна. Цяця яка.
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:09
Ответ дляруки_Крюги
Зі сторони виглядає так:
Ну виходить так, просто прийнято якщо домогосподарка, то помри, але 8 годин по дому відроби?!
Працівниця року• 26 сентября в 06:10
Ответ дляруки_Крюги
Зі сторони виглядає так:
Автор хіба про пісю не написала? Тоді ж більше нічого
Працівниця року• 26 сентября в 06:11
Ответ дляСіґеле-міґеле
А що робити 8 годин???