Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56
Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.
А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:31
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Колишній звик що мати його готує випічку чи не щодня, складні страви пару разів на тиждень. По 100 пельменів зробе, а вони зі свекром за раз поїли все.
Ну і що, скільки була у шлюбі, я не готувала, хіба що коли якісь посиденьки.
Ну розлучились же не через це?
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:32
Ответ дляПрацівниця року
Чому йому не кажете? Обстеження пройшли?
Там діагноз ’ціла слаба, лиш під хлопом лежати можу’))))
ТочноБудет• 26 сентября в 06:32
Что же Вы готовите?
Потому что как по мне, все из перечисленного, кроме домашних пельменей, это простая еда. Если даже котлеты или перцы для Вас морока, то чем вообще дома кормите себя и мужа? Просто интересно.
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:32
Ответ дляСіґеле-міґеле
Чого ви про себе не пишете, як у вас?
У нас такой жести нет. Борщ, суп на два три дня. Еда максимум простая в готовке, и тоже на пару дней, или то что готовишь быстро и без напряга. Если хочется заморочиться, то только по собственному желанию, а не потому что требуют.
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:32
Ответ дляСіґеле-міґеле
Та наче ні, просто він мене не напрягав, я розслабились, а тепер він хоче повернути як було, а мені так добре.
Люблячий чоловік хотів би що ви не дуже втомлювались.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Хвора якась
так, або комплекси
Викачую яйцями• 26 сентября в 06:32
Ответ дляКружите меня,кружите
Сами себе усложняете жизнь
А що тут складного? Зварити 3 л бульону - і три дня з 1 л готувати новий суп. Які проблеми?
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:33
Ответ дляСіґеле-міґеле
Анемія, але я дійсно стала ледача, нащо перці фаршировані, якщо є відбивні і гречка?!
Наслідок паразитування і побутової проституції така ’анемія’
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:33
Ответ дляВикачую яйцями
Каждый день? Та ну нафиг. Один этот суп это уже час точно
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:34
Ответ дляТочноБудет
Что же Вы готовите?
Я ж вже писала, каші, макарони, спагетті, з різним м´ясом, овочеві салати, супи, м´ясо по французьки, плов, рідко борщ.
Сало не люблю• 26 сентября в 06:34
Ответ дляСіґеле-міґеле
Чого ви про себе не пишете, як у вас?
ну я могу написать. мне насчет борщей никто не говорит, что срок ему два дня. Утром мажет себе сам бутер, вечером к кофе тоже. на работе кормят. кормлю оди раз, ест не много, одной тарелки макарон и две сосиски и салат непритязательный, например, и это все. К сладкому тяги нет, пирожки, торты, прочее пеку редко, когда дочь к нам приезжает, для нее, скорее. Чем это вам поможет?
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:34
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну розлучились же не через це?
Ні.
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:34
Ответ дляLove_Love_Love_
А чому дінка не може займатися собою? Чому не можна приготувати щось просте, для чого ця обжираловка і для чого сил в це вкладати ? Запекла мʼясо, зробила салат. Цього не достатньо?
Достатньо, якщо це влаштовує всіх. А як відомо, хто платить -той і музику замовляє
ТочноБудет• 26 сентября в 06:35
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я готую каші, картоплю різну, макарони, супи, борщ раз в два місяці, м´ясо тушу в духовці, відбивні, іноді гуляш, яйця варені, смажені, сосиски, салати свіжі літом часто були, плов, жаркоє іноді, ну і пельмені, котлети, вареники з Галі.
В общем-то нормально. Для разнообразия я бы рыбу добавила и грибы.
Вот она, семейная жизнь, когда одна живёшь действительно намного проще в плане готовки, т.е. можно почти никогда ничего не готовить. Когда я одна жила, спокойно без плиты и иногда даже без холодильника обходилась
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:36
Ответ дляСало не люблю
Ну ви мене переплюнули.
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно.
Хай йде до сраки і сам собі готує.
Схоже, що до сраки піде автор)))) от і труситься)))
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:37
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він скаже то йди зароби грошей, а я перці зроблю.
І правильно зробить
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:37
Ответ дляКружите меня,кружите
Не хотеть такие блюда готовить каждый день это не лень, это слишком энергозатратно. Пусть ест кулинарию или полуфабрикаты, если хочет именно блины, перцы и пельмени
Почти везде по вечерам на кулинарию скидки, готовят профи повара. Но тут мужику принципиально важно чтоб женщина упахалась
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:38
Ответ дляТочноБудет
Рибу взагалі не їсть, лише тунець, шпроти, хек, судак, все, навіть червону ікру не їсть.
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:38
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще й працювати, а до плити потім в другу зміну ставати?!
А ви біля неї стоїте?
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:38
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я о том же выше писала, есть кулинария. Мужик чисто прессует её
Пешеходик• 26 сентября в 06:39
Передайте чоловіку, що він мав вибрати мене.
Я це все готую)
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:40
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Готують жахливо, все сухе, не солоне, не перчене, ось нещодавно брали котлети, м´ясо по французьки, то не кухарі, а бездарі.
Викачую яйцями• 26 сентября в 06:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви читали тему? Вона готує, але він хоче більше- ок, має право, але і вона має точно таке ж право
Ой, а що треба було читати тему?
Що, складно приготувати те, що подобаеться чоловікові? Часу не вистачає? А на порадницю вистачає.
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Іншу кулінарію знайти.
Будьте так ласкаві• 26 сентября в 06:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, я не гола- боса, була й є.
))))) і того боїтесь, що струсить вас зі своєї шиї?
Кружите меня,кружите• 26 сентября в 06:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Нормально готовят. Регулярно покупаем в сильпо, все свежее и вкусное
Сіґеле-міґеле
• 26 сентября в 06:41
Ответ дляПешеходик
Я це все готую)
Ви молодець, в вас кипить життєва енергія👍
Мама Карло• 26 сентября в 06:41
Ответ дляСіґеле-міґеле
180/75кг, заробляє 50000.
О, то не так щоб він і заробляє... Принаймні за ці гроші багато витребеньок хоче
Первая ласточка инфляции• 26 сентября в 06:42
Ответ дляСіґеле-міґеле
Это нормально, не упахиваться, а больше отдыхать,высыпаться