Млинці зі смайликом• Изменено 26 сентября 2025

Да вы достали с тупостью про цены!

90% авторов и комментаторов ноют о том что они высокие! Да не цены высокие, а доходы у украинцев низкие! Цены ориентируются на доллар, в зелёненьких идут расчёты по всему миру. У большинства низкие доходы, даже очень низкие. Поэтому всем кажется, что цены высокие хотя это не так. Рынок не будет торговать себе в убыток, снизить цены под такие маленькие доходы для них, это автоматом означает уход в минус и банкротство! Цены растут из-за инфляции, это нормальный процесс во всём мире, если инфляция не с приставкой гипер.

Надеюсь хоть кто-то это понимает?
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Тобто, якщо вам потрібна буде няня, прибиральниця, двірник- ви готові платити їм зп, як айтішникам?
Ето другоє... коли їй буде потрібно особисто вона буде торгуватись.
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Ціни можна знижувати змінюючи політику, звільняючи підприємців від оподаткування. Не давати заробляти олігархам на енергоресурсах, створювати бодай щось в середині країни. Коли в радянському союзі був закритий цикл виробництва як в Китаї, ціни були значно менші, тому що витрат було менше. Якщо банани з Еквадору в нас коштують дешевше яблук, то з економікою і політикою точно щось не так
Так, при союзі ціни були менші, от тільки яблук не було) Тепер про банани. В країнах, де вони ростуть сприятливі кліматичні умови, немає заморозків, дешева робоча сила. І обсяги бананів величезні. Про яблука самі, на контрасті)
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Були яблука. В нас по селам колгоспних садків повно. Може якісь засушливі регіони і страждали від нестачі але в нас були завжди.
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Враховуйте логістику ще. Дешева робоча сила, тому що така політика держави.Чому ще порадниці не пропонують еквадорцям змінити професії?
Как_б_не_так• 26 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Прибиральниця і двірник це підробіток. Няня зі знанням англ і авто на повний день отримує від 60 тис. Я працювала колись в податковій після інституту, по вихідних прибиранням підробляла. З´явився стаж, досвід працювала аудитором, паралельно вчилась ресторанному бізнесу. Пішла директором ресторану, згодом відкрила кав´ярню. В минулому році ще одну
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Прибиральниця і двірник це така сама робота як і всі інші.Вони є на підприємствах і в установах і приватних фірмах, пропонуєте платити як керівнику?
Как_б_не_так• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
І що там удосконалювати куди рости? Чому там роками сидіти?
Україна понад усе!• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Так получается что привезти бананы с Эквадора дешевле чем, доставить чем яблоко по Украине
ЗдохниПуйло• 26 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Скільки отримує директор ресторану?
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Тому що вам вони потрібні. Є завжди попит.
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Логістика дешева, тому що обсяги дуже великі.
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ніж виростити, зберігати і довезти. Не знаю як вирощують банани, скільки потрібно витрат в Еквадорі але їх мабуть небагато і одразу транспортують. Сумніваюсь що там вони лежать на складах.
Україна понад усе!• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Ціни на новий врожай зараз не дуже нижчі за ціни весною
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Так, я забула за зберігання) Це також додає в ціну яблук і не мало. Особливо взимку.
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Скоро в нас зміниться клімат, будемо собі вирощувати місцеві.
ЗдохниПуйло• 26 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А ви за зп директора відкрили ресторан? Розкажіть мені...можна детально скільки коштувала оренда приміщення, яку суму ви витратили на професійне обладнання, посуд, уніформи, розпишіть все, скільки ви відкладали з зарплати директора і через скільки ви відкрили ресторан, може ви відкрили будку з кавовим апаратом- я повірю, але не ресторан з зарплати, чи може ви із прибирань назбирали, чи зп у податковій) там взагалі хохма, а не зп.Ви вважаєте, що люди дебет з кредитом не підрахують, коли ви пишете цю ахінею. Аудитори, як і працівники податковою на мінімалках, а прибирання у суботу чужої квартири- то взагалі мега бонус, скільки квартир ви за сб нд могли прибрати?
Україна понад усе!• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Главное что б не оказалось что привозной банан дешевле местного
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так, тому що ніхто в сади не вкладає. Це дороговартісне, довготривале вкладення. Ніхто цим займатись не хоче.
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Все можливо.
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
А за скільки ви особисто підете збирати яблука? Мій родич вирощує лохину. Коли сезон закінчується, останню ягоду не збирають, нерентабельно. Бо як порахувати витрати, виходиш у мінус на малих обсягах.
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Це точно, чого тут тільки не понаписують.))
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
У продажі?) Так, сади були в радгоспах, тільки з яблук була одна Семеренка взимку, розміром з яйце.
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Скоро в нас нічого не буде, бо між виробником і споживачем така довга дорога і на ній поки всім роздаси, немає чим здачу давати.
КоКоКоКоКоКо...• 26 сентября 2025
Украина волшебная страна, выбрали в президенты в войну клоуна, а теперь пожинайте плоды, а цены действительно или на уровне или выше чем в Европе на многие продукты, молчу про Америку, а пенсии и зарплаты обнять и плакать 😢 социалка на 0 жируют всякие проходимцы, начиная с вр
ХикориДикори• 26 сентября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Остыньте. При олигархическом устройстве страны шансов жить +/- хорошо всем, практически нет. Благодарите Кучму.
Inconvenient• 26 сентября 2025
Мы понимаем, что в Украине никогда не было конкуренции, и цены устанавливали монополисты, поэтому они всегда и на все были высокими. У монополистов жадность всегда зашкаливала. Антимонопольный комитет существовал для проформы.
Пи Пи Пилюля• 26 сентября 2025
Ответ дляЛижТолько
Ну ок, не пойдете. А если другой работы нет, что делать будете ? И в армии не только убивать нужно. Это огромная система от обеспечения до логистики
Если бы, войну признали войной сразу, стали бы на военные рейки - то все, по своей сути, уже бы работали на армию. И это не продать душу. А совсем другое
А если не возьмут, ни в армию, никуда из-за возраста или здоровья, то двумя руками будешь держаться за низкооплачиваемую работу. Везде, где не посмотришь, в вакансіях открытым текстом пишут до 50 максимум лет, хоть это и запрещено законом. А такие как Вы ещё и пишут про стыдно работать на маленькие деньги. Это по-Вашему воспитателю детсада должно быть стыдно, библиотекарю, медсестре, соцработнику, который старикам продукты носит? От этих людей пользы обществу в разы больше, чем от некоторых высокооплачиваемых. Как язык поворачивается такое писать, зная как в нашей стране оплачиваются социально-важные профессии?
Масяня Я• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Це в принципі неможливо. Всі в армії не будуть ніколи. Зараз там лише мізерна частина. Думаю в поліції і тцк, спецслужбах, на обслуговуванні держави їх значно більше
46 тисяч військових у територіальних центрах комплектування;

140 тисяч поліцейських;
160 тисяч чиновників;
15 тисяч прокурорів;
40 тисяч працівників СБУ.
понад 160 тис військових пенсіонерів мобілізаційного віку, які не долучені до служби у війську.
https://tsn.ua/ukrayina/vid-sbu-do-ttsk-viyskovyy-...
Масяня Я• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
скоро взагалі заживемо
Україна та Папуа Нова Гвінея встановили дипломатичні відносини
https://ukranews.com/ua/news/1107646-ukrayina-ta-p...
Масяня Я• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
дик недарма після інституту в податковій працювала)))