Млинці зі смайликом• Изменено 26 сентября в 10:04
Да вы достали с тупостью про цены!
90% авторов и комментаторов ноют о том что они высокие! Да не цены высокие, а доходы у украинцев низкие! Цены ориентируются на доллар, в зелёненьких идут расчёты по всему миру. У большинства низкие доходы, даже очень низкие. Поэтому всем кажется, что цены высокие хотя это не так. Рынок не будет торговать себе в убыток, снизить цены под такие маленькие доходы для них, это автоматом означает уход в минус и банкротство! Цены растут из-за инфляции, это нормальный процесс во всём мире, если инфляция не с приставкой гипер.
Надеюсь хоть кто-то это понимает?
МаксХмара• 26 сентября в 12:47
Ответ дляЗдохниПуйло
Тобто, якщо вам потрібна буде няня, прибиральниця, двірник- ви готові платити їм зп, як айтішникам?
Ето другоє...
коли їй буде потрібно особисто вона буде торгуватись.
ХикориДикори• 26 сентября в 12:47
Ответ дляМаксХмара
Ціни можна знижувати змінюючи політику, звільняючи підприємців від оподаткування. Не давати заробляти олігархам на енергоресурсах, створювати бодай щось в середині країни. Коли в радянському союзі був закритий цикл виробництва як в Китаї, ціни були значно менші, тому що витрат було менше. Якщо банани з Еквадору в нас коштують дешевше яблук, то з економікою і політикою точно щось не так
Так, при союзі ціни були менші, от тільки яблук не було) Тепер про банани. В країнах, де вони ростуть сприятливі кліматичні умови, немає заморозків, дешева робоча сила. І обсяги бананів величезні. Про яблука самі, на контрасті)
МаксХмара• 26 сентября в 12:49
Ответ дляХикориДикори
Були яблука. В нас по селам колгоспних садків повно. Може якісь засушливі регіони і страждали від нестачі але в нас були завжди.
МаксХмара• 26 сентября в 12:51
Ответ дляХикориДикори
Враховуйте логістику ще. Дешева робоча сила, тому що така політика держави.Чому ще порадниці не пропонують еквадорцям змінити професії?
Как_б_не_так• 26 сентября в 12:51
Ответ дляЗдохниПуйло
Прибиральниця і двірник це підробіток. Няня зі знанням англ і авто на повний день отримує від 60 тис. Я працювала колись в податковій після інституту, по вихідних прибиранням підробляла. З´явився стаж, досвід працювала аудитором, паралельно вчилась ресторанному бізнесу. Пішла директором ресторану, згодом відкрила кав´ярню. В минулому році ще одну
МаксХмара• 26 сентября в 12:52
Ответ дляКак_б_не_так
Прибиральниця і двірник це така сама робота як і всі інші.Вони є на підприємствах і в установах і приватних фірмах, пропонуєте платити як керівнику?
Как_б_не_так• 26 сентября в 12:52
Ответ дляМаксХмара
І що там удосконалювати куди рости? Чому там роками сидіти?
Україна понад усе!• 26 сентября в 12:53
Ответ дляМаксХмара
Так получается что привезти бананы с Эквадора дешевле чем, доставить чем яблоко по Украине
ЗдохниПуйло• 26 сентября в 12:53
Ответ дляКак_б_не_так
Скільки отримує директор ресторану?
МаксХмара• 26 сентября в 12:53
Ответ дляКак_б_не_так
Тому що вам вони потрібні. Є завжди попит.
ХикориДикори• 26 сентября в 12:55
Ответ дляМаксХмара
Логістика дешева, тому що обсяги дуже великі.
МаксХмара• 26 сентября в 12:56
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ніж виростити, зберігати і довезти. Не знаю як вирощують банани, скільки потрібно витрат в Еквадорі але їх мабуть небагато і одразу транспортують. Сумніваюсь що там вони лежать на складах.
Україна понад усе!• 26 сентября в 12:58
Ответ дляМаксХмара
Ціни на новий врожай зараз не дуже нижчі за ціни весною
ХикориДикори• 26 сентября в 12:58
Ответ дляМаксХмара
Так, я забула за зберігання) Це також додає в ціну яблук і не мало. Особливо взимку.
МаксХмара• 26 сентября в 12:58
Ответ дляХикориДикори
Скоро в нас зміниться клімат, будемо собі вирощувати місцеві.
ЗдохниПуйло• 26 сентября в 12:59
Ответ дляКак_б_не_так
А ви за зп директора відкрили ресторан? Розкажіть мені...можна детально скільки коштувала оренда приміщення, яку суму ви витратили на професійне обладнання, посуд, уніформи, розпишіть все, скільки ви відкладали з зарплати директора і через скільки ви відкрили ресторан, може ви відкрили будку з кавовим апаратом- я повірю, але не ресторан з зарплати, чи може ви із прибирань назбирали, чи зп у податковій) там взагалі хохма, а не зп.Ви вважаєте, що люди дебет з кредитом не підрахують, коли ви пишете цю ахінею. Аудитори, як і працівники податковою на мінімалках, а прибирання у суботу чужої квартири- то взагалі мега бонус, скільки квартир ви за сб нд могли прибрати?
Україна понад усе!• 26 сентября в 12:59
Ответ дляМаксХмара
Главное что б не оказалось что привозной банан дешевле местного
МаксХмара• 26 сентября в 13:00
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так, тому що ніхто в сади не вкладає. Це дороговартісне, довготривале вкладення. Ніхто цим займатись не хоче.
МаксХмара• 26 сентября в 13:00
Ответ дляУкраїна понад усе!
Все можливо.
ХикориДикори• 26 сентября в 13:02
Ответ дляУкраїна понад усе!
А за скільки ви особисто підете збирати яблука? Мій родич вирощує лохину. Коли сезон закінчується, останню ягоду не збирають, нерентабельно. Бо як порахувати витрати, виходиш у мінус на малих обсягах.
МаксХмара• 26 сентября в 13:03
Ответ дляЗдохниПуйло
Це точно, чого тут тільки не понаписують.))
ХикориДикори• 26 сентября в 13:07
Ответ дляМаксХмара
У продажі?) Так, сади були в радгоспах, тільки з яблук була одна Семеренка взимку, розміром з яйце.
ХикориДикори• 26 сентября в 13:09
Ответ дляМаксХмара
Скоро в нас нічого не буде, бо між виробником і споживачем така довга дорога і на ній поки всім роздаси, немає чим здачу давати.
КоКоКоКоКоКо...• 26 сентября в 13:13
Украина волшебная страна, выбрали в президенты в войну клоуна, а теперь пожинайте плоды, а цены действительно или на уровне или выше чем в Европе на многие продукты, молчу про Америку, а пенсии и зарплаты обнять и плакать 😢 социалка на 0
жируют всякие проходимцы, начиная с вр
ХикориДикори• 26 сентября в 13:18
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
жируют всякие проходимцы, начиная с вр
Остыньте. При олигархическом устройстве страны шансов жить +/- хорошо всем, практически нет. Благодарите Кучму.
Inconvenient• 26 сентября в 14:02
Мы понимаем, что в Украине никогда не было конкуренции, и цены устанавливали монополисты, поэтому они всегда и на все были высокими. У монополистов жадность всегда зашкаливала. Антимонопольный комитет существовал для проформы.
Пи Пи Пилюля• 26 сентября в 14:04
Ответ дляЛижТолько
Ну ок, не пойдете. А если другой работы нет, что делать будете ? И в армии не только убивать нужно. Это огромная система от обеспечения до логистики
Если бы, войну признали войной сразу, стали бы на военные рейки - то все, по своей сути, уже бы работали на армию. И это не продать душу. А совсем другое
А если не возьмут, ни в армию, никуда из-за возраста или здоровья, то двумя руками будешь держаться за низкооплачиваемую работу. Везде, где не посмотришь, в вакансіях открытым текстом пишут до 50 максимум лет, хоть это и запрещено законом. А такие как Вы ещё и пишут про стыдно работать на маленькие деньги. Это по-Вашему воспитателю детсада должно быть стыдно, библиотекарю, медсестре, соцработнику, который старикам продукты носит? От этих людей пользы обществу в разы больше, чем от некоторых высокооплачиваемых. Как язык поворачивается такое писать, зная как в нашей стране оплачиваются социально-важные профессии?
Масяня Я• 26 сентября в 14:09
Ответ дляМаксХмара
Це в принципі неможливо. Всі в армії не будуть ніколи. Зараз там лише мізерна частина. Думаю в поліції і тцк, спецслужбах, на обслуговуванні держави їх значно більше
46 тисяч військових у територіальних центрах комплектування;
140 тисяч поліцейських;
160 тисяч чиновників;
15 тисяч прокурорів;
40 тисяч працівників СБУ.
понад 160 тис військових пенсіонерів мобілізаційного віку, які не долучені до служби у війську.
140 тисяч поліцейських;
160 тисяч чиновників;
15 тисяч прокурорів;
40 тисяч працівників СБУ.
Масяня Я• 26 сентября в 14:11
Ответ дляМаксХмара
скоро взагалі заживемо
Україна та Папуа Нова Гвінея встановили дипломатичні відносини
Масяня Я• 26 сентября в 14:12
Ответ дляМаксХмара
дик недарма після інституту в податковій працювала)))