4есотка• 26 сентября в 10:12

Таке роздають у центрі Дніпра, це нормально? А якщо підлітку?

Вчора таке ось дали мені, і це у центрі Соборний район Дніпра, роздають усім перехожим, поруч школа і ВУЗи
Хочуть підсадити молодь?

Чи я перебільшую? І тут нічого поганого немає?
Повелитель бітка• 26 сентября в 10:13
Ну ви ж визвали поліцію?
Освічую темряву• 26 сентября в 10:14
Тестер чого саме?
Указка• 26 сентября в 10:14
Вы такая вся возмущенная и сознательная, но флаер взяли, и полицию не вызвали.
Щедрик• 26 сентября в 10:14
Что это? Первый раз слышу
автор 4есотка • 26 сентября в 10:14
Ответ дляПовелитель бітка
Ну ви ж визвали поліцію?
Ні, а треба було? Це протизаконно, просто я тільки зараз прочитала,взяла і в карман поклала
ЛижТолько• 26 сентября в 10:14
А що це?
автор 4есотка • 26 сентября в 10:15
Ответ дляОсвічую темряву
Тестер чого саме?
Всякі типу ’їстівні’ продукти, у складі канабіол
Повелитель бітка• 26 сентября в 10:15
Ответ для4есотка
Та в принципі теми на порадниці достатньо
А я нівроку• 26 сентября в 10:15
Ответ для4есотка
Так прям зараз йдіть у поліцію.
Самоучка• 26 сентября в 10:15
Вызывайте полицию.
Сообщите директору школы.
Сфотографируйте или снимите на видео тех, кто раздаёт.
автор 4есотка • 26 сентября в 10:16
Ответ дляУказка
Я ж пишу, що навіть не дивилася, тільки зараз прочитала, вирішила подивитися що то таке
Освічую темряву• 26 сентября в 10:16
Ответ для4есотка
Канабіс, наркота якась чи що?
МинерАлочка• 26 сентября в 10:16
Ответ для4есотка
А хіба вони зараз не офіційно продаються? Он у Єві маска для волосся з канабісом.
автор 4есотка • 26 сентября в 10:17
Ответ дляСамоучка
Вызывайте полицию.
Сообщите директору школы.
Школа просто поруч ґ, не на території самої школи
автор 4есотка • 26 сентября в 10:17
Ответ дляОсвічую темряву
Канабіс, наркота якась чи що?
Мабуть так
автор 4есотка • 26 сентября в 10:18
Ответ дляМинерАлочка
Не знаю, то канабіс, а це канабіол
І я сумніваюсь, що це щось хороше, особливо з приміткою - тестер безкоштовно, тобто хочуть підсадити
Освічую темряву• 26 сентября в 10:18
Ответ для4есотка
Мабуть так
Ну ви ж не знаєте точний склад, тому повідомити поліцію можна
Хоча якщо це роздають то воно явно не заборонене
Освічую темряву• 26 сентября в 10:19
Ответ для4есотка
Не знаю, то канабіс, а це канабіол
До канабісу немає звикання фізичного як до наркотичних засобів
автор 4есотка • 26 сентября в 10:20
Ответ дляОсвічую темряву
Чому? Роздають листівки, на це дозвіл не потрібно, але навіть якщо законно, все одно це жах
Написано ж, тестер безкоштовно, молоді буде цікаво, почнуть продавати, потім може бути залежність

Хоча пишуть типу від тривожності і для сну, але мабуть так заманюють
автор 4есотка • 26 сентября в 10:20
Поговоріть зі своїми дітьми, щоб були обережні!
МинерАлочка• 26 сентября в 10:21
Ответ для4есотка
Не знаю, то канабіс, а це канабіол
Я не спеціаліст у цьому і канабіс від канабіолу не відрізняю, але зараз інтернет-магазинів з такою продукцією валом. Може це реклама магазину? Навряд чи підсадити хочуть.
Весотехник• 26 сентября в 10:22
Вироби з екстрактом конопель у певній мірі не викликають звикання, не загрожують життю і більше того навіть можуть бути корисні. Погугліть, є купа ліків зроблених на коноплі. Автор, по факту ларьки з цигарками несуть таку ж саму загрозу. Не нервуйте
Освічую темряву• 26 сентября в 10:22
Ответ для4есотка

Ну автор камон) я з 13 років пробувала в гуртожитку не тільки канабіс. Ми курили траву, їли терен, дурман
Ніхто не став наркоманом, хоча шанси були великі. Тому це все блаж про підсадити. Хто має стати наріком той ним стане
Самоучка• 26 сентября в 10:23
Ответ дляОсвічую темряву
Звикання дійсно немає.
Але є тяга к тому, щоб посилити еффект і от тоді вже починаються сильніші наркотики.
Всі героїнові наркомани колись почали з травки. Ніхто герич собі з першого разу не коле.
автор 4есотка • 26 сентября в 10:23
Ответ дляМинерАлочка
Там адреса фізичного магазину (чи що воно там) і сайт є, навіть якщо це не заборонено, все одно погано, особливо для молоді
І така листівка, з якої нічого не зрозуміло
Не написано прямо що саме
Соседушка• 26 сентября в 10:24
На що підсадити? По-перше роздають лише повнолітнім. По-друге cbd не є наркотично речовиною
Не вмію заміряти• 26 сентября в 10:24
Ответ для4есотка
В Києві теж такі роздають. Мені вже 2 рази дали.
автор 4есотка • 26 сентября в 10:24
Ответ дляВесотехник
А чому тоді на пишуть це прямо
Ну от є листівка - курси англійської мови, так і написано
В тут нічого
МинерАлочка• 26 сентября в 10:25
Ответ для4есотка
Не написано прямо що саме
Я думаю, це все в межах закону. Електронні сигарети теж спочатку бігали рекламували з листівками. Не думаю, що у тієї продукції є перевищення дозування.
Шкварочка• 26 сентября в 10:25
Ответ для4есотка
Не знаю, то канабіс, а це канабіол
Подсадить ? Вы значение слова ’тестер’ знаете ?