Слухи-руки не распускаю• 26 сентября в 10:40
Що зробити з лимонами, якщо їх багато і боюсь, що зіпсуються?
Отжигающая• 26 сентября в 10:41
Курд, джем, наквасити. В відділі для овочів лимони довго зберігаються
Морская свинка• 26 сентября в 10:42
Нарізати кружечками, скласти в банку і щедро засипати цукром. Зберігати в холодильнику.
Дівчина Гілмор• 26 сентября в 10:46
Лимонуху, кекс лимонний, торт лимонно творожний, джем лимонний. Зайдіть на ютуб та тікток там багато рецептів з лимонами
Бодіпозітівна• 26 сентября в 10:49
Наморозьте порційно, можна додати м´яту, її зараз ще повно. Взимку зробите лимонад.
Дякую_аж_підскакую• 26 сентября в 11:07
Я покупаю много и давлю сок, замораживаю в форме для льда. Использую когда нужен лимонный сок, для авокадо, например, или в соус, маринад, желе.
ПоЗиТиВнАя• 26 сентября в 11:34
У меня пару штук в морозилке, когда хочу чай, достаю отрезала сколько нужно и назад
Дикая Роза• 26 сентября в 11:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Спасибо за идею. Не пробовала.
andrey_spec• 26 сентября в 12:53
Заморозити, або почистити і заморозити. Потім, коли потрібно, потроху відрізати від замороженого. Варіант на багато років.
Бесконечность-не предел• 26 сентября в 13:08
Ответ дляЛЮБА
Лимончелло , кожура настаивается на водке , сок затем идет в сам ликер , на пол литра водки надо 1 кг лимонов
А сколько сахара нужно? Если нужно вообще