Сметчица• 26 сентября в 11:20

Чем отмыть такое окно на сьеме?

это его не раскрутить? и чем отмыть качественно?
автор Сметчица • 26 сентября в 11:20
фото
Глубоководная селедка• 26 сентября в 11:22
Це звичайний бруд. Ніяких спец засобів не треба. Можете взяти любий для вікон.

А для чого вказувати, що це оренда?
Цветов Мне срочно• 26 сентября в 11:27
Ответ дляГлубоководная селедка

А для чого вказувати, що це оренда?
Щоб не набігли милі жіночки і не почали розказувати автору, яка вона хазяйка
Пушап Мі мі• 26 сентября в 11:27
Ответ дляГлубоководная селедка

А для чого вказувати, що це оренда?
чтоб не стыдили, что автор засранка
знаем мы тут местных экспертов, советов ноль, зато обисрать за милое дело
автор Сметчица • 26 сентября в 11:29
Ответ дляЦветов Мне срочно
Саме так 😅
автор Сметчица • 26 сентября в 11:29
Ответ дляПушап Мі мі
чтоб не стыдили, что автор засранка
Именно
Зоряний Шлях• 26 сентября в 11:30
Его и красить пора ..
автор Сметчица • 26 сентября в 11:32
Ответ дляЗоряний Шлях
Его и красить пора ..
да мы на полтора месяца
Цветов Мне срочно• 26 сентября в 11:32
Все таки розкрутити вікно треба , але не думаю , що вам якісь спецзасоби потрібні, щоб скло помити. І покрасити, як вище писали, теж дуже не завадить
Крошечка-хаврошечка• 26 сентября в 11:32
Эти рамы должны выниматься. У бабушки были такие двойные окна. Я мыла моющим для посуды, потом спреем для стёкол натирала. Как вмпомню каникулы у бабушки, аж вздрагиваю.
Крошечка-хаврошечка• 26 сентября в 11:34
Ответ дляЗоряний Шлях
Его и красить пора ..
Они на съеме, может хозяева против будут.
Язвочка• 26 сентября в 11:34
Уксуса можно добавить в воду
Налитое яблочко• 26 сентября в 11:35
Ответ дляСметчица
да мы на полтора месяца
Не оправдывайтесь мне здесь писали шо могла б и обои переклеить на сьеме, придурошных полно
вентиляторная• 26 сентября в 11:36
Ніяк. Всередині засрали мухи, туди не дістатися, вже якось змиріться і занавісьте фіранками.
Блондинка в Законе• 26 сентября в 11:36
Ответ дляСметчица
да мы на полтора месяца
То не парьтесь. Помити зверху і все
автор Сметчица • 26 сентября в 11:36
Ответ дляНалитое яблочко
Це точно) як би ж не война не пришлося б скитатися 😭
вентиляторная• 26 сентября в 11:38
І не вздумайте його розкручувати (хоча мені здається там глухе вікно, яке і не відкривається і не розкручується), бо воно або в руках розсипеться, або назад не закрутиться, таке хліпеньке.
Зоряний Шлях• 26 сентября в 11:39
Ответ дляСметчица
да мы на полтора месяца
Тогда не напрягайтесь
Зоряний Шлях• 26 сентября в 11:40
Ответ длявентиляторная
Это точно
вентиляторная• 26 сентября в 11:40
По ходу 75 % порадниць не бачили в очі старих дерев´яних вікон і думають, що їх питали про хімічні засоби для миття :)
автор Сметчица • 26 сентября в 11:41
Ответ длявентиляторная
ну так, зверху помию і все
Налитое яблочко• 26 сентября в 11:47
Ответ длявентиляторная
То элита
вентиляторная• 26 сентября в 11:49
Ответ дляНалитое яблочко
То элита
Це молодь :)
Счастье_же_вот_оно• 26 сентября в 11:50
Ответ дляСметчица
ну так, зверху помию і все
Автор, не здумайте мити засобом для миття посуди, бо його потрібно повністю змивати водою до скрипа. Ви замучитесь змивати. А піна буде й буде...
Якщо залишиться трохи засобу на склі, то все до нього буде липнути.
Рекомендують із клінінгу добавити в воду оцет. Можна також нашатир.
Можна спеціальні засоби для миття скла, але можна і без них обійтися.
Бандитка Сью• 26 сентября в 11:51
Ответ длявентиляторная
Ну,чего не бачили.Правда,большинство из них стянуто болтами и их легко раскрутить.Тут не понятно,можно в середину добраться или нет.О,спец синемордые уже нарисовался
Счастье_же_вот_оно• 26 сентября в 11:51
Ответ длявентиляторная
Це молодь :)
Скоріш за все то *’молодь’*.
автор Сметчица • 26 сентября в 11:53
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
дякую
жижифреймут• 26 сентября в 13:19
А хто підскаже, чим ви миєте вікна з вулиці на сьомому поверсі будинку? Яку швабру купити?
автор Сметчица • 26 сентября в 13:56
Ответ дляжижифреймут
ой, не ризикуйте, ну його
Счастье_же_вот_оно• 26 сентября в 14:05
Ответ дляжижифреймут
У мне 22-й поверх. Мию шваброю для вікон з телескопічною ручкою.
В кімнаті вікна відкриваються в середину.
А ось на лоджії два крайніх вікна ’глухі’. Приходиться ставати на табуретку і тягнутися.
Мию всі вікна два рази на рік - весною та восени. Буває, що ще серед літа, але рідко.