Пез Году Неделя• 26 сентября в 16:39
Девочки, посоветуйте
Есть яблоки, творог, молоко, яйца.. еще чет может есть. Хочу испечь что то прикольное. Не знаете что из этого можно? Только не запеканку и не шарлотку..
Без QR коду• 26 сентября в 16:41
Що б ви не спекли з цим набором продуктів - воно буде на смак як запіканка чи шарлотка, то навіщо вигадувати велосипед :)
Ждун с Нибиру• 26 сентября в 19:33
Подивіться у тіктоці чи інста Печиво з яблуком, корицею і сиром. Мене зацікавило, бо трохи незвичне: напівбулочки, напівпечиво і обкочуєтьсяу цукрі з корицею, мені здається, це буде дуже смачно і ароматно