Пез Году Неделя• 26 сентября 2025

Девочки, посоветуйте

Есть яблоки, творог, молоко, яйца.. еще чет может есть. Хочу испечь что то прикольное. Не знаете что из этого можно? Только не запеканку и не шарлотку..
Без QR коду• 26 сентября 2025
Що б ви не спекли з цим набором продуктів - воно буде на смак як запіканка чи шарлотка, то навіщо вигадувати велосипед :)
Ждун с Нибиру• 26 сентября 2025
Подивіться у тіктоці чи інста Печиво з яблуком, корицею і сиром. Мене зацікавило, бо трохи незвичне: напівбулочки, напівпечиво і обкочуєтьсяу цукрі з корицею, мені здається, це буде дуже смачно і ароматно