Кеосян Маргошин - чорнороте опудало - нарешті здохло. Маргоші буде гарна новина до всіх її проблем. Вона точно тому богу молиться?
diamond_shop• 26 сентября 2025
Ответ дляoboeva
Думала пуйло
теж думала, аж зраділа була, але потім подумала, надто гарно була б новина
SantaMonika• 26 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Ці всі іздиханія навколо особи путіна дуже радують на фоні його навязливих думок жити до 150 років
Уже в маргоші все було щоб жити довго
Але бог не тімошка
Уже в маргоші все було щоб жити довго
Але бог не тімошка
Чомусь цей Бог дозволяє вбивства українців. Доволі спокійно. Включаючи дітей
SantaMonika• 26 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Бо цей світ нам для науки а не добра, щастя і вічного життя
То яку науку отримає двомісячне дитя після прильоту ракети ?
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
Ви не там винних шукаєте. Хоча звинуватити Бога, то найпростіше, найпримітивніше і найтупіше в цій ситуації. І головне ніякої особистої відповідальності.
diamond_shop• 26 сентября 2025
чесно кажучи, найкоротша відповідь на вашу тему, авторе
знов не той здох!
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
Нажаль отримають його батьки. Це їх відповідальність.
SantaMonika• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Моя опонент там хвалила Бога за цю смерть. А, за що? Чувак той прожив нормальне життя, не бідне
Скільки йому так було ? Під 60?
Десь так, не знаю.
Скільки йому так було ? Під 60?
Десь так, не знаю.
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
Скільки йому так було ? Під 60?
Десь так, не знаю.
Скільки йому так було ? Під 60?
Десь так, не знаю.
За те що одним покидьком стало менше. Якби він помер від кулі, можна хвалити виконавця. Тут все логічно, але я не впевнена що то Бог забрав. Такі і там непотрібні.
SantaMonika• 26 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Смерть у цьому житті не найгірше шо з людиною може случиться.
Бути в полоні, бути битим фізично і током, ізнасілованим чи попасти в рабство. Купа варіантів
Тут погоджуюсь
А конкретно цьому - то за щастя, бо вже давно не жив толком
SantaMonika• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Які? Якщо мама теж померла
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
Які? Якщо мама теж померла
Суспільство має робити висновки з цих смертей, люди мають бути кращими. Мають вмикати мозок і думати що вони накоїли. Але нажаль людство примітивне і жорстоке. Нічого не змінюється.
Поля Дяченко• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Думаєте святкує?
Ну, да. Бобёр, небось, праздничный и по -нарядному фаршированный
SantaMonika• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Так отож
ReintTycha• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Не сперечаюсь але як ви собі це уявляєте якщо вони не здихатимуть? Може не воювати, головне щоб війна закінчилась? Де логіка?
Воювати?
Багато ми вже відвоювали?
Окрім місць на цвинтарях
Бо навіть Німеччина визнала, що ална безсила у війні проти рашки
Багато ми вже відвоювали?
Окрім місць на цвинтарях
ReintTycha• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Мене вже тут заблокували всі фанати’ до останнього українця ’
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
А я тут до чого? Що по вашому треба було робити 24 лютого 22 року?
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Ваші варіанти.
ReintTycha• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Ваші варіанти.
Домовлятися
Або- буле Україна без нас, українців.
ReintTycha• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Ваші варіанти.
Знаєте, то як ситуація за межі з дитинства Що між городами. Сусіди були ладні повбивали один одного
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Домовлятися
Або- буле Україна без нас, українців.
Коли саме? В який момент потрібно було домовлятись? Я вважаю що політика могла бути іншою і Кучмі з Ющенко це вдавалось. Але я не обирала цю владу. Не до мене ваші претензії, не за адресою.
ReintTycha• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Ні. Я не до Вас претензії- ні в якому разі.
До себе, до своїх батьків. Отак ми наобирали.
Хоч я не голосувала за Зеленського. Я -,фанатка Юлі. Але віддала тоді голос Порошенку в 2 турі. Хос і не люблю порошенка
ReintTycha• 26 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
А домовлятися тре зараз. Інакше- дупа нам, хто в Україні
Natalia505• 26 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Навіщо? В них все добре.Ми повільно перетворюємося на Монголію.