Кеосян Маргошин - чорнороте опудало - нарешті здохло. Маргоші буде гарна новина до всіх її проблем. Вона точно тому богу молиться?
ReintTycha• 26 сентября в 19:25
Ответ дляNatalia505
Навіщо? В них все добре.Ми повільно перетворюємося на Монголію.
А може хм так добре жити- що ми нічого не чуємо про них
ReintTycha• 26 сентября в 19:25
Ответ дляNatalia505
Бо не вірю в тібайки про юрти
ReintTycha• 26 сентября в 19:29
Ответ дляNatalia505
На вумен .ру. є теми про монголію..не все так @|гово
Wendy Rhoades• 26 сентября в 19:43
Ответ дляReintTycha
Для Маргарити- так. Для нас- нічого не змінить.
А вона просто продаднажна журналюга Яких і в нас на марафоні достатньо
Ви думаєте такі, як вона вміють горювати?
Сумніваюсь.
ReintTycha• 26 сентября в 20:01
Ответ дляWendy Rhoades
Сумніваюсь.
Болить усіх. Просто не всі то показують
ReintTycha• 26 сентября в 20:03
Ответ дляЮния13
здесь в видео она говорит, что если он умрет, она пойдет на войну...ну что ж ждем...а вообще по комментариям,с этого видео, ни одно сочувствующего коммента...это ж надо так жизнь прожить...
Ага. Куля в лоб.
Щось таке вже було в Україні.
І ми ща то голосували
Щось таке вже було в Україні.
І ми ща то голосували
Поля Дяченко• 26 сентября в 21:16
Ответ дляЮния13
Хайпится она. Небось , уже бобра праздничного под соусом из колорадских жуков готовит.