Залізна тьотя• 27 сентября 2025

Утром проснулась руку не могу согнуть в этом месте

Шевелю ею и чувствую жуткую боль - тянет, ноет
Болит одним словом
Сонячний зайчик• 27 сентября 2025
У мене також таке вже деякий час. Потім вдень трошки легше. І пальці на ріці німіють... Треба до лікаря
Пані з калабані• 27 сентября 2025
Тунельний синдром?
Багато за комп´ютером працюєте?
Сонячний зайчик• 27 сентября 2025
Ответ дляПані з калабані
Тунельний синдром?
Багато за комп´ютером працюєте?
А що це за синдром такий?
Пані з калабані• 27 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
А що це за синдром такий?
Тунельний синдром руки, відомий також як синдром зап´ястного каналу, виникає через здавлення серединного нерва в зап´ястному каналі, що призводить до болю, оніміння та слабкості в пальцях, кисті та руці. Симптоми включають поколювання, печіння, порушення рухливості та слабкість, а також можуть посилюватися під час виконання монотонних дій за комп´ютером, водінням або тривалого утримання руки в незручному положенні.
Сонячний зайчик• 27 сентября 2025
Ответ дляПані з калабані
Також вже почитала.
Дякую. Таки воно.... Це я про себе
ЯсноВидящая• 27 сентября 2025
Намажте мазʼю з діклофенаком - пройде.