тянитолкайка• 27 сентября в 11:33

Кухонна витяжка (купольна).

Всім привіт.
Порадьте, будь ласка, якісну кухонну витяжку (купольна, пристінне кріплення).
Буду вдячна за вектор по конкретним маркам та моделям, якими ви задоволені.
Дякую🌷
ЗабежАЛОЧКА• 27 сентября в 11:34
А це купольна?
В мене така труба Еліка
автор тянитолкайка • 27 сентября в 11:37
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А це купольна?
В мене така труба Еліка
На сайті Фокстроту витяжки, які мають пристінне кріплення, - в розділі ’Купольні’. Пристельове - ’Острівні’.
Намагаюся розібратися в них)

Якщо задоволені своєю витяжкою, поділіться, будь ласка, назвою моделі.
Дякую.
ЗабежАЛОЧКА• 27 сентября в 12:50
Ответ длятянитолкайка
Намагаюся розібратися в них)

Дякую.
Я навіть не знаю де вам назву знайти. Куплена вона 6 років тому. ТМ Elica , їх видів не так і багато, я дивилась. Можливо мою модель вже і не випускають. Задоволена
автор тянитолкайка • 27 сентября в 12:52
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Дякую🩷