Крию матом страшно• 27 сентября 2025

Все таки я негарна якщо зі мною ніхто не знайомиться

Дійшла я до такого висновку. Вже скільки років без пари, наче і доглядаю за собою, роблю макіяж, але уваги як такої не маю
автор Крию матом страшно • 27 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Ви знущаєтесь?? Та я вам правду кажу. Він мені життя зіпсував. Це мале зло. Йому ще так мало років, а вже мені вирвані роки робить. 14 років, а я вже терпіти це не маю сил.
Я перепрошую💗
Крижана бурулька• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Але були випадки, коли не знаючи дівчину хлопець підходив, він же нн знав її характер
Не знав звичайно
Покажіть фото) не вірю, троль
Ответ дляКрижана бурулька
Не знав звичайно
Покажіть фото) не вірю, троль
Ви серйозно не вірите що є дівчата з якими не знайомляться? До яких не підходять? Єєєє
Юпитерная• 27 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Не знав звичайно
Покажіть фото) не вірю, троль
Дитину свою тут виставляти? Можете не вірити, але він зло, такий як його батько. Гени не задавиш. Він просто зло.
Светік• 27 сентября 2025
Та то від того не залежить. То має бути якийсь внутрішній магніт. Я теж така, як ви. Залицяльників було пальців однієї руки вистачить. Але чоловіка зустріла, коли мені було 21 рік. Зустрічались 3 місяці. Потім 5 років не бачились. І у майже мої 28 років народилась наша донечка.
Дівчина Гілмор• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
В кафе, в транспорті, в парку
Адекватні я не бачила щоб так зараз знайомились
Крижана бурулька• 27 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Ви точно мені зараз хотіли відповісти?)
Юпитерная• 27 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Ви точно мені зараз хотіли відповісти?)
То я думала, що то ви мені пишете.
курасаны• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
А що по інтернет знайомствах? Ні разу ніхто не писав, навіть турки?
Крижана бурулька• 27 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
То я думала, що то ви мені пишете.
Ответ дляДівчина Гілмор
А де знайомляться адекватні?
Ответ длякурасаны
Та писали турки, і німці писали😁 Але то так був легкий флірт. На тіндері, та баду я видалилась через два тижні
Дівчина Гілмор• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
А де знайомляться адекватні?
Мені здається зараз адекватних взагалі немає 😄
Дівчина Гілмор• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Чого видалилися?
Ответ дляДівчина Гілмор
Може бути) але тим не менше бачу багато пар
Жена брата Админа• 27 сентября 2025
Беріть бика за роги - знайомтесь першою) якщо страшно - сходіть спочатку на акторські курси, щоб прокачати впевненість у собі)
Треба щось робити, працювати над собою, а не сидіти з сумним лицем і чекати незрозуміло чого.
Коли у громадському місці чоловік дивиться на вас, ви йому посміхаєтесь?
Ответ дляДівчина Гілмор
Чого видалилися?
Була переписка з одним хлопцем, на 3 роки старший від мене. Наче й все ок, але відчувала що от не моє і все, що не готова далі продовжувати. Потім інший написав, запитував з якого я берега і тд. Короче посиділа я там та і перестала
Пацака-задирака• 27 сентября 2025
внимание - это еще и про умение себя вести и легкость
Дівчина Гілмор• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Я теж бачу, але як казав мій психолог, це не показник того, що хтось з них адекватний. Багато пар зараз знаходиться в абьюзивних стосунках.
Ответ дляЖена брата Админа
Ні, в мене покер фейс, я відвожу очі
Ответ дляДівчина Гілмор
Але ж є і адекватні) напевно
Жена брата Админа• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ні, в мене покер фейс, я відвожу очі
Ви б підійшли знайомитись до хлопця, якби у нього був покерфейс?
Проведіть експеримент - почніть посміхатись чоловікам, коли вони на вас будуть дивитись. Почніть хоча б з малого. Чоловік підходить знайомитись, коли бачить доброзичливість і зацікавленість, а не покерфейс.
Ответ дляЖена брата Админа
Я коли посміхаюсь лице якесь дебільне😅
Едимнаморе• 27 сентября 2025
зі мною ніколи не знайомились на вулиці. один-єдиний раз хлопець напідпитку підкотив до мене в метро, він був симпатичний і ми з ним зустрічались потім.
але це якийсь був виняток. зазвичай молоді люди знаходять один одного на навчанні, на роботі, в компаніях знайомих. це тільки окремі дівчата світять так, що на них всі злітаються, як мотильки.
а ви подивіться, скільки потороч он ходять з колясками, хтось же на них звернув увагу, хоча вони ну геть непривабливі зовні.
знайомтесь і ви десь інде, не в транспорті. хто там в тому транспорті їздить із прилічних мужчин))
АсобеннАя• 27 сентября 2025
Може й добре що не підходять, є знайома Лідка, фігура як тумбочка, циган- батько, зато цицьки 10 розміру, як йде по вулиці, трясе ними в прямому сенсі- мужики всі аж біжать знайомитись, родила недавно 5 дитину в селі біля Гонноверу від сусіда- таджика, в якого є громадянство, щоб залишитись якщо будуть виганяти
Ответ дляЕдимнаморе
Тобто по вашому нормальний хлопець не буде їздити на метро/ в автобусі?
Ответ дляАсобеннАя
Чого тільки не почуєш на порадниці🤣
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Я коли посміхаюсь лице якесь дебільне😅
хто вам таке сказав.
я вже розказувала, і мабуть не раз, що хлопцеві треба давати якесь заохочення, якийсь привід, щоб він не боявся з вами знайомитись. раніше дами впускали рукавичку. ви можете хоча б усміхнутися. ну, не знаю, підморгніть чи що) як не хочете усміхатися)
Жена брата Админа• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Я коли посміхаюсь лице якесь дебільне😅
Це на вашу суб´єктивну думку воно дибільне, чоловікам ваша посмішка може бути гарною і милою.
Коротше кажучи, у вас дуже багато загонів, які було б непогано розгребти. Можна звернутися до психолога (або на групову терапію), є навіть психологічно-акторські курси.
АсобеннАя• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Чого тільки не почуєш на порадниці🤣
Вона ще й любить ходити з декольте до пупка
Краще рідко знайомитися з нормальними, чим якийсь непотріб липне
Вона зараз на безкоштовних харчах погладшала, то груди вже 12 розмір, але не в них щастя, повірте