Крию матом страшно• 27 сентября 2025
Все таки я негарна якщо зі мною ніхто не знайомиться
Дійшла я до такого висновку. Вже скільки років без пари, наче і доглядаю за собою, роблю макіяж, але уваги як такої не маю
Крию матом страшно
• 27 сентября 2025
Ответ дляЕдимнаморе
хто вам таке сказав.
я вже розказувала, і мабуть не раз, що хлопцеві треба давати якесь заохочення, якийсь привід, щоб він не боявся з вами знайомитись. раніше дами впускали рукавичку. ви можете хоча б усміхнутися. ну, не знаю, підморгніть чи що) як не хочете усміхатися)
Я не вмію підмигувати навіть
Крию матом страшно
• 27 сентября 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Це на вашу суб´єктивну думку воно дибільне, чоловікам ваша посмішка може бути гарною і милою.
Коротше кажучи, у вас дуже багато загонів, які було б непогано розгребти. Можна звернутися до психолога (або на групову терапію), є навіть психологічно-акторські курси.
Та загони є, які заганяють. Але зовнішність теж бажає знати кращого
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Тобто по вашому нормальний хлопець не буде їздити на метро/ в автобусі?
та чого ж, буде)
сама особисто читала в інтернетах як мужик здав машину в ремонт і їхав в метро. казав, що у нього аж очі розбігалися))
в метро є нормальні чоловіки, а от в маршрутці немає)
хіба що молоді-перспективні)
Крию матом страшно
• 27 сентября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Вона ще й любить ходити з декольте до пупка
Краще рідко знайомитися з нормальними, чим якийсь непотріб липне
Вона зараз на безкоштовних харчах погладшала, то груди вже 12 розмір, але не в них щастя, повірте
В мене теж подруга є, красива, струнка. І ось га неї завжди звертали увагу, кликали то на каву, то в кіно. Я була в тіні постійно. А вона експерементувала з знайомствами на сайтах, за тиждень могла сходити на 10 побачень, шукала своє. І чим ці побачення закінчувались? Одноразовими зустрічами для сексу. Інколи я навіть і рада що мене апріорі не використають для сексу
Крию матом страшно
• 27 сентября 2025
Ответ дляЕдимнаморе
та чого ж, буде)
хіба що молоді-перспективні)
Я маршрутки не люблю, ними ну дуже рідко катаюсь. Метро люблю, там такий потік людей
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
та пофіг на ту зовнішність. я вже вам писала, які в нас в офісі жаби замужем і з дітьми. на них реально страшно дивитись, а хтось же з ними одружився і дітей завів. і любить їх, таких.
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
ну то наступного разу, як на вас хтось дивитиметься (симпатичний), то ви не робіть покерфейс, а якось все-таки посміхніться йому.
або волосся своє поправте так, щоб видно було зап´ястя. це сексуально.
дивіться йому в очі хоча б.
ну, треба ж щось робити) крім як на порадниці топіки строчити)
дивіться йому в очі хоча б.
Крию матом страшно
• 27 сентября 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Може вони в шлюбі жабами стали?
Крию матом страшно
• 27 сентября 2025
Ответ дляЕдимнаморе
дивіться йому в очі хоча б.
А раптом він просто буде дивитись, а я як дурепа либитись буду?
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
ну то й що? може, у вас просто настрій хороший) і музика весела в навушнику. вам же зарплату за це не знімуть))
Жена брата Админа• 27 сентября 2025
Вам вже мільйон порад тут написали, а вам все не те. Що ви хочете почути від нас? Чи тема просто понити?
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Може вони в шлюбі жабами стали?
якщо у людини немає підборіддя, то його немає) ні до шлюбу, ні після))
так само з вирячкуватими очима)
прищавою шкірою, зубами, які стирчать вперед, і ріденьким масним волоссям)
талія, то дійсно, прєходящє)
так само з вирячкуватими очима)
талія, то дійсно, прєходящє)
Сиамская сороконожка• 27 сентября 2025
Ответ длякурасаны
Ну от, пушапчиком поправте і вперед)
дело в энергетике а не в пушапе
Сиамская сороконожка• 27 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
если вы даже на этот минимум не готовы, то какие вам знакомства...?
Сиамская сороконожка• 27 сентября 2025
Ответ дляЕдимнаморе
чувствуется неудовлетворенность в вас собственной личной жизнью
Едимнаморе• 27 сентября 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
я вже тут не хочу нічого писати про себе від слова зовсім.
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
дело в энергетике а не в пушапе
Енергетика через екран не передається. Але автор інтернет знайомства не полюбляє
Сиамская сороконожка• 28 сентября 2025
Ответ длякурасаны
А в житті боїться посміхнутися, тобто замкнуте коло
Стефанія• 03 октября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Та, нііі. Мені 30 ще немає навіть)
Не родись красивой, а родись активной! (с)