Кудесница_с_пургеном• 27 сентября в 21:45

Буси в Закарпатті

Хто зараз там проживає, яка ситуація з цим?Чи правда те, що хапають людей з правом на відстрочку, щоб розібратися чи справжні документи?
Инста_Богиня• 27 сентября в 21:46
Ви з якою ціллю цікавитеся?
Опля Картопля• 27 сентября в 21:47
я вам больше скажу - в учебке сидят с отстрочкой, и правды добиться никто не может
Не пириживай• 27 сентября в 21:48
Правда
автор Кудесница_с_пургеном • 27 сентября в 21:48
Ответ дляОпля Картопля
Жесть какая:( Даже с адвокатом нереально?
Опля Картопля• 27 сентября в 21:49
Ответ дляКудесница_с_пургеном
ну вот бьются - а время идет
шок конечно
автор Кудесница_с_пургеном • 27 сентября в 21:50
Хотела отправить ребенка отдохнуть с папой, у которого есть отсрочка и знакомые отговаривают.
БезникаЯ• 27 сентября в 21:50
Если бы это было правдой, то на улице не было бы мужчин. Если они есть , значит это неправда.
Не їм після шостої• 27 сентября в 21:53
Тут не тільки буси, а навіть поліція з силовиками у масках чоловіків ловлять, застосовують дрони щоб виявляти, а потім ловлять. Ще й собак використовують.
Не їм після шостої• 27 сентября в 21:54
Ответ дляБезникаЯ
Дарма смієтесь. В нас тут ловлять усіх, особливо туристів з родинами, які на відпочинок приїхали, можуть навіть інвалідів та з бронею забрати. Були такі випадки неодноразово
черная мамба• 27 сентября в 21:55
Ответ дляОпля Картопля
Так информацию в Резерве меняют на ходу и тоже добиться ничего нельзя. Это ужас что творят ((
БезникаЯ• 27 сентября в 21:55
Ответ дляНе їм після шостої
Застосовують брони - це що таке?
Опля Картопля• 27 сентября в 21:55
Ответ длячерная мамба
ухылянт и все
автор Кудесница_с_пургеном • 27 сентября в 21:55
Ответ дляНе їм після шостої
Це реально шок Знаю, що ще пару років тому Закарпатті прямо вулиці перекривали в селах, всі машини обшукували в пошуках чоловіків
БезникаЯ• 27 сентября в 21:56
Ответ дляНе їм після шостої
Може відстрочки не були оформлені належним чином?
Ловлять лише приїжджих, в місцевих не чіпають?
черная мамба• 27 сентября в 21:56
Ответ дляОпля Картопля
ухылянт и все
Такие историю знаю со знакомыми, что на голову не налазит. А сколько там с бронью - тоже инфа вся поменяна.
Не їм після шостої• 27 сентября в 21:56
Сама неодноразово бачила як з потягів дурників знімали, коли ті до нас на відпочинок їхали. Концтабор
Лялькодзьоб• 27 сентября в 21:56
Мы ездили в том году,мужа один раз остановили ,когда с пригородного поезда сходил.Все перепроверили и отпустили.Но ьыло страшно
-Ань-• 27 сентября в 21:57
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Папу в ТЦК, дитину на органи. Один з можливих сценаріїв.
На тому світі відпочинуть.
БезникаЯ• 27 сентября в 21:58
Ответ дляЛялькодзьоб
А в Вашем городе мужа не останавливают?
Не їм після шостої• 27 сентября в 21:59
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Зараз усе набагато гірше, ще й через забори лазять до будинків, а собак стріляють. Ось так у сімейних трусах і забирають чоловіків. Тут якось заховатись неможливо, тільки круті та заможні нічого не бояться
БезникаЯ• 27 сентября в 21:59
Ответ дляНе їм після шостої
Ви не фантазуєте?
-Ань-• 27 сентября в 22:00
Ответ длячерная мамба
В цьому прелість електронних реєстрів, електронних документів - хто ними володіє, той може безліч раз виправляти і покращувати дані.
Лялькодзьоб• 27 сентября в 22:00
Ответ дляБезникаЯ
А в Вашем городе мужа не останавливают?
Редко,но как то спокойно,если что керивнику может позвонить.А там хрен что докажешь
Дуняша• 27 сентября в 22:00
Ответ дляНе їм після шостої
Моему коту исполнилось 18, его мобилизовали. Поэтому не только собак используют, котов тоже.
-Ань-• 27 сентября в 22:00
Ответ дляОпля Картопля
ухылянт и все
Опля Картопля• 27 сентября в 22:01
Ответ для-Ань-
фото
Да. Примерно так и есть. Бедные парни.
черная мамба• 27 сентября в 22:02
Мы живем в концлагере. Знаю как у человека крыша поехала на этой почве. Это ужасно все и очень страшно ((
Не їм після шостої• 27 сентября в 22:02
Я не хочу щоб чоловіки гинули. Навіть стала жаліти якихось пияк чи зеків, усі хочуть жити, навіть тих кого ненавиділа зі своїх знайомих зараз жалію. Ось такою чуттєвою я стала.
черная мамба• 27 сентября в 22:03
Ответ дляНе їм після шостої
Потому что от людей забрали право на жизнь.
БезникаЯ• 27 сентября в 22:03
Ответ дляНе їм після шостої
Дрони мабуть на кордоні використовують, щоб не тікали.