ДлинноНожка• 28 сентября в 10:44
Як знайти нормального стоматолога, щоб не боятися, що вирве все зайве?
Українська Мрія• 28 сентября в 16:45
Ответ дляГостра на язик
То чому не даєте? Мені Полтава не потрібна, а комусь може знадобитись. Тільки контакти конкретних лікарів, а не клініки. Клініка нікого не лікує, лікують конкретні лікарі, з іменами і прізвищами . В клініках є як рукожопи, так і недостатньо кваліфіковані спеціалісти А от майстрів своєї справи одиниці, і не в кожній клініці вони є.
Я лікувалася у кількох лікарів. Мені всі подобаються
і я не запам´ятовую прізвища, бо мені це не потрібно.
Гостра на язик• 28 сентября в 16:45
Ответ дляУкраїнська Мрія
Зрозуміло