Ліплю вареники• 28 сентября в 19:50
Сколько пар зимней обуви у вас есть?
ГоловнаЯ• 28 сентября в 19:56
Зимней теплой меньше всего: угги и две пары ботинок. Большую часть зимы я хожу в кроссовках, потому что не холодно и я в машине все время. А вот деми и летней уже не знаю сколько, некуда складывать, но ношу 4-5 пар.
Веселуха Муха• 28 сентября в 20:02
З тих пір як не в Україні то 0. Дивлюся зараз якісь челсі собі,але нічого не подобається.
Кому там слова не давали• 28 сентября в 20:12
Ответ дляПесиКот
4 пары и еще 2 едут
А ви що сороконіжка?
Козяка-маляка• 28 сентября в 20:15
Черевики Коламбія теплі на мороз, Пума на високій подошві на мряку, уггі кросівки до нуля, уггі короткі на мороз, чоботи високі просто лежать.
Байрактарна• 28 сентября в 20:19
Одні старі до 10 р,другим біля 5.Ходжу мало,іжджу,але обносилася.Треба обновити гардероб,бо нема в чому на роботу ходити,все старе.