Освічую темряву• 28 сентября 2025
Який кайф просто коли можна не рахувати ті ціни
Коли просто купуєш що потрібно і не треба рахувати чи вистачить до ЗП.
Бажаю всім хто працює над власним доход досягнути цього рівня і йти далі.
Робот Вертер• 28 сентября 2025
да, есть такое! и очень приятное чувство, когда покупаешь от и до по своим желаниям
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
А навіщо ви при всіх хизуєтесь? Самостверджуєтесь за рахунок бідних?
Я хизуюся так, як мені того хочеться. Подобається то бідним чи ні - не мій клопіт.
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляБез образів
В мене більший дохід і я дивлюся на ціни
І в мене більший) На які саме ціни ви дивитеся?
Без образів• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
На всі, крім дрібниць
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Проблема только в одном. Внезапно начинает быть очень нужен новый Порш и вооон тот особняк в Конча-заспе, с личным садовником. И вот уже привычная жизнь-боль снова с вами
Можливо. Але сподіваюсь мене такі бажання оминуть все ж таки.
графиняВишенка• 28 сентября 2025
Очередная серия ’успешного успеха’? Сколько серий в этом сезоне? Разнообразие сценария предусмотрено? А то, по задумке, понимаю что нужно завидовать, но чему и кому завидовать - непонятно. Автор на каком месте в рейтинге Форбс?
Ms. Любмая жена• 28 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Як каже один мій підрядник, людина - то така скотина, що їй завжди не вистачає рівно стільки, скільки в неї є)))) От має сотню - треба ще одну, має мільйон - вбий-забий, але треба рівно ще один)))
Для себе зробила висновок треба вміти вчасно зупинитись в цій гонці і вчитись насолоджуватись тим, що є, в першу чергу
Всіх підсаджую• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Ну от мрієте, наприклад, ви про будиночок біля океану...Все життя про нього думаєте, а от не виходить...І наче вкладаєтесь вся, і наче ночей не досипаєте, а не виходить...
А прийде Свєта, жінка мільйонера і скаже вам: я тааааак рада, що можу тепер жити в будиночку біля океану! Який кааааайф!
Подумайте, чи пораділи б ви за Свєту щиро? - А от і не брешіть!
Ком в горлі став би
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Ком в горлі став би
Знаєте чому у вас ком в горлі? Тому що ви усвідомлюєте що ви не спроможні досягти того що досягла Свєта.
А я просто починаю будувати план - як досягти і працюю над ним.
Саме тому кожен з нас там де він є.
Сегодня сержусь• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Саме тому кожен з нас там де він є.
А яким місцем працюєте?
Всіх підсаджую• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Саме тому кожен з нас там де він є.
Так це зрозуміло мені. А от Свєті не зрозуміло, що промовчати треба
Брюнетка в Мармеладе• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Саме тому кожен з нас там де він є.
Вы лавлавлав чи що😸
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Тому що вона й не має мовчати
У Свєти все добре і проблеми злидарів її не мають хвилювати.
Як для біднячки у вас занадто тонка душевна організація, вам така не по кишені.
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вы лавлавлав чи що😸
Що, себе побачили? Теж заздрите всім до кому в горлі?
Всіх підсаджую• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Тому що вона й не має мовчати
Якщо Свєта не буде мовчати - Свєта врешті решт залишиться сама, без друзів
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
На відміну від вас, ваша Свєта може собі дозволити нормальних друзів.
А заздрісна і злобна тітка їй точно не подруга.
КонхфЭдкаТузик• 28 сентября 2025
Аппетит приходит во время еды. Я 35+ лет работаю, и мне всегда мало. Правда это не касается продуктов, оплаты за жилье, путешествия или заправка машины. Это незаметно для моего кошелька. А вот на всякие хотелки, приходится поумерить свои аппетиты.
Забагаловка• 28 сентября 2025
Та ну, считать всегда надо. Плохая привычка не вести учет расходов.
графиняВишенка• 28 сентября 2025
Так где прочесть историю автора о ее обогащении? ’Работала, работала и заработала’ никому не интересно, как и ’училась, училась и научилась’. Нужны какие-то инновации, прорыв в том, до чего другие не додумались и т.п. У каждого известного состоятельного человека есть биография его пути к богатству, которая мотивирует других людей к свершениям.
Брюнетка в Мармеладе• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Що що😹
КошкинДом• 28 сентября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Ком в горлі став би
Не судіть всіх по собі, ми всі різні. Особисто я б ні за яку Свєту не раділа, якщо це чужа мені людина, але й не заздрила точно б, бо мені немає діла до чужих людей. Якби це була подруга, то пораділа б, щиро, але навряд чи ви повірите)) Сперечатися з вами не буду, то ж можете не доводити щось, я себе знаю краще.
бибизяна• 28 сентября 2025
Мы же все понимаем что это значит когда вот это- Коли просто купуєш що потрібно і не треба рахувати чи вистачить до ЗП
Когда даже тему завели
Всіх підсаджую• 28 сентября 2025
Ответ длябибизяна
Когда даже тему завели
Вона просто хоче, щоб за неї раділи
Пешеходик• 28 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Десь 3т євро.
Вообще не понимаю как при таком доходе можно не смотреть на цены. У вас что, кроме супермаркета никаких потребностей нет?
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляЗабагаловка
Звісно. Але коли людина вже фінансово грамотна - це працює як інтуїція. Якщо я сьогодні купила пальто за півтори тисячі дол, то я розумію що вийшла за межі і зупиню на поточний місяць свої витрати на той же одяг.
Але я все одно собі в ньому не відмовлю якщо дуже сподобалося
Освічую темряву
• 28 сентября 2025
Ответ дляПешеходик
А звідки ви знаєте мій дохід? Підробляєте екстрасенсом?
Ану давайте, продемонструйте мені свої надлюдські здібності.
Наездница• 28 сентября 2025
Я так живу после того как разочаровался в наемном труде, начал свой бизнес, по началу первые 2-3 года была раскачка, потом пошло потихоньку, а потом оказался в нужном месте в нужное время, зашел в ту дверь и сейчас на цены в магазине и на заправке не смотрю
А шо сталося?• 28 сентября 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вы в германии пособие получили?
Нє, в вівторок мають дати.