Мастер Пис• 28 сентября 2025

Чи потрібно звертатися до психіатра?

Розумію, що таких зараз багато, можливо не має сенсу турбувати лікаря. Панічні атаки під час обстрілу. Колотить серце, тремор, кидає в холодний піт. Під час нормального життя все добре. Але сьогодні помітила що навʼязливі ідеї виникають в голові в деяких випадках. Я не агресивна. Злоби до людей не маю.
Гидроусилитель руля• 28 сентября 2025
Да. Может успокоительные выпишет какие-то. Но у меня также, пока терплю..
Снідаю авокадо• 28 сентября 2025
Нет
Гидроусилитель руля• 28 сентября 2025
Раньше причем я могла даже спать во время взрывов, а сейчас прям страх сильный(((
А поговорить?• 28 сентября 2025
Реакція на стрес 🤷🏻‍♀️організм не витримує
В мене все теж крім панічних атак
Треба йти в укриття і робити так щоб бути спокійним а не труситися вдома в коридорі
Якій сенс пити таблетки якшо це ж не кожен день
Манула• 28 сентября 2025
Так саме маю панічні атаки, але у мене ще гірше, навіть коли шахеди поряд з містом летять((
автор Мастер Пис • 28 сентября 2025
Ответ дляМанула
В мене саме від ракет. Якщо в той час телефон в руках, утримати не можу, випадає
Некомильфо• 28 сентября 2025
Ответ дляА поговорить?
В мене все теж крім панічних атак
Пропить курс таблеток и станет легче
Зачем себя доводить ещё больше, ничего не делая?!
Мрію про пончик• 28 сентября 2025
Да, лучше сходить к врачу и подобрать лекарства. Потому что постепенно ситуация будет усугубляться, и уже дальше потребуется серьезная медикаментозная терапия
Некомильфо• 28 сентября 2025
Конечно, идти
Только, наверное, и невролог такое может выписать, необязательно к психиатру
Вредняжка• 28 сентября 2025
можно начать с успокаительных, пропить курс, а если не поможет то психиатр иил невролог выпишут посильнее лекартсва.
Мамин тріль• 28 сентября 2025
Это не паническая атака. Это нормальная реакция организма на угрозу для жизни, идет вброс гормонов, которые могут помочь спастись( по мнению организма, он же не знает, что у нас просто соседи мрази)
К врачу обратитесь, психику нужно подержать
А лучше еще устранять причину ( ходить в убежище)
Шумелка Мышь• 28 сентября 2025
Боже-боже, когда ж эти тварюки угомонятся. 21ый век, а люди уничтожают людей.
Ms. Доброта• 29 сентября 2025
Ответ дляМастер Пис
Я звернулася з ПА і тривожним розладом, я вже не справлялася сама, т.к.не могла вийти з дому. Звернулася до державного психіатра, можна без направлення, вона сказала, що без ліків і психотерапії я не витягну.
Зараз набагато краще.
Психотерапія 2 сеанси була, безкоштовно. Допомогло .
МУСЯкомарова• 29 сентября 2025
А почему не идти? Вы мазохист? Можно также не ходить к парикмахеру, к продавцу, в банк, на почту, чтоб никого не беспокоить.
Білка в колесі• 29 сентября 2025
Так, ваша тривожність розвивається в розлад, якщо вже пішли нав´язливі думки. Я два роки терпіла, поки життя не почало перетворюватись на пекло((( Зараз вже півтора місяці на антидепресантах, виходжу потихеньку на терапевтичну дозу. Не ідеально, проте явно краще. Не затягуйте, будь ласка.
автор Мастер Пис • 01 октября 2025
Дякую, дівчата за поради. Дай Бог всім міцного здоровʼя й мирного неба